Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Pierwsze Audi


Horas91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po dłuższym przeglądaniu forum, postanowiłem pochwalić się swoim nabytkiem szukałem zadbanego diesla lub benzyny warunek był 1 ma być zadbany przeglądając internet pewnego dnia trafiłem na:

20100314214m.jpg

20100314209.jpg

20100314207.jpg

20100314212.jpg

Nie jest to "FULL WYPAS" raczej jedna z podstawowych wersji
Nie ma podłokietnika(czego mi brakuje :wallbash:)

A przy okazji co zrobić z tym pasem?

20100314213.jpg

W starym samochodzie siedzenie podnosiło się do góry i tam można było ten pas schować tutaj niestety nie mam pomysłu :kox:

Samochód jest z Czerwca 2002 roku kupiony został w polskim salonie użytkowany przez jednego właściciela(starszego pana) przebieg to 74 tyś sprawdzany w salonie. Bez większych rys na lakierze :naughty:

Pozdrawiam

Plany:

Wymiana radia sony na coś co lepiej gra(nie ORI) Wpadł jednak RNS + BOSE
Kupienie większych ALU 5 Ramienne 17'
Montaż podświetlanych kratek nawiewów(Częściowy pakiet oświetlenie) ZROBIONE :naughty:
Wymiana moich Foteli (placków) na coś bardziej sportowego - za duzo rezania ;/ <---- Jednak zrobiłem z grzaniem d*py
Montaż podłokietnika Zrobione
Wymiana zniszczonego przycisku ESP Zrobione

Teraz z ciekawości przeglądam faktury i co się okazało poprzedni właściciel który kupił samochód dopłacił do
- Lakier metalizowany
- Chromowane ramki wokół szyb bocznych
- Skórzana 4-ramienna kierownica
- Komputer pokładowy i Auto Check

Samochód ma pełnić role użytkowego obniżyć zawieszenia nie mogę bo i tak już przycieram osłoną na niektórych dziurach ;( <---- też obniżyłem

Edytowane przez Horas91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny AUDI-k :wink4: a przebieg jeszcze lepszy :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji co zrobić z tym pasem?

pociag silniej za przod siedzenia po bokach i Ci wyskoczy z takich zaczepow i wtedy mozesz wyciagnac cale siedzenia, schowac ten pas itp.

gratuluje zakupu :>

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________a i jakbys planowal jakies mody to zacznij od pakietu podstawowego czyli: dokładki w kolor i większe felgi najlepiej więcej niż 17'', ja mam 17'' i teraz żałuje, że nie kupiłem większych, gleba też by się przydała jakieś - 30mm, co do radia to wolalbym dozbierac i wsadzic RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________a i jakbys planowal jakies mody to zacznij od pakietu podstawowego czyli: dokładki w kolor i większe felgi najlepiej więcej niż 17'', ja mam 17'' i teraz żałuje, że nie kupiłem większych, gleba też by się przydała jakieś - 30mm, co do radia to wolalbym dozbierac i wsadzic RNS-E

Modów raczej nie będzie,

1) Gleba - Seryjnym audi mam problem żeby nie przytrzeć a w zimie to już całkiem bym nie dał rady(zrobię wam zdjęcia drogi)

2) RNS niestety nie dla mnie taka zabawa(szkole się niby na informatyka) ale do takich rzeczy mam pecha i zwykle albo coś źle połączę albo coś urwę więc niestety też odpada.

Jedyne co wymienię to przycisk ESP i radio(Może pokuszę się jeszcze o włącznik świateł bo zużyty jest)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna seria, a co do modów to nie bądź taki pewny że nic nie będziesz z nią robił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam na sprzedaż włącznik esp i świateł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne B6 ale RNS-e nie musisz sam robić są ludzie którzy to zrobią w idealny sposób wyglądać będzie jak ori. i oczywiście wszystko na oryginalnych częściach :hi: tak kupisz radio i się znudzi a w RNS-e masz wszystko czytnik SD x2 , płyt Cd, DVD i mozna rozbudować o tuner , dvd,kamerę na tył i masz navi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy koszt mnie przeraza:)

2.000 zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horas91 zobacze kiedys na zywca :)

Mowisz ze nie bedzie modow..

A zobaczysz ze i tak beda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horas91 zobacze kiedys na zywca :)

Mowisz ze nie bedzie modow..

A zobaczysz ze i tak beda :decayed:

Każdy tak mówi że nie będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horas91 zobacze kiedys na zywca :)

Mowisz ze nie bedzie modow..

A zobaczysz ze i tak beda :decayed:

Każdy tak mówi że nie będzie :decayed:

zależy ile czasu na forum będzie spędzał :decayed:

audio co by ładnie wyglądało to concerta sobie wstaw i zmieniarkę mp3 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horas91 zobacze kiedys na zywca :)

Mowisz ze nie bedzie modow..

A zobaczysz ze i tak beda :decayed:

Każdy tak mówi że nie będzie :decayed:

zależy ile czasu na forum będzie spędzał :decayed:

audio co by ładnie wyglądało to concerta sobie wstaw i zmieniarkę mp3 :good:

Konkrety wuju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item943916522_cd_audi_concert_ii_23cm_do_a3_a4_od_01_do_03_roku.html

http://www.allegro.pl/item944036885_xcarlink_zmieniarka_cd_cyfrowa_sd_usb_audi_fv_wr.html

ja mam ten zestaw + bose :decayed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 22:59_________________________________________________fakt ze za tą cenę można kupić fajne mp3 ale jeszcze nie widziałem radia nie ori które ładnie wygląda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t ylko ja nie mam przystosowanego samochodu pod instalacje fabryczna a chcialbym uniknac wiekszego grzebania w kablach. sorry za brak polskich znakow ale pisze z mda

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja mam u siebie pionka deh5000ub (bo niestety ori było wydłubane jak kupowałem autko). Ma mp3-wyjście jest z tyłu, także kabelek poprowadziłem sobie do schowka i tam się wpinam. Kolory ustawiasz jakie chcesz (zdaje się,że z 8 jest do wyboru, albo i więcej), zarówno wyświetlacza jak i przycisków. Niestety nowego już nie znajdziesz, bo nie robią. Tylko używka 250 - 350 zł mniej więcej http://allegro.pl/item960951238_pilnie_sprzedam_pioneer_deh_5000ub_cd_mp3_usb.html. Wybrałem ten model głównie ze względu na podświetlenie.

Może jak Ci finanse pozwolą, to skuś się na ori ze zmieniarką.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się fabryczne ale jak już wspominałem nie mam instalacji pod fabryczne radio a zabawa z adapterami, kablami, przepinaniem rozbieraniem etc. mnie nie cieszy. Więc chyba zdecyduje się na to radio które ty i wysłałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne autko :) ciekaw jestem jak bedzie z olejem w silniku :)

jak nie ma 300tyś przelotu to brał nie będzie :cool1: Ładna furmanka :good: Widzę ostatnio jakiś wysyp ALT`ków na forum :> Oby dobrze służyły :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając temat adamooo chyba skuszę się na to delikatne podświetlenie pedałów(biały kolor - przy otwartych drzwiach ale bardzo delikatny) no i zawsze podobał mi się spoiler w tej audi...

Co do oleju właściciel mówił mi, że raz na rok 10-12 tyś km dolewał max 0,5 l oleju więc myślę, że jakoś to przeżyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...