Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi


Raftik

Rekomendowane odpowiedzi

No i nowe skromne mody :)

- Alu ramki na zegary oraz oryginalny termometr w liczniku:

bc6bd03380396e38med.jpg

- zmieniłem srebrnego Pioneer'ka na czarnego z czerwonym poświetleniem:

015c6239322b4a49med.jpg

Sorki za jakość fotek, robione telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee termometr ledwo dotarł i widzę że już założony :wink4:

no ja w gorącej wodzie kąpany :)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 13:31_________________________________________________No i moja niunia doczekała się nowych lampek, dzielone Depo soczewki, fotki w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest efekt, auto od razu młodsze :good:

Pablo wkońcu dużo tu twojego udziału :) za co dziękuję. Przekonałeś mnie do tych lampek. W sumie jak zobaczyłem je na twoim aucie to wiedziałem że muszę mieć takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie koszty tych lampek?? gdzie kupiłeś są to dzielone ?? nie zespolone>> bo też zamierzam zmienić (latem zająć się napatoszył i pozrywał mi uchwyty w lampie :( tylko niechce mi się ciąć błotników do zespolonych... no chyba że się trafią ori valeo...

jak świecą?? montaż prosty?? czy coś przerabiałeś?? bo widzę że ori miałeś z halogenami boscha tak jak ja :hi: ogólnie Mody na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie koszty tych lampek?? gdzie kupiłeś są to dzielone ?? nie zespolone>> bo też zamierzam zmienić (latem zająć się napatoszył i pozrywał mi uchwyty w lampie :( tylko niechce mi się ciąć błotników do zespolonych... no chyba że się trafią ori valeo...

jak świecą?? montaż prosty?? czy coś przerabiałeś?? bo widzę że ori miałeś z halogenami boscha tak jak ja :hi: ogólnie Mody na + :)

Koszty to 580zl z kosztami wysylki, kupione na allegro. Lampy i kierunki to Depo, sa dzielone. Montaż bajecznie prosty, przy zmianie z bosch nie trzeba nic zmieniać po podłączeniu odrazu wszystko świeci. Ja u siebie tylko z okrągłej wtyczki wypiąłem pin nr 3 żeby wewnątrz auta przycisk od przewmgielnych nie świecił non stop. Świecą ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień jeszcze przynajmniej grill na polift :good:

a kto ta zmiane zauwazy ???xD

szczerze ja tam gdybym u kogoś w poście nie widział starego i nowego leżącego obok siebie to bym roznicy nie wyczail ;) z tym jedynym wiecej zeberkiem w przedlifcie ;p

a radio tez takie chcialem kupic ale Concert to Concert tyle ze wiecej zabawy zeby miec mp3 ale zmieniarki DMC juz sa A w nocy i fajnie pewnie wyglada Pionek ale w dzien to tak ingerencje widac. Ta deska srodkowa w audi malo rozwojowa jak juz to tylko w ori isc np RNS lub Navi ehhh <marzyciel>;)

ramki z aledrogo ? czy gdzies masz inne zrodlo i za ile ? jesli to nie tajemnica wal na pw

daj wiecej fot lamp ;) bo fajnie spasowane kierunki widze masz. Sam tez chce takie dac a nie zespolone bo przy sprzedazy lampy bym wyjal ;p ale nie zespolone jak narazie widzialem maja zawsze zle spasowane kierunki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu ramki na zegary pasują idealnie z tego sklepu: http://www.dido.win.pl/[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 15:45_________________________________________________W pierwszym poście dodałem więcej zdjęć nowych lampek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu ramki na zegary pasują idealnie z tego sklepu: http://www.dido.win.pl/[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 15:45_________________________________________________W pierwszym poście dodałem więcej zdjęć nowych lampek :naughty:

elo ziomek cos male te foty :confused4: dawaj miniaturki bo tak to trzeba przewijac temat dluzej a i tak malo widac :cool1: moze na maila mi zapodaj i z kata jakies porob :naughty: wiem wiem mecze dupe ale coz uparty jestem :decayed: a do lutego mam na zamysl czy zespolone dzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i drodzy Klubowicze doszedł nowy mod i chyba ostatni w mojej niuni :naughty: oceńcie sami.

Ostatnie dwie fotki w pierwszym poście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, ten wzór dla mnie jeden z najładniejszych... :tongue4:

ostatni mod powiadasz... ja też tak mówiłem a co chwilę coś nowego się dokłada :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, ten wzór dla mnie jeden z najładniejszych... :tongue4:

ostatni mod powiadasz... ja też tak mówiłem a co chwilę coś nowego się dokłada :kox:

Dla mnie najładniejszy wzór w 16" :good:

Ostatni mod powiadasz :mysli:, ja też tak wiele razy mówiłem :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie teraz muszę pilnie sprzedać swoje poprzednie alu słoneczka bo się spłukałem.

Ale powiem ci, że te nowe kółka w całości wyniosły mnie 700 zł + założenie opon na felgi i wyważenie 70 zł.

600 zł felgi :shocked: - perełki na allegro, miałem obawy ale pojechałem po nie 110 km i odebrałem osobiście i okazały się zupełnie proste i jak nowe a opony od dobrego kolegi za symboliczne 100 zł wszystkie Michelin 6 mm bieżnika :) no fart z tymi kołami ogromny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się trafiły za takie pieniądze i te oponki to dobry wybór :wink4:

Normalnie to najlepiej kupić 17" bo masz wygląd i dobry komfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17" na moja dziurawą mieścinę były by już za duże :confused4:

na tych 16" już jest dużo twardziej niż na 15" które miałem, drogi mamy jak ser szwajcarski :wallbash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17" na moja dziurawą mieścinę były by już za duże :confused4:

na tych 16" już jest dużo twardziej niż na 15" które miałem, drogi mamy jak ser szwajcarski :wallbash:.

Eee tam opowiadasz, czekaj podjadę do Ciebie na 19" i przetestuje Twoje drogi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...