Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Postaram się być na 99% wpadnę tylko mam pytanie pod Tesco ale który parking może obok bezdotykowej tam zawsze jest trochę pustego placu.

dokładnie ten miałem na myśli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jednak na 100% będe :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Obywatele kto wpada na spot?

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

sam0844j.jpg

sam0846h.jpg

Takie na szybko z dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no fajnie że wyszło. Ja nie mogłem bo byłem na wsi ale jeszcze sobie odbiję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mojej bidulce przydało by się wstawić ten biały kieruneczek i lampy polift na przód. Po następnej wypłacie się za to biorę. Następny spot wkrótce... tylko przydało by się żeby był większy jako jedyne województwo tak odstajemy ze spotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze to kolo i gleba, wtedy juz samochod wyglada a nie 15+ balon :( mowie tu o sobie niestety :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tak :decayed: 15" i balon to nic strasznego :decayed: Za to się wygodnie jeździ i zawieszenie wybacza dziury w drodze :wink::kox: Opuścić autko mona ale max -30mm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna mnie znow nie było :/ ale weekendy trochę mam zajęte a co powiecie może na piątek wieczorem??? To takie nieduże święto bo Piotra i Pawła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie może na 20.30 sie umuwiy bo ja tez nie wiem do ktorej bede pracował czy do 20 czy do 16 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że przeniesiemy spot na niedzielę, na torze od 9:00 jest szkolenie jazdy samochodem, jest za free ja będę również, tyle że nie każdemu pasuje tak rano. Ostatnie podrygi toru i za darmochę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że przeniesiemy spot na niedzielę, na torze od 9:00 jest szkolenie jazdy samochodem, jest za free ja będę również, tyle że nie każdemu pasuje tak rano. Ostatnie podrygi toru i za darmochę:wink:

to i ja sie skusze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...