Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No stało się sprzedałem Cabrio :)

I kupiłem kolejną nieruchomość dość nietypową :)

troche poobijane ale idzie do lakiernika w poniedziałek

VW LUPO GTI

1.6 16V

125 PS

124000 kkm

czerwony

ESP

Klima

Elektryka

Wnętrze jak nówka z wszystkimi typowymi akcentami GTI

Bixenon :)

plany

-biały dach

-białe lusterka

-koła 16 OZ Ultraleggera (grafit)

-jakis zawiasik

-wałki

-układ dolotowy

-układ wydechowy

c257707579a2b117.jpg

3d132e6dbf630c3f.jpg

e67064cbb7b9aa4f.jpg

8a1c4aa3d5f710f5.jpg

c33fd5c92ed4aac4.jpg

Opublikowano

Swap na 1.8T i bedzie masakra :kox:

:D

Opublikowano
  • Autor

To jest jako drugie auto :)

Audi zostaje :) oczywiście :)

nie po to kupowałem GTI zeby robić SWAP na 1.8 T ;)

Opublikowano
  • Autor

no swoje kille zaczął juz dzis :D

Opublikowano

To jest jako drugie auto :)

Audi zostaje :) oczywiście :)

nie po to kupowałem GTI zeby robić SWAP na 1.8 T ;)

w sumie masz rację bo to ideał na 3.0 TDI :>

Opublikowano

fajny ten wilczek , jako dupowozik do miasta idealny :)

Opublikowano
  • Autor

fajny ten wilczek , jako dupowozik do miasta idealny :)

tez z takim zamiarem został kupiony :)

Opublikowano
  • Autor

robisz scieme ?

hmm raczej nie :)

juz sie odzwyczaiłem od folii :) ale moze może

jesli zrobie to będzie na szarym końcu :)

Opublikowano

A mówili, że z Majką już na rowerze pomykasz (zamiast na spota), a tu kolega się zabawkami zajmuje :decayed:

Opublikowano

zapodaj kompresor jak kosiniak :decayed: :decayed:

Opublikowano

auto :kox:

daj fotkę ze środka

Opublikowano

fajny wilczek :kox:

Opublikowano
  • Autor

No to prosze kilka fotek :)

Wczoraj auto zawędrowało do laiernika :)

za 2 tygodnie bedzie do odbioru :)

c50b26afe46cb0fe.jpg

a8520a96abe5294e.jpg

c9e557653932e9f7.jpg

dad056b04bb5deb0.jpg

356ab34bd1bcf56c.jpg

191b4625bb04acf5.jpg

31071389fccb9ea3.jpg

189921331b6ce858.jpg

cc535d73ec7c4e3d.jpg

4d37e6512f0f6068.jpg

73d2aad3e4d24283.jpg

fb4a7741823498fe.jpg

059ef6674acde284.jpg

dc3ebbb20ea09919.jpg

Opublikowano

Lupo w GTI to bardzo fajna sprawa- zwłaszcza przód :good: Żona ma Lupiszona ale nie GTI :decayed: Widziałem kiedyś GTI po swapie na 1.8T :kox:

Opublikowano

hehe lupo :decayed: wnętrze mają ładne i nic po za tym :tongue4: ale ciekawe co z "tego" zrobisz :good:

Opublikowano
  • Autor

środek fakt mają super :)

ale z zewnątrz są jeszcze łądniejsze :)

a najlepsze są bixenony :) i miny ludzi na trasie :) jak przy 200 :) sie mruga zeby zjechali :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fajna furka do modów. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Opublikowano

środek fakt mają super :)

ale z zewnątrz są jeszcze łądniejsze :)

a najlepsze są bixenony :) i miny ludzi na trasie :) jak przy 200 :) sie mruga zeby zjechali :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox:

To ile ta mydelnica się bujnie na maxa?? :naughty: Lupo są mega śliczne z wyglądu :decayed: i zawsze to można je pod łóżkiem postawić

Opublikowano
  • Autor

środek fakt mają super :)

ale z zewnątrz są jeszcze łądniejsze :)

a najlepsze są bixenony :) i miny ludzi na trasie :) jak przy 200 :) sie mruga zeby zjechali :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox:

To ile ta mydelnica się bujnie na maxa?? :naughty: Lupo są mega śliczne z wyglądu :decayed: i zawsze to można je pod łóżkiem postawić

ze 220 poleci :)

ale przy 200 miałem 6500 obrotów :)

a cięcie przy 7200 :)

takie koło :) będzie

jubi4.jpg

Opublikowano

no kółeczko fajne :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.