Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Fajny ten DTMik jest! :good: To jednak A4 zostaje u Ciebie póki co? :wink4:

To nie jest pewne. Ale auto bedzie caly czas robione, bo sprzedam go tylko hojnemu kupcowi, a to moze troche potrwac... :decayed:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Widziałem DTM z zamontowanymi halogenami za kratkami

....i jak to wygladalo? :eusathink:

Tak wlasnie tez mi przez mysl przechodzilo za kratkami zalozyc te moje zolte halogeny...

Opublikowano

Całkiem dobrze,stając nie było ich widać

Opublikowano
Kupiłem nowy. Z kratkami dałem ponad 500€. Wiem ze niemało ale

i tak kupuje nowe rzeczy, a S-line tez prawie tyle kosztuje....

Ten brak halo mnie trochę absorbuje, bo planowałem dołożenie CH/LH , a bez halo to nie to samo... Ewentualnie ledy jako drl podłączyć pod to, ale z S6 za duże, a jakoś nie podnieca mnie cięcie tego zderzaka.

Drl z q7 v12 są cieńsze, ale tez trzeba ciąć....- nie wiem jeszcze co wymyślę, bo trochę mi to wiochą zalatuje...

A co do tylniego zderzaka, to chyba podejme probe dopasowania go do avanta. Tak na oko to chyba roznia sie czesciami powyzej zagiecia....

szczerze ci powiem że za jesli to za nowy zderzak z kratkami to nie jest az tak duzo.myślałem że duzo wiecej.no clh bez halogenów to jakos nie bardzo ale w sumie wpychać tam na chama jakies ledy to chyba lepiej juz bez tych halogenów.jeśli chodzi o ten tylny zderzak to jesli miedzy sedanem a avantem w b7 jest ta sama róznica co z b6 to lipa.bo któryś z nich jest minimalnie szerszy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

uha3ubut.jpg

DTM in progress

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Ale pare problemów będzie bo spryski nie pasują i trzeba jakieś rozwiazanie dla instalacji halo znaleźć.

Opublikowano

DTM ma spryski ze zwykłej,nie sline

Opublikowano
  • Autor

Aaaaaaaa, no to jak ktoś chce sie zamienić to jestem na tak. ;)

Opublikowano

:slina: Speca od spawania plastików szukaj, i rzezaj tyły.:naughty:

a5zu.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nawet lepiej to wyglada jak tyl z RS4... :slina:

Masz racje- bez dorezanego tylu bedzie to jakies takie niedoyebane....

Opublikowano

Nie zapomnij o progach :kox:

Jeszcze czarna atrapa i miodzio.

Opublikowano
  • Autor

Te progi to minimalnie sie różnią - będzie aż tak widać?

Opublikowano

Przy zwykłych listwach drzwi wystają dość wyraźnie, nie aż tak jak w RS4, ale jak ma być DTM to full :wink:

Opublikowano
Przy zwykłych listwach drzwi wystają dość wyraźnie, nie aż tak jak w RS4, ale jak ma być DTM to full :wink:

Genau!:thumbup1:

Kilka razy widziałem progi na Allegro.

Kur.., tez u mnie miał być ten pakiet...:kwasny:

Opublikowano

zderzak z tyłu robi robote..a żeby był full dtm to by trzeba było tylną lotke w carbon:decayed:

Opublikowano

Mialem DTMa z przodu w B7.

Fajnie bo nie oklepane.

Na bialym jakbys dal rade z tylem podzialac to bedzie piko bello:decayed:

Opublikowano
  • Autor
zderzak z tyłu robi robote..a żeby był full dtm to by trzeba było tylną lotke w carbon:decayed:

Ty mi sie tu nie rozpedzaj..., wiesz ile kosztuje carbonowa listwa (ktorej jeszcze nie kupilem) do zderzaka z przodu? Prawie 500€!!! :doh:

Toz to pozlacana by byla chyba tansza! Juz nie chce wiedziec ile by mnie kosztowalo zrobienie karbonowej lotki :suicide_anim: ( bo takiej ori na bank nie ma)

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Mialem DTMa z przodu w B7.

Fajnie bo nie oklepane.

Na bialym jakbys dal rade z tylem podzialac to bedzie piko bello:decayed:

Z kazda czescia ktora montuje coraz bardziej mi sie to podoba... :decayed:

Opublikowano

no z ta carbonową listwą te 500e to przesadzili i to zdrowo...a co do tylnej lotki to raczej chodziło mi o hydrografike w najgorszym wypadku folia carbon

Opublikowano

Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Opublikowano
Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Proszę Cię :doh:

Opublikowano
Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Proszę Cię :doh:

Wolałbym to niż płacić tysiące euro za ori. No chyba że się ma na to, to chylę czoła :wink:

Opublikowano
Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Proszę Cię :doh:

Wolałbym to niż płacić tysiące euro za ori. No chyba że się ma na to, to chylę czoła :wink:

Nie carbonowej niema :whistling: mowa o tym

stuff.JPG

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

no z ta carbonową listwą te 500e to przesadzili i to zdrowo...a co do tylnej lotki to raczej chodziło mi o hydrografike w najgorszym wypadku folia carbon

Wiesz ile jest roboty żeby coś takiego wykonać, tym bardziej że jest to rzecz limitowana. Za dwa lata ten spojler będzie kosztować z 800eu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.