Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

moje spalanie średnio to ok 0.6 g :decayed:

PS Ja tam nie mam pojęcia ile palą moje ulepy.

Tak mniej więcej jeden bak na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zatankować ON za 3zł + spalanie 4,3 no niech będzie 5L i tak to można żyć:wink:

hehe no coś w tym stylu :grin:

Pamiętam jak Kowi nie wierzył w spalanie mojego AFNa, jak widać to nie auto czy tam FIS miały "wadę" tylko jeździć ekonomicznie trzeba umieć :wink:

Takie "ekstremalne" wyniki robię tylko dla sprawdzenia siebie i autka, no i żeby wkurzyć Kowiaka :decayed: Ale poniżej 4 litrów pewnie byłoby ciężko zejść, AFNem wszystko jest możliwe. Za mną jechała koleżanka z pracy wyjechaliśmy razem i ona dojechała ponad 40 minut później niż ja... (odcinek prawie 300 km). Przez pierwsze 100 km starałem się jej nie uciekać, potem narzuciłem swoje tempo i po 220 km trasy osiągnąłem taki wynik :wink:

Fakt jest taki że zrobiłem prawie 800 km trasy, przy zbiorniku zalanym pod korek na starcie spalił mi prawie połowę zbiornika, kreska była jakiś milimetr może pół za połową zbiornika (72 litry), czyli mniej niż 36 litrów spalił :decayed: Licząc 36 litrów i 770 km trasy: 36/7,7 = 4,68 :whistling: prędkość podróżna bardzo różna, były momenty że i 2 z przodu łapałem przy wyprzedzaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Kowiaczku czasami nie opłaca się zapiertalać :wink: i wtedy 800 km na połowie zbiornika cieszy :decayed:

to wkońcu jak jest bo wszedzie piszesz inaczej:polew::polew::polew::polew:

ześ nakórfiał pewnie 70km/h cała trase na tempomacie z 5 wbitą i sie podniecasz:polew::polew::polew: u mnie też tacy sa, kolega ma nową 5ke 3.0l i również cały czas sie zachwalał ile to mu nie pali że 7to max, ostatnio sie przekonalismy jadąc tym na kawalerskie, średnia 9,5:polew::polew:

i pytam sie po co sie oszukiwać:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Zatankować ON za 3zł + spalanie 4,3 no niech będzie 5L i tak to można żyć:wink:

hehe no coś w tym stylu :grin:

Pamiętam jak Kowi nie wierzył w spalanie mojego AFNa, jak widać to nie auto czy tam FIS miały "wadę" tylko jeździć ekonomicznie trzeba umieć :wink:

Takie "ekstremalne" wyniki robię tylko dla sprawdzenia siebie i autka, no i żeby wkurzyć Kowiaka :decayed: Ale poniżej 4 litrów pewnie byłoby ciężko zejść, AFNem wszystko jest możliwe. Za mną jechała koleżanka z pracy wyjechaliśmy razem i ona dojechała ponad 40 minut później niż ja... (odcinek prawie 300 km). Przez pierwsze 100 km starałem się jej nie uciekać, potem narzuciłem swoje tempo i po 220 km trasy osiągnąłem taki wynik :wink:

Fakt jest taki że zrobiłem prawie 800 km trasy, przy zbiorniku zalanym pod korek na starcie spalił mi prawie połowę zbiornika, kreska była jakiś milimetr może pół za połową zbiornika (72 litry), czyli mniej niż 36 litrów spalił :decayed: Licząc 36 litrów i 770 km trasy: 36/7,7 = 4,68 :whistling: prędkość podróżna bardzo różna, były momenty że i 2 z przodu łapałem przy wyprzedzaniu :decayed:

zejdź na ziemie bo widze juz bijesz rekordy lepsze nizproducent w jazdach testowych:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ześ nakórfiał pewnie 70km/h cała trase na tempomacie z 5 wbitą i sie podniecasz:polew::polew::polew: u mnie też tacy sa, kolega ma nową 5ke 3.0l i również cały czas sie zachwalał ile to mu nie pali że 7to max, ostatnio sie przekonalismy jadąc tym na kawalerskie, średnia 9,5:polew::polew:

i pytam sie po co sie oszukiwać:facepalm:

:wink:

co Ci będę tłumaczył... Ty zawsze niedowiarek byłeś i jak nie ''pomacasz'' to nie wierzysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zapertalają w robocie aby im uszy podskakują. Min. ja. :decayed:

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 19:48 ----------

Panowie kiedy jakiś spocik? Może najbliższy weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy jakiś spocik? Może najbliższy weekend?

jestem za bo będę w Lublinie :wink::decayed: sobota? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie interesuje mnie kwestia ustawek w lbn tzn gdzie o której i kiedy. Mam na myśli ustawki typu 1/4 lub inne. Może ktoś poratowac info z pierwszej ręki?? Z góry thx. Ew ustawki w waszym mieście "dobrych" aut. Dobrych tzn +300km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były na legalu ustawki w nowodworze, troche mocnych furek przelecało przez moja mieścine i RS6 od sportmile 700konne:naughty:

469411_426185607419875_519559179_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

Widzę autko z moich rodzinnych stron :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy spot Klubów Audi i Vw z lubelskiego jest 5 Sierpnia o godz. 19 Parking MTL. Zapraszamy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sobota najbliższa? ktoś chętny?:banan: godzina jakaś późniejsza 19:00 to moja propozycja?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to na najbliższy miesiąc całkowicie odpadam bo sie żenię :decayed: Przed i po troche urlopu wiec będe poza lublinem:banan:

Pozdrowienia i udanego wakacyjnego spotowania:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę odpadam bo praca ale niedziele wolna

---------- Post dopisany 28-07-2012 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 18:00 ----------

to jak z tym spotem? są chętni na niedziele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...