Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Biorąc pod uwagę głosy z ankiety wychodzi na to że spoty będą się odbywać pod galerią no jest to słuszne miejsce chodź z małą ilością miejsca ... jakoś się pomieścimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie możemy zajmować te dwa pierwsze rzędy, a jak nie to spotykamy się i tak dość późno a MAX'a o 20 zamykają więc chwila moment się powinny miejsca pozwalniać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :disgust: a miałam nadzieje, ze uda mi sie trafic tak jak z moim b5. Dziekuje Wam baaardzo Panowie :notworthy: Wrazie jakbyscie chcieli kiedykolwiek kupic autko z Bydgoszczy lubokolic to rowniez sluze pomoca, szwagier jest mechanikiem wiec obejrzy jakby co... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu musisz mi logi turbiny zrobić :)

Dzisiej ? Ja bede tez robil takze sie zgadamy dzis jak do was wpadne :wink4:

Jak komus sie grzeje laptop to polecam taki zabieg :decayed: Chodzi jak nowy :good: Tylko ze dwie srobki zostaly :gwizdanie:

K8ADJ.jpg

Na wentylatorku byla warstwa kurzu 2 cm masakra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak regularnie swój odkurzam, ostatnio grafe rozkręciłem i czyściłem wszystko, muszę tylko kupić pastę termoprzewodzącą bo ta stara już wyschnęła :D A obudowę mam dobrą bo :

obudowy_atx-701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pomyłka w kablach :) Dziś sprawdzimy może się uda zastanawiam się czy normalny VAG pójdzie pod 80' :mysli: Turbo sprawdzę po powrocie z niemcowni[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 08:36_________________________________________________Panocki PILNIE potrzebuje gdzieś pożyczyć felunek na tydzień czasu ... POMOCY :) [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 11:18_________________________________________________asdasm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pomyłka w kablach :) Dziś sprawdzimy może się uda zastanawiam się czy normalny VAG pójdzie pod 80' :mysli: Turbo sprawdzę po powrocie z niemcowni[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 08:36_________________________________________________Panocki PILNIE potrzebuje gdzieś pożyczyć felunek na tydzień czasu ... POMOCY :) [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 11:18_________________________________________________asdasm.jpg

:decayed: Powinien isc a czemu by nie :cool1: Fajne zdjecie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ladne foto :D[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 17:28_________________________________________________Jestem Jak bulterier!

Jak wściekły byk!

Jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim życiu przeczytałem dwie książki jedną z nich był Ojciec chrzestny, a Ty naczytałeś się książek o jakiś żabkach i na siłę próbujesz zainteresować tym innych ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranek Kojota też był mistrzowski :D

"To ja po to ci dałem pieniądze, żebyś dzieciom pomarańcze kupiła, mówię, a ty tutaj na melinie z pijakami wódkę pijesz?... No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no... takim z półtora kilowym. No ze łba nie było co zbierać... wyrwałem chwasta..." - z jakiego to filmu? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranek Kojota też był mistrzowski :D

"To ja po to ci dałem pieniądze, żebyś dzieciom pomarańcze kupiła, mówię, a ty tutaj na melinie z pijakami wódkę pijesz?... No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no... takim z półtora kilowym. No ze łba nie było co zbierać... wyrwałem chwasta..." - z jakiego to filmu? :>

Chyba psy :decayed: Ostatnio lecialo na TVP 1 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...