Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chlopaki wybiera sie ktos w najblizszym czasie do Witka z MR Motors ale byl w ostatnim czasie ?

może solar :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wybiera sie ktos w najblizszym czasie do Witka z MR Motors ale byl w ostatnim czasie ?

A co trza? o coś zapytać? czy co? bo ja codziennie obok niego przejeżdżam :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to za***iście , trzeba mi sie do niego umowic a dodzwonic sie do niego graniczy z cudem od miesiaca probuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to za***iście , trzeba mi sie do niego umowic a dodzwonic sie do niego graniczy z cudem od miesiaca probuje

Zadzwoń do mnie dzisiaj albo coś w ten deseń to jeszcze przed weekendem dogadam się z nim co i jak. Albo pojadę do niego dam mu mój telefon i sam mu powiesz co i jak :) Ja do roboty codziennie jeżdżę praktycznie przez jego garaż i hamownię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to zrobmy tak jak mowisz, jak bedzie u niego to poprostu posc mi sygnal a ja zadzwonie i sie z nim dogadam , tylko po wiedz mi jeszcze w jakich godzinach u niego mozesz byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro najwyżej bo dzisiaj nie mam czasu a z roboty wyjdę najwcześniej koło 19 :wallbash: więc jutro jak się uda, albo w piątek po 17, między 17 a 18 dokładniej :) może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek moze byc tylko moze sie zdarzyc ze telefonu ni ebede mogl odebrac :/ musialbys mi jakos wczensiej dac z znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek moze byc tylko moze sie zdarzyc ze telefonu ni ebede mogl odebrac :/ musialbys mi jakos wczensiej dac z znac

postaram się jutro :wink4: Wcześniej się odezwę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawny G-Tec... firma już jedynie zajmuje się wysyłką, na miejscu to dostaniesz co najwyżej spryski podświetlane :polew:

Proponuje Ci podjechac do Shift-r na spółdzielczości pracy 36.... czyli na CMT

O, dzięki wielkie. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LU_Angel czyja to? :mysli: Kupić se zabaweczkie na zimę? :kox: czy szrot? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szrotem nie była, nie była składana z przystanku, jedynie była zestrojona na 330KM i naprawde zamiatała na ulicy w Lublinie.... Nissany 200SX S14 zrobione na 300-350KM wciągała nosem i wypluwała 4 długości dalej.... jak jest teraz nie wiem dokładnie, właściciel nacodzień śmigał A4 w TDI ta S6 była jedynie zabawką na weekend, żeby odstresowac sie i zbatorzyc gówniarzy w JDM-ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szrotem nie była, nie była składana z przystanku, jedynie była zestrojona na 330KM i naprawde zamiatała na ulicy w Lublinie.... Nissany 200SX S14 zrobione na 300-350KM wciągała nosem i wypluwała 4 długości dalej.... jak jest teraz nie wiem dokładnie, właściciel nacodzień śmigał A4 w TDI ta S6 była jedynie zabawką na weekend, żeby odstresowac sie i zbatorzyc gówniarzy w JDM-ach

:mysli: :mysli: :mysli: mówisz? :przebiegly: Ale który to miał? Często bywał na spotach? Bo chyba nie Pawła Q i Czarnej? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie, na każdym forum są "cwaniacy". Żyjący w myśl zasady: jak złapią za rękę mów ze to nie twoja ręka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...