Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem konkretny termin i lokalizacje... nie było chętnych, jak ktoś zaczyna pisać "a może tu i tu... albo..." odpuszczam spota :tongue4: albo konkret albo wcale :evil:

aleś leń :tongue4: cza polemizować :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś wdziałem na al. Racławickich przed krakowskim około godziny 19:25 piękną B5 FL avant niebieską z pakietem chrom z superowymi białymi aluskami chyba 19 nastkami, czyja to ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak tam wyglada obecnie droga do lublina, skończyli juz te remonty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak tam wyglada obecnie droga do lublina, skończyli juz te remonty :mysli:

jeszcze nie ale daje rade spokojnie i bez nerwów dojechac :wink4: gorzej jest ode mnie do lublina :thumbdown: to juz całkiem jest masakra jak sie trafi wiekszy ruch :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi weekend który już się zaczął odpada. Pierwszy wolny termin 27.11 rezerwować chooopy czasss :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No dzisiaj mi się trafił godny rywal na trasie :naughty: Ch#jowa stajnia ale przyzwoity silnik :decayed:skoda Octavia II 1,8 TSI :embarrassed: Do 180 odchodził mi bardzo nieznacznie o jakąś powiedzmy połowę długości auta do 200 ciut więcej powiedzmy 1,5, szans nie miałem nie ma co się oszukiwać no i on na wąziutkich oponkach a ja jeszcze lato 225 (na pokładach po równo zawodników 1x1) :decayed: Fakt że jak do mnie doleciał i widziałem w lusterku jak siedzi za kółkiem w okularach przeciwsłonecznych łysy młody kark :decayed: i mi się wychyla, że chce mnie niby łykać to se pomyślałem: "gdzie mi tym złomem z czechosłowacji :polew::D Już ja Cię zara nauczę, nie będziesz mi tu fikał" :D A potem go puściłem i go drażniłem :D

Jak ja lubię tak siedzieć komuś na d#pie i trzymać się za nim, a on próbuje Ci spierd@lić i nie może :naughty: wysepki, zebry, podwójne, a ja cały czas za nim jak cień :naughty:

Ja to bym temu Krzyh00 czy jak on tam, ten co w AFNie ma 7,7 do 100 :naughty: złapać się z taką octavią i sprowadzi go na ziemię :gwizdanie: :)

Kowi ten post jest z dedykacją dla Ciebie :naughty: pojeździj mi trochę czubie :kox: Tak z okazji święta :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kurfa pusciłes go żeby siedzieć mu na ogonie :polew: :polew: :polew: jebłem :polew: :polew: wydymał Cie poprostu był szybszy a ty jak zwykle przynać sie nie potrafisz tylko owijasz że do iluś tam odchodził nieznacznie :decayed:

pewnie cała droge obok siebie jechaliscie :kox:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No dzisiaj mi się trafił godny rywal na trasie :naughty: Ch#jowa stajnia ale przyzwoity silnik :decayed:skoda Octavia II 1,8 TSI :embarrassed: Do 180 odchodził mi bardzo nieznacznie o jakąś powiedzmy połowę długości auta do 200 ciut więcej powiedzmy 1,5, szans nie miałem nie ma co się oszukiwać no i on na wąziutkich oponkach a ja jeszcze lato 225 (na pokładach po równo zawodników 1x1) :decayed: Fakt że jak do mnie doleciał i widziałem w lusterku jak siedzi za kółkiem w okularach przeciwsłonecznych łysy młody kark :decayed: i mi się wychyla, że chce mnie niby łykać to se pomyślałem: "gdzie mi tym złomem z czechosłowacji :polew::D Już ja Cię zara nauczę, nie będziesz mi tu fikał" :D A potem go puściłem i go drażniłem :D

Jak ja lubię tak siedzieć komuś na d#pie i trzymać się za nim, a on próbuje Ci spierd@lić i nie może :naughty: wysepki, zebry, podwójne, a ja cały czas za nim jak cień :naughty:

Ja to bym temu Krzyh00 czy jak on tam, ten co w AFNie ma 7,7 do 100 :naughty: złapać się z taką octavią i sprowadzi go na ziemię :gwizdanie: :)

Kowi ten post jest z dedykacją dla Ciebie :naughty: pojeździj mi trochę czubie :kox: Tak z okazji święta :polew::decayed:

a niech hu.. trafi te waszą Warszafke :angry::wallbash:

Z tamtego miejsca co Ci pisałem na trase lublin wyjeżdzałem 2 godziny :wallbash:

Nigdy jeszcze nie jechałem 60km 4 godziny :doh1:

Obym tam juz jeździć nie musiał :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: taaaa wydymał mnie tak jak i Ty mnie wydymać chciałeś :polew: a potem: "Ty idzie Ci to padło" :polew: :polew: :polew: Jakby mnie wydymał to mbym siedział cicho i nawet o tym nie wspominał :polew: Bo wstyd byłoby się przyznać że dostałem od skody chociaż i tak dostałem :tongue4: Nie jechaliśmy obok siebie misiu pysiu tylko jeden za drugim :D

Jak ja lubię gadki z Tobą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx a żeby sie trzymac za kimś to zadna sztuka on wyprzedza ty wyprzedzasz ot tyle :decayed: przecież nie wyleci na przciwległy pas i nie złpaie vmaxa na pare kilometrów żeby ci odjechac bo tak sie nie da :tongue4:

:polew: :polew: :polew: taaaa wydymał mnie tak jak i Ty mnie wydymać chciałeś :polew: a potem: "Ty idzie Ci to padło" :polew: :polew: :polew: Jakby mnie wydymał to mbym siedział cicho i nawet o tym nie wspominał :polew: Bo wstyd byłoby się przyznać że dostałem od skody chociaż i tak dostałem :tongue4: Nie jechaliśmy obok siebie misiu pysiu tylko jeden za drugim :D

Jak ja lubię gadki z Tobą :polew:

zebyś mi ty jeszcze odjechał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech hu.. trafi te waszą Warszafke :angry::wallbash:

Z tamtego miejsca co Ci pisałem na trase lublin wyjeżdzałem 2 godziny :wallbash:

Nigdy jeszcze nie jechałem 60km 4 godziny :doh1:

Obym tam juz jeździć nie musiał :disgust:

:polew: Bo się wpierd@liłeś w największe korki :D A ja poszedłem wczoraj pić i dzisiaj rano wyjechałem i w 2 godzinki to ja z jeszcze dalszego miejsca co Ty dojechałem do siebie do LRA czyli licząc z przelotem przez W-wę ok. 165 km :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx a żeby sie trzymac za kimś to zadna sztuka on wyprzedza ty wyprzedzasz ot tyle :decayed: przecież nie wyleci na przciwległy pas i nie złpaie vmaxa na pare kilometrów żeby ci odjechac bo tak sie nie da :tongue4:

zebyś mi ty jeszcze odjechał :polew: :polew:

wiedziałem że tym postem Cię podjaram :polew: i już się jeżysz :D

Przecież logiczne :) Ale jak Ci fura odchodzi przy wyprzedzaniu to widać :) Sam się tak bawisz melepeto jedna :) więc nie piertol mi tu jak ksiądz natanek i hanna mostowiak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reddsy chyba kurfa piłes :polew: :polew: :polew:

... przez słomke :decayed:

bo ja to Ty :D:polew: :polew: :polew:

gdybyś był mną to byś dzisiaj nie był wstanie prowadzić :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś był mną to byś dzisiaj nie był wstanie prowadzić :wink4:

po reddsie? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś był mną to byś dzisiaj nie był wstanie prowadzić :wink4:

po reddsie? :polew: :polew: :polew:

nie przekręcaj na mnie swoich czynów :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...