Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Kur*** mam taki młyn że masakra od poniedziałku musimy coś zorganizowac :mysli:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________ps. 13 marca 2011 będziemy mieli urodziny zaczynamy coś kminic żeby zrobic wielkiego spota :drunk::banan3::yeah::cygaro::gicior::pali::punk::beach::banan1::banan2::banan::travolta::evil2:

Wow to juz tyle :kox: Szkoda ze stara ekipa nie wpada tak jak kiedys :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

100 :)[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 16:26_________________________________________________Jednak nieee ;(

Stara ekipa to stara ekipa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie sprawdziłem spalanie jak zaświeciła mi sie rezerwa to wlałem pod korek i weszły 52 litry i zrobiłem 960 km do zaświecenia ponownie rezerwy czyli spalanie wyszło 5,41 a nie jeżdziłem żadnych tras 3 razy w katowicach byłem kilka razy w jaworznie a tak to głównie trzebinia i po chrzanowie tak ze jestem mega zadowolony.[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:12_________________________________________________No tej setnej chyba nie bedzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

100 :kox:

Ładny wynik 5,41 - ekonomicznie :decayed:

hehe[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:15_________________________________________________Wynik ekonomiczny ale jazda była taka umiarkowana jakoś specjalnie nie jeżdziłem delikatnie a po autostradzie z wiciem we wtorek zeszły po 170 po autostradzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda z ponad dźwiękową prędkością nie przekraczająca 70km/h

Ciezko tak jedzic ale wiem ze sie da zejsc do takiego wyniku :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 13:01_________________________________________________Czemu cie nie bylo w poniedzialek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...