Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jestem za, może w końcu dojdzie tu do systematycznych spotów tak jak ma to miejsce w innych klubach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem, że 21 czerwca ma być impreza na stadionie. To może zróbmy 28 czerwca i od razu w pierwszym poście rozpiszę kolejne daty spocików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś rzuciło mi się w oczy na FB: https://www.facebook.com/events/838431702899527/
Może by dołączyć się do tego jako klub ? taka luźna propozycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie wyczytałem, że 21 czerwca ma być impreza na stadionie. To może zróbmy 28 czerwca i od razu w pierwszym poście rozpiszę kolejne daty spocików.

a może w jakimś innym miejscu? jakiś olimp albo coś? bo fajnie by było co 2 tygodnie się spotkać a nie ma się co układać pod imprezy bo zawsze coś wyskoczyć może. i 28 nie mogę przyjechać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tam jest tyle parkingów, że raczej bez problemu się zmieścimy. To nie jest jakiś mega znany zespół, żeby stadion był pełny, a zresztą nie każdy jedzie samochodem.

Tak więc nie ma co kombinować, tylko zostawiamy tak jak jest w pierwszym poście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc nie ma co kombinować, tylko zostawiamy tak jak jest w pierwszym poście :wink:

Ok ;)

Edytowane przez M@rcinLBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze tak jak pisze Hugo nie ma co kombinować ze zmianą miejsca na Olimp itp. bo zrobi się niepotrzebne zamieszanie w temacie, parking pod Areną jest na tyle duży, że się wszyscy na nim pomieścimy

w kwestii spotów co 2 tygodnie to jak najbardziej jestem za, jeśli tylko nie wypadnie mi dyżur w pracy to na moją obecność możecie liczyć :)

btw Armi, w końcu wyszukałem twój temat z B6-ką ;) mówiłeś mi na spocie twój nick ale szukałem cię jako Armin :D i nic nie mogłem znaleźć, koniecznie następnym razem zamiast s3 poproszę b6, mega robotę wykonałeś przy aucie, świetna inspiracja dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LKAUDI pamietam ze w niedziele na olimpie sie spotykali kiedyś przy cartmaxie nie pamietam jak jest teraz. jesli chodzi o spoty to ja do konca czerwca odpadam a chcialbym sobie prace ulozyc aby spotkac sie z kolegami z OOOO na grilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że znajdzie się miejsce dla Nas :) Po co kisić się w murach parkingu jak można na świeżym powietrzu -no chyba, że pogoda będzie paskudna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jaką będzie pogoda i do tego co do ramek wiem wszystko po zaksiegowani kasy na koncie wysyła w po da ich dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pogody to jakby padało to pewnie olimp zostanie. a ten sektor F to w cieniu chociaż? bo na słońcu się męczyć to tez lipa, a pewnie będzie upał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ten sektor F to w cieniu chociaż?

Tak, od strony targów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...