Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukałem go w etce ale niestety nie znalazłem w żadnym modelu takiej felgi :gwizdanie: a tam sa parametry felg fabrycznych

Te z aukcji według parametrów zdaja sie być podróbką, bo są dwa rozstawy, miałem kiedyś 16ki na zmiennym rozstawie, drugi raz takiego wynalazku bym nie kupił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeca PABLO na takich jeździ[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________i też w 2.6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeca PABLO na takich jeździ[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________i też w 2.6

to prawdopodobnie bedzie klon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem go w etce ale niestety nie znalazłem w żadnym modelu takiej felgi :gwizdanie: a tam sa parametry felg fabrycznych

Te z aukcji według parametrów zdaja sie być podróbką, bo są dwa rozstawy, miałem kiedyś 16ki na zmiennym rozstawie, drugi raz takiego wynalazku bym nie kupił :gwizdanie:

Piotrek, to felgi z S8. Oryginały.

Reszta to albo tandetne podróbki albo całkiem niezłe repliki MAM.[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 00:09_________________________________________________

przeca PABLO na takich jeździ[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________i też w 2.6

To chyba jeden z najpopularniejszych wzorów felg.

Na autach takich battalionowców Dawid, ślepy, aju, +nowak_zg, Somes itd. Wzór bardzo ładny ale i trochę oklepany wzór.

Myślałem o takich 18" ale dałem spokój.

Byle chłystek ma taki wzór w swoim golfie. Do wyboru do koloru 15", 16", 17", 18", 19" na allegro tego od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wiem jak jest z tym ori etka tego nie wykazuje a duzo tam wzorów jest, nawet ori BBSy :gwizdanie:

a ta felga z aukcji to wątpie zeby była ori, ma zmienny rozstaw śrub =uniwersalna :decayed:

Wzór pochodzi od MAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie :tongue4: każdy nazywa felgi po swojemu, Ty Adam uważałeś że S-line to te co miałeś a koledze chodziło o inne, s-line to też podobno taka szprycha:

sline18mu7.jpg

i nowsze wzory ala te RSowe ale z prostymi ramionami. I mówienie że się chce kupić s-line bez pokazywania konkretnego modelu trochę niejasne :wink4:

I co do felg z A3 to starsze A3 mają rozstaw inny i nie pasują do A4. I co do szerokości felgi dobrze Adam mówisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie :tongue4: każdy nazywa felgi po swojemu, Ty Adam uważałeś że S-line to te co miałeś a koledze chodziło o inne, s-line to też podobno taka szprycha:

sline18mu7.jpg

i nowsze wzory ala te RSowe ale z prostymi ramionami. I mówienie że się chce kupić s-line bez pokazywania konkretnego modelu trochę niejasne :wink4:

I co do felg z A3 to starsze A3 mają rozstaw inny i nie pasują do A4. I co do szerokości felgi dobrze Adam mówisz :good:

Szukałem go w etce ale niestety nie znalazłem w żadnym modelu takiej felgi :gwizdanie: a tam sa parametry felg fabrycznych

Te z aukcji według parametrów zdaja sie być podróbką, bo są dwa rozstawy, miałem kiedyś 16ki na zmiennym rozstawie, drugi raz takiego wynalazku bym nie kupił :gwizdanie:

Piotrek, to felgi z S8. Oryginały.

Reszta to albo tandetne podróbki albo całkiem niezłe repliki MAM.[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 00:09_________________________________________________

przeca PABLO na takich jeździ[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________i też w 2.6

To chyba jeden z najpopularniejszych wzorów felg.

Na autach takich battalionowców Dawid, ślepy, aju, +nowak_zg, Somes itd. Wzór bardzo ładny ale i trochę oklepany wzór.

Myślałem o takich 18" ale dałem spokój.

Byle chłystek ma taki wzór w swoim golfie. Do wyboru do koloru 15", 16", 17", 18", 19" na allegro tego od groma.

zapomniales jeszcze napisac ze kolpaki tez klepia w taki wzor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie :tongue4: każdy nazywa felgi po swojemu, Ty Adam uważałeś że S-line to te co miałeś a koledze chodziło o inne, s-line to też podobno taka szprycha:

sline18mu7.jpg

i nowsze wzory ala te RSowe ale z prostymi ramionami. I mówienie że się chce kupić s-line bez pokazywania konkretnego modelu trochę niejasne :wink4:

I co do felg z A3 to starsze A3 mają rozstaw inny i nie pasują do A4. I co do szerokości felgi dobrze Adam mówisz :good:

Tylko wzór, które ja miałem był standardem w audi a4 b6 w wersji s-line (+cabrio).

Stąd potoczna nazwa s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wzór, które ja miałem był standardem w audi a4 b6 w wersji s-line (+cabrio).

Stąd potoczna nazwa s-line.

W A6 C5 też :wink4: Te co pokazałem też były jako s-line. Ogólnie wszystko zależało od modelu rocznika itd. więc felg "s-line" jest cała masa :decayed:

Nie ma to jak avus :gwizdanie: no nie kowi? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te moje to i w a3 były :wink4:

Tak popatrzyłem to te od rsa wystepowaly nawet czesciej niz "moje" (chodzi o wersje s-line).

Mamów czy avusów eslajnami bym nie nazwał :wink4:. Raczej tylko te moje i od rsa chyba, że jeszcze jakieś :mysli:

btw,

avusy są świetne, ten najnowszy model :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak avus :gwizdanie: no nie kowi? :decayed::naughty:

Za dużo sie ich robi :disgust: nie moge zniesć że mijam sie co pewien czas z passatem B5FL na avusach i do tego koza standardowa :wallbash: :wallbash: rok czasu było spoko bo tylko esa w terenie miała te felgi, a teraz jest jeszcze... passat :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa wada avusa... dekieleki :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

trzeba je wozić w bagażniku :embarrassed: ;( :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________

avusy są świetne, ten najnowszy model :slina:

będę celował chyba w Avusa III do następnego autka :wink4: no chyba że zdecyduję się na 19'' :gwizdanie: to wtedy inny wzorek :przebiegly: tylko kurfa te znikające dekielki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znikły pod akademikiem :wallbash:

Jakbym takiego złapał to bym nogi z d*py powyrywał i kazał uciekac :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie te dekielki :thumbdown: najczęsciej znikają pod tesco :przebiegly:

gdzie sie podziewasz że Cie na rejonie nie ma????

hm, on własnie po te dekielki jeździ :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znikły pod akademikiem :wallbash:

Jakbym takiego złapał to bym nogi z d*py powyrywał i kazał uciekac :disgust:

Mi pod blokiem w LU :) A jak poszedłem zgłosić na policję to godzinę czasu kobicie tłumaczyłem o co chodzi :D Bo ona cały czas: "kołpaki?" :D:wallbash: A ja do niej: "no gdzie kołpaki w Audi" :decayed::polew:

Ale i tak kupiłem po taniości od jakiegoś dresika z Radomia :przebiegly::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znikły pod akademikiem :wallbash:

Jakbym takiego złapał to bym nogi z d*py powyrywał i kazał uciekac :disgust:

Mi pod blokiem w LU :) A jak poszedłem zgłosić na policję to godzinę czasu kobicie tłumaczyłem o co chodzi :D Bo ona cały czas: "kołpaki?" :D:wallbash: A ja do niej: "no gdzie kołpaki w Audi" :decayed::polew:

Ale i tak kupiłem po taniości od jakiegoś dresika z Radomia :przebiegly::decayed:

Szczerze powiedziawszy byłem tak wkur...ny wtedy że powiedziałem sobie że nie kupie nowych tylko tez komuś za***ie :polew:

Ale troche mi przeszło i jak znajdę gdzies w małych pieniądzach to kupie. :decayed:

Chociaż z jednej strony takich bardziej rozumiem niz tych co porysuja samochód :wallbash: Ten sprzeda i ma kase a tamtym hu...om co porysuja co z tego przyjdzie? Tez miałem tak że pod akademikiem mi ktoś przerysował ale wtedy jeszcze gilfa. To wziąłem pęndzelek i zamalowałem bo w Audi bym się bał robić tak :naughty:

Chociarz mam pare małych odprysków i zastanawiam się czy nie pójść gdzies do mieszalni żeby mi dobrali kolor i kupic z 100ml i porobic delikatnie pędzielkiem bo i tak mam zamiar dac do polerki to troche by się zgubiło. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu szwagrowi przedwczoraj zajumali spod bloku w nocy z golfa z 16" felg

wnerwił się nieziemsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...