Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten DTMik jest! :good: To jednak A4 zostaje u Ciebie póki co? :wink4:

To nie jest pewne. Ale auto bedzie caly czas robione, bo sprzedam go tylko hojnemu kupcowi, a to moze troche potrwac... :decayed:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Widziałem DTM z zamontowanymi halogenami za kratkami

....i jak to wygladalo? :eusathink:

Tak wlasnie tez mi przez mysl przechodzilo za kratkami zalozyc te moje zolte halogeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy. Z kratkami dałem ponad 500€. Wiem ze niemało ale

i tak kupuje nowe rzeczy, a S-line tez prawie tyle kosztuje....

Ten brak halo mnie trochę absorbuje, bo planowałem dołożenie CH/LH , a bez halo to nie to samo... Ewentualnie ledy jako drl podłączyć pod to, ale z S6 za duże, a jakoś nie podnieca mnie cięcie tego zderzaka.

Drl z q7 v12 są cieńsze, ale tez trzeba ciąć....- nie wiem jeszcze co wymyślę, bo trochę mi to wiochą zalatuje...

A co do tylniego zderzaka, to chyba podejme probe dopasowania go do avanta. Tak na oko to chyba roznia sie czesciami powyzej zagiecia....

szczerze ci powiem że za jesli to za nowy zderzak z kratkami to nie jest az tak duzo.myślałem że duzo wiecej.no clh bez halogenów to jakos nie bardzo ale w sumie wpychać tam na chama jakies ledy to chyba lepiej juz bez tych halogenów.jeśli chodzi o ten tylny zderzak to jesli miedzy sedanem a avantem w b7 jest ta sama róznica co z b6 to lipa.bo któryś z nich jest minimalnie szerszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uha3ubut.jpg

DTM in progress

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Ale pare problemów będzie bo spryski nie pasują i trzeba jakieś rozwiazanie dla instalacji halo znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaa, no to jak ktoś chce sie zamienić to jestem na tak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet lepiej to wyglada jak tyl z RS4... :slina:

Masz racje- bez dorezanego tylu bedzie to jakies takie niedoyebane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te progi to minimalnie sie różnią - będzie aż tak widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zwykłych listwach drzwi wystają dość wyraźnie, nie aż tak jak w RS4, ale jak ma być DTM to full :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zwykłych listwach drzwi wystają dość wyraźnie, nie aż tak jak w RS4, ale jak ma być DTM to full :wink:

Genau!:thumbup1:

Kilka razy widziałem progi na Allegro.

Kur.., tez u mnie miał być ten pakiet...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak z tyłu robi robote..a żeby był full dtm to by trzeba było tylną lotke w carbon:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem DTMa z przodu w B7.

Fajnie bo nie oklepane.

Na bialym jakbys dal rade z tylem podzialac to bedzie piko bello:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak z tyłu robi robote..a żeby był full dtm to by trzeba było tylną lotke w carbon:decayed:

Ty mi sie tu nie rozpedzaj..., wiesz ile kosztuje carbonowa listwa (ktorej jeszcze nie kupilem) do zderzaka z przodu? Prawie 500€!!! :doh:

Toz to pozlacana by byla chyba tansza! Juz nie chce wiedziec ile by mnie kosztowalo zrobienie karbonowej lotki :suicide_anim: ( bo takiej ori na bank nie ma)

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Mialem DTMa z przodu w B7.

Fajnie bo nie oklepane.

Na bialym jakbys dal rade z tylem podzialac to bedzie piko bello:decayed:

Z kazda czescia ktora montuje coraz bardziej mi sie to podoba... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z ta carbonową listwą te 500e to przesadzili i to zdrowo...a co do tylnej lotki to raczej chodziło mi o hydrografike w najgorszym wypadku folia carbon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Proszę Cię :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Proszę Cię :doh:

Wolałbym to niż płacić tysiące euro za ori. No chyba że się ma na to, to chylę czoła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Proszę Cię :doh:

Wolałbym to niż płacić tysiące euro za ori. No chyba że się ma na to, to chylę czoła :wink:

Nie carbonowej niema :whistling: mowa o tym

stuff.JPG

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

no z ta carbonową listwą te 500e to przesadzili i to zdrowo...a co do tylnej lotki to raczej chodziło mi o hydrografike w najgorszym wypadku folia carbon

Wiesz ile jest roboty żeby coś takiego wykonać, tym bardziej że jest to rzecz limitowana. Za dwa lata ten spojler będzie kosztować z 800eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...