Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, musiałem przeoczyć. Wczesniej ktoś pisał że tylko przez neta da rade, więc to mnie zmyliło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak marcin mówił na chemicznej, tylko nie wiedzialem że tam, tak czesto bywam sluzbowo i nie wpadlo mi na myśl żeby o taki specyfik zapytać, ale zapytalem o pióra wycieraczek i te z tym dziwnym jak niektorzy nazywaja zapięciem powiedzial mi 52 zł za kpl.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś wie kto może w Audi a4b8 zmienić kod w module komfortu który aktywuje podgrzewanie lusterek.

Nie wiem jak w B8 ale w B6 były takie przypadki że wsadzali szkła bez podgrzewania, może najpierw warto wyjąć szkło i zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się wybrać na tą chemiczną :wink:

środek testowałem: a mianowicie jest super, jak dla mnie oczywiście, wiecie jak moje felgi wyglądały przed zabiegiem (uczestnicy zlotu) a teraz

http://www.directupload.net/file/d/4027/5cjsl54z_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4027/go74y37x_jpg.htm

oczywiście to tylko po jednym razie ( z pędzelkiem) w weekend zdejmę i będę robił pojedynczo obym tylko czasu troszki miał.

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się wybrać na tą chemiczną :wink:

środek testowałem: a mianowicie jest super, jak dla mnie oczywiście, wiecie jak moje felgi wyglądały przed zabiegiem (uczestnicy zlotu) a teraz

http://www.directupload.net/file/d/4027/5cjsl54z_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4027/go74y37x_jpg.htm

oczywiście to tylko po jednym razie ( z pędzelkiem) w weekend zdejmę i będę robił pojedynczo obym tylko czasu troszki miał.

:whistling::) nieźle

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po plaku to myslalem ze wszystkie te srodki tak samo g.... warte. A tu takie zdziwienie.

wysłane z Commodore 64

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik w końcu sie uaktywnił. Teraz musze cię na spota wyciągnąć. , kilka lat na forum a na zlocie nie był. Czas to zmienić

A co polecacie sprawdzonego aby końcówkę tłumika wyczyścić?

wysłane z Commodore 64

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autosol, papierami zdzierałem farbe i ta pasta polerka. Ale u Ciebie chyba jest tylko czarny nalot to moze sama pasta wystarczy.

http://www.autochemia24.pl/product-pol-3559-Autosol-Metal-Polish-uniwersalna-pasta-polerska-do-metalu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autosol elegancko poradzi sobie z końcówkami, tylko trzeba zacząć papierami wodnymi w razie konieczności :)

Pisaliście o K2 Roton - śmiało można stosować do "gołego" alu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Ale tu się ruch zrobił, super :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Ale tu się ruch zrobił, super :banan:

Moze dzieki wiekszej aktywnosci na forum, na spotach także frekfencja się zwiększy

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ruch jak na młyńskiej

Wczoraj miałem okazję się przejechać nowym objazdem. OK 13.00 od strony Gali stałem 5 zmian świateł. Nie chcę wiedzieć co tam się dzieje w szczycie :huh: Wiem tylko, że z drugiej strony kolega stał od Stocka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam i bez remontu na kunickiego czasami było ciekawie a co dopiero teraz..mogli to chyba lepiej rozplanować niż tą wąziutką uliczką robić objazd dla wszystkich..ja osobiście wolę nadłożyć drogi i nie stać w korku niż się wlec przez 20min. 500m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krańcowa też cierpi teraz przez te remonty :/ codziennie rano stoje w korku

czy ktoś ma jeszcze ramki pod tablice rej , klubowe

zakupiłbym

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie co się działo wczoraj na skrzyżowaniu andersa ze spółdzielczości? jechałem do klienta koło 17 z okrzei, a tam korek aż pod skrzyżowanie z walecznych, chciałem ominąć przez unicką ale też się wjebałem a żeby lecieć do węglarza to mnie przyblokowali, dobre 20 jechałem z okrzei do reala :grin::facepalm: masakra się teraz jeździ po całym mieście...

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...