Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

To Ty nie wiesz z jakiej :decayed: ja juz wszystko sie dowiedzialem od osób 3 skoro sam nie chciałes mi powiedziec :naughty:

:blink: :blink: :blink: o czym? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To Ty nie wiesz z jakiej :decayed: ja juz wszystko sie dowiedzialem od osób 3 skoro sam nie chciałes mi powiedziec :naughty:

:blink: :blink: :blink: o czym? :shocked:

miales swój pierwszy raz? :shocked: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales swój pierwszy raz? :shocked: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a bo to raz... :polew: parę razy się go miało :polew: ale ostatnio raczej nie :mysli::polew: zależy o czym mówisz :naughty: chociaż w niedzielę pierwsz raz trafiłem taką mega okazję w sklepie :shocked: Spodnie snowboardowe z 490 zeta przecenione na... 90 :kox: i rękawice snowboardowe rossignola ze 129 zł na... 29 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales swój pierwszy raz? :shocked: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a bo to raz... :polew: parę razy się go miało :polew: ale ostatnio raczej nie :mysli::polew: zależy o czym mówisz :naughty: chociaż w niedzielę pierwsz raz trafiłem taką mega okazję w sklepie :shocked: Spodnie snowboardowe z 490 zeta przecenione na... 90 :kox: i rękawice snowboardowe rossignola ze 129 zł na... 29 :kox:

to widze w rąblowie szalejesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze w rąblowie szalejesz?

jeszcze nie :decayed: ale ciuszki trza mieć :polew: Na Sylwestra jadę trochę poobijać tyłek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge skoczyć jutro oblukać ten pojazd, przelejesz mi tylko za koszty gazu z LBN i na pifko xD

Jak coś to dzwoń do mnie, tylko po 11, bo matury jutro pisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C21763150.html

Panowie mam pytanko do was czy ktoś może kojarzy to auto bo w opisie jest Lublin, pisząc do kolesia dostałem odpowiedź, że mieszka w angli i tam jest auto, pisze do mnie po angielsku i proponuję dziwne dostarczenia samochodu ale nie o to chodzi. Jakby ktoś kojarzył to proszę o info na PW z góry dziękuję pozdrawiam Mike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C21763150.html

Panowie mam pytanko do was czy ktoś może kojarzy to auto bo w opisie jest Lublin, pisząc do kolesia dostałem odpowiedź, że mieszka w angli i tam jest auto, pisze do mnie po angielsku i proponuję dziwne dostarczenia samochodu ale nie o to chodzi. Jakby ktoś kojarzył to proszę o info na PW z góry dziękuję pozdrawiam Mike.

nie kojarze ale jesli

pisze do mnie po angielsku i proponuję dziwne dostarczenia samochodu
to zastanowiłbym się kilka razy zanim bym się zainteresował tym samochodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C21763150.html

Panowie mam pytanko do was czy ktoś może kojarzy to auto bo w opisie jest Lublin, pisząc do kolesia dostałem odpowiedź, że mieszka w angli i tam jest auto, pisze do mnie po angielsku i proponuję dziwne dostarczenia samochodu ale nie o to chodzi. Jakby ktoś kojarzył to proszę o info na PW z góry dziękuję pozdrawiam Mike.

przeciez to walek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy gdzie w lbl na sylwestra ??? macie jakies dobre sprawdzone miejsca ?

Zależy na jakiego Sylwestra chcesz :) Sporo ludzi chodzi do Kasyna Policyjnego na Narutowicza. Zawsze słyszałem spoko opinie. Ja osobiście tam nie byłem. Ja 2 lata temu byłem na balu lekko poza lublinem w stronę Zalewu, nie pamiętam nazwy lokalu. Gdybym miał iść tylko we dwoje to by była trochę lipa, bo wszyscy dookoła trochę drętwo się bawili :decayed: A ja byłem małą ekipą więc było spoko :) A lokal ogólnie był ok, żarcie, kapela, itd. też :good:

W tym roku już od ponad miesiąca mam zaklepaną miejscówkę (a bardziej wyjazd) :decayed: więc szukanie dopiero teraz miejscówki na sylwka wydaje mi się trochę za późno :decayed: Ale jeszcze są miejsca :) więc dasz radę :wink4:

Słyszałem też że Pastaldo robi domówkę u siebie tylko jeszcze o tym nie wie :decayed: :decayed: :decayed: A Kowi robi bal pod hasłem: "sylwester z polsatem" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...