Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie mieszkasz?

Też miałem w tym roku jechać ale jestem na kursie :confused4:

A mieszkam rzut beretem od Krupówek w pensjonacie w którym mieszkałem już kiedyś, warunki może nie są mega wyczesane, ale jak coś mogę Ci fotę pokojów strzelić. Ja mam przytulną 2-jeczkę z łazienką TV i internetem ;) Do Krupówek spokojnym spacerkiem max max max 5 minut :) a można i w minutę dojść :) ul. Partyzantów. Cena po znajomości letko :P ale coś około 37 zeta za dobę od osoby ;) bez wyżywienia. Ale na Krupówkach po 14-15 zeta zestawy obiadowe i smialo można się najeść :good: aż się zdziwiłem :)

Wczoraj zaliczyłem Kasprowy :) z Kasprowego polazłem w stronę Świnicy byłem ponad 2100 (jak nie 2200) ale odpuściłem, późno się zrobiło i wracałem już na dół jak ciemno było :wallbash: I wczoraj znaleźli kolesia który właśnie spadł ze szlaku między Świnicą a Zawratem :kwasny:

A dzisiaj zaliczyłem wszystkie jaskinie w dolinie Kościeliskiej :kox: Fajno jak trza było się czołgać w wodzie :D Polecam :) Szczególnie Jaskinię Raptawicką gdzie wejście czarnym szlakiem jest fajne :) i Jaskinia Mylna (a przed nią Jaskinia "Mylna" gdzie się wchodzi i nie ma wyjścia :D ) A na Smoczą Jamę zajebiaszcze widoki po drodze :good: Długo by tu opowiadać nogi mi włażą w tyłek ogólnie wypas :P A zaraz do łóżeczka i... spać :P:naughty:

Pozdro pozdro :hi:

Solar kartki nie dostaniesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakos nowa era chyba sie skonczyla bo po paru spotach lublin znowu milczy co jest chlopaki z Wami?? zadnych propozycji na zakonczenie lata nie ma przydalby sie jakis spocik poki jeszcze w miare cieplo jest... zeby nie bylo ze nie ma zadnych konkretow to proponuje jakos w najblizszym tygodniu ustawic sie gdzies na miescie. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja zaraz wyruszam na myjnie do Gali

możemy się spotkac.

Ktoś jeszcze chetny?

Możemy powiedzmy koło 18 się spotkac Gali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska,

Szukam dobrego sklepu tuningowego w Lublinie. Czy ktoś zna jakiś? Potrzebne mi są fotele kubełkowe, pasy szelkowe i kierownica. :)

Czy ktoś zna ten sklep? http://www.tuning-zone.pl/x_C_Dz__PND_64612732.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawny G-Tec... firma już jedynie zajmuje się wysyłką, na miejscu to dostaniesz co najwyżej spryski podświetlane :polew:

Proponuje Ci podjechac do Shift-r na spółdzielczości pracy 36.... czyli na CMT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to byla troche za szybka reakcja i nie wszyscy mogli sie zebrac choc fajnie ze cos drgnelo :decayed: :decayed: moze dajmy innym czas na zastanowienie i ewentualna decyzje tak ze dwa trzy dni :naughty:

była okazja i wypalilo. było nas tylko 2 ale zawsze coś :P

Jak mnie puści przeziębienie jestem chętny ale dziś to na pewno nie dam rady :confused4:

ja jeśli tylko będe mógł jestem chetny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...