Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

Piero ja dalej off :gwizdanie:. Chyba sie nie obrazisz.

Koledzy to jak z tym mierzeniem. Przyjmijmy konkretnie pomiary. Wg mnie najczęściej w podróży wyprzedzamy w granicach 80-120km/h. I zmierzmy to na IV, V i VI biegu. Chyba, że ktos ma inny pomysł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może zaproponuje coś innego, 200ps nie ma problemu z osiągnieciem 200 km/h, tak więc może zamiast zabijać się o ułamki sek zmierzcie na pełnym bucie 100-200, wtedy będzie można określić poziom mocy, bo i przedział km/h większy i czas dłuższy.

sorry za OT ale pięknie jedzie ten diesel i ciekawy jestem czy przy większych prędkościach również :gwizdanie:

ja mierzyłem jadąc równe 100 naciskałem gaz i wciskałem stoper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sek zmierzcie na pełnym bucie 100-200

ja nie mam jak :embarrassed: bo tu za to utrata prawka i niewykluczone ze pierdel na chwilke :confused4::wink4:

co do oftopa to propomuje:

60-100 III bieg

60-100 IV bieg

80 - 120 IV , V , VI

i 100 -200 start z najefektywniejszego biegu.

( samochod rozpedzamy przed mierzona predkoscia tak aby po przekroczeniu zadanej predkosci zbudowane bylo juz cisnienie w ukladzie , na poladzie tylko kierowca i wszystko co sie normalnie wozi -kola fotele itp: )

[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 14:54_________________________________________________

a ja sie zastanawialem czemu inne 2.5Q maja po 4,8-5,0 w tym samym przedziale

wlasnie znierzone , powtarzalne 4,7-4,8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi to trzeba ustalić ile wczesniej, np od 90,95, chociaż ja byłem jednak za mierzeniem od konkrentnej prędkości, ale się dostosuje do ogółu i zmierze to jeszcze raz bez balastu, bo wcześniej balast mierzył i zerkał na navi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi [/b] [/i] to trzeba ustalić ile wczesniej, np od 90,95, chociaż ja byłem jednak za mierzeniem od konkrentnej prędkości, ale się dostosuje do ogółu i zmierze to jeszcze raz bez balastu, bo wcześniej balast mierzył i zerkał na navi

ja zawsze zaczynam 5 przed...

, wiesz jak np: auto dlugo zjezdzilo po miescie w korkach to czas jego reakcji jest na prawde spory , a chodzi nam przeciez na najlepszy mozliwy perfarmance a nie odwrotnie :wink4:

PS. za tydzien jestem w Krakowie , mam nadzieje ze znajdziesz chwilke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego stare druty zapodałeś do zacisku ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

przecież w komplecie były nowe !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są nowe! :)

Najpierw rozpakowałem jedną paczkę, zmontowaliśmy, zrobiłem foto, a później druga i tam były nowe druty, więc od razu podmieniliśmy na pierwszej stronie, także na aucie są już nowe druty z obu stron :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie: jeśli ktoś chciałby zaopatrzyć się w ładne B7, które problemy silnikowe "2.0 TDI" ma już za sobą i jest gotowe do ostrej jazdy - to zapraszam do oględzin mojej A4: http://allegro.pl/show_item.php?item=1154047232

Dla klubowicza cena będzie odpowiednio niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko sie pozbywasz fury a juz dobrze zrobiona :kox: na co planujesz zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu - dzięki!

David - powody sprzedaży są w zasadzie 2:

po 1 - to auto powoduje, że staje się dziki i niebezpieczny. Nim nie da się jeździć wolno! Przejadę 2 skrzyżowania... a na 3 muszę być pierwszy. Jak pokonujesz trasę Gdańsk - Warszawa w 2 h i 32 min to zaczynasz się zastanawiać czy jesteś normalny... Stwierdziłem, że adrenalina musi być, ale trzeba zachować jakiś zdrowy rozsądek, a ja w tym aucie nie potrafię.

po 2 - zmieniam auto średnio co rok, A4 jeździłem prawie 2 lata - aż za dużo. Lubię mieć frajdę z jazdy, cieszyć się nowością, nowym charakterem i stylem, dlatego teraz przyszedł czas na coś zupełnie innego, bardziej komfortowego niż sportowego, a co za tym idzie - w automacie, z pazurem jak się depnie, ale stylowo i spokojnie na co dzień.

Nowe wozidełko już mam, jeżdżę od 3 tygodni i napawam się przyjemnością z jazdy w zupełnie innym klimacie. Prezentacja już wkrótce, jak zrobię dobre fotki... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleeeeeeee......

Lexusa kupil......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 - to auto powoduje, że staje się dziki i niebezpieczny. Nim nie da się jeździć wolno! Przejadę 2 skrzyżowania... a na 3 muszę być pierwszy. Jak pokonujesz trasę Gdańsk - Warszawa w 2 h i 32 min to zaczynasz się zastanawiać czy jesteś normalny... Stwierdziłem, że adrenalina musi być, ale trzeba zachować jakiś zdrowy rozsądek, a ja w tym aucie nie potrafię.

Jesli to przedmiescia Gdanska > Łomianki to jestem w stanie nawet uwierzyc :P ...ale fakt - jestes nienormalny :polew:

Chociaz jak lecielismy z Wawy na zlot do Sobieszewa, to tez zrobilismy chyba 2,5h czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pochwal się co to za auto masz już od 3-ech tygodni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...