Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam :) czepiasz sie

dziś ustawiłem zbierznośc i kąty auto odrazu lepiej sie prowadzi BBSy zakłądam w sobote :)

Opublikowano

Bobik gdzie moje wypociny?;)

fura kox;)

Opublikowano
  • Autor

daj emaila to ci wyśle :D

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 13:42_________________________________________________no i tak wygląda :)

nie ma tragedii :) terzeba kupic dystanse na tył ze 25 mm :) i na przód około 15 mm i będzie git :) tył jest trochę niżej niz na zdjęciach :)

przód jeszcze pójdzie z 1 cm :) ale to jutro :)

e4f4c081b7b3ba89.jpg

57ef1e7aa7c04d11.jpg

4115250445989933.jpg

5148cf36e5bd4a5d.jpg

e06d04632f9f5332.jpg

b0efaaf30cd0e6c6.jpg

Opublikowano

Większa ta felga by się przydała :kox: Poza tym zaślepkie załóż na siuśka? :naughty: No i dystans obowiązkowo :) Jest git :good: Idealne miejskie autko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no teraz tak patrze ze wieksza czemu nie :) może cos pomyśle :) moze sie z kimś zamienie :) ale ma być to miejski scigacz wiec jest git :)

zaślepka będzie jak przyjdzie mocowanie :) bo sie urwało :)

dystatnsów juz szukam :)

Opublikowano

kurde sam ma śliniaka na lupo ale z swap na 1.8T :slina:

ciekawe czy sie da :naughty:

fajna bryka :good:

Opublikowano

śliczny jest :slina:

Opublikowano

boberek :kox:

Opublikowano

za***isty ganiacz :kox:

Opublikowano

jest śliczny, gratuluje koncepcji a i pewnie zbiera się nieźle, jakie wrażenia z jazdy, ciężko znaleźć coś takiego w miarę dobrym stanie :mysli:

Opublikowano

przepiękny :kox: i felga jest w sam raz :good: :good: :good: większa moim zdaniem zepsuła by cały efekt miejskiego pomykacza :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to kolejna porcja fotek i kilka pomysłów :)

290e1b63cfe700ca.jpg

9c24b707aefb25bd.jpg

275c1bf79e358ae8.jpg

faafab3ca29132e1.jpg

20cf0d45e613fecf.jpg

a tu poczatki budowy skromnego zestawu audio :)

Orion 2002 :) pasuje idealnie w miejsce zestawu naprawczego :)

fd4e572ed322f0ef.jpg

troche materiału kupionego na allegro :) i wyłożenie bagażnika :)

c1c65684ec60839a.jpg

wpadłem również na lepszy pomysł :) jako ze cholernie mnie irytowała ta beznadziejna blacha na oparciach

abb43f0b3ceec9c9.jpg

zostało dużo materiału obiciowego to zrobiłem taki mały myk

śrubokręt :) i wcisnąłem to między blache a tapicerke :) i wygląda orazu lepiej :)

a9faffce5d941737.jpg

a tak sie prezentuje bagażniczek :)

eea0dd83294f025f.jpg

Opublikowano

pomysł z zakryciem blachy :notworthy:

Głośnik nie "dusi" się od klapy (wygląda że jest bardzo blisko)

Opublikowano

teraz bedzie taka jazda

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

pomysł z zakryciem blachy :notworthy:

Głośnik nie "dusi" się od klapy (wygląda że jest bardzo blisko)

nie wiem jeszcze nie gra :) jak zagra to sie przekonam :polew: :polew: :polew: :polew:

i bede musiał coś pomyśleć :)

Opublikowano

koksiarsko wygląda to Lupo :kox:

Opublikowano

a prawy spryskiwacz się pojawi, czy nie będzie go? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

będzie czekam na uchwyt :)

Opublikowano

Woofer by pasowało bokiem w stronę bagażnika :wink4:

PS. nie masz przypadkiem rodziny w Szczecinie :cool1: z jednym takim Pawłem B. grywam w pokera :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie nei mam :):polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.