Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić jakąś miejscówkę w okolicach Lublina albo podesłać namiary na kogoś, kto potrafiłby włączyć u mnie "dzienne" w długich?

Mam czujnik zmierzchu, przełącznik z trybem "Auto" , dwa przełączniki obok to ustawienie wysokości świateł i coming home(w niektórych egzemplarzach widziałem tam opcję DRL)

Lampy H7 zwykłe bez xenonu /soczewki

http://www.auditimes.pl/topic/1504-jak-zrobic-swiat%C5%82a-dzienne-z-d%C5%82ugich-tzw-skandynawskie/cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie tak ;)

tutaj tez masz opis http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/jak zrobić mam Vaga jak byś chciał zakodować spróbować się z tym zabawić

Edytowane przez Herdas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ,że montaż modułu jest zbędny bo chyba wystarczy samo kodowanie - ale tego to dokładnie nie wiem bo nigdy nie bawiłem się z kablem dlatego się tu pytam o jakieś namiary.
To co udało mi się znaleźć to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/53462-all-b7-czujnik-deszczuswiatel-lusterko-fotochrom-oraz-coming-home/

Centralna Ele. 09 -> Kodowanie-07
* ?xxxx: Chassis
o 0 = Limousine (PR-K8B)
o 1 = Avant (PR-K8D)
o 2 = Cabriolet (PR-K8K)
* x?xxx: Driving Light Switch
o 0 = Rain/Light Sensor (G397) not installed (PR-8K0/8K1/9C6/8K4)
o 1 = Rain/Light Sensor (G397) installed (PR-8K3/8K7/9C7/8K9)
* xx?xx: Trailer Hitch
o 0 = Trailer Hitch not installed (PR-1D0)
o 1 = Trailer Hitch installed (PR-1D2)
* xxx?x: Headlights
o 0 = Halogen Headlights w/o Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K0/8K7)
o 1 = Halogen Headlights with Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K1/8K3/9C6/9C7)
o 2 = Bi-Xenon Headlights with Daytime Running Lights (PR-8Q3/8Q5+8K9/8K4)
o 3 = Bi-Xenon Headlights w/o Daytime Running Lights (PR-8Q3/8Q5+8K0/8K7)
o 4 = Bi-Xenon Headlights with Daytime Running/Tail/License Plate Lights (PR-8Q3/8Q5+8K1/8K3)
* xxxx?: Country
o 1 = Rest of World/Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries with Bi-Xenon
o 2 = Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries without Bi-Xenon
o 3 = USA/Canada with Bi-Xenon
o 4 = Canada without Bi-Xenon
o 5 = Special Vehicles


Centralna Ele. 09 -> Adaptacja-10 -> kanał 21

czułość zewnętrznego czujnik światła gdy mamy ustawiony przełącznik w tryb AUTO (standardowo na 59 lepiej na 42) Tryb skandynawski działa ładnie też na przełączniku z trybem AUTO (moje kodowania 11012 dla świateł zwykłych)
Edytowane przez M@rcinLBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem u siebie tempomat mozemy wstawic co do kolor fis masz kod do.imo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiegoś magika zeby zaliczyć tempomat i fisa kolorowego

mam lepszy pomysł, przełożymy felgi i kolor dokładki z twojego do mojego i może żona nie zauważy różnicy w silniku, mam tempomat i kolorowy fis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam lepszy pomysł, przełożymy felgi i kolor dokładki z twojego do mojego i może żona nie zauważy różnicy w silniku, mam tempomat i kolorowy fis

hahaha rozjebałeś system, ale znając kobiety to na bank nie zauważyłaby różnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żona zauway a do tego b endzie zła hehe I sam będę zły ale temp i właśnie i ten fis niema kodu imo tu jest ból może właśnie ktoś pomoże

Moja zauważy lubi jeździć audi bo musi ze jest szybkie ale pewnie jak by może może by wypalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem 1.8 T i wolę 3.0 v6 może i bardziej rozwojowe ale ja nie potrzebuje rozwój w tym silniku ogółu zachowuje się jak diesel a na wyższych obrotach jak benzyna A 1.8t lubi przeważnie tylko wyższe obroty

A poreszto jadę jutro na ryby i tylko królowie jeżdżą v6 lub v8 hehehe No jeszcze zostało v12 ale to już ina piłka ehehrh taki zardzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jedziesz na ryby?

silniki powyżej v8 nie są takie straszne, głównym problemem jest to, że do każdej naprawy trzeba je wyciągać z powodu braku miejsca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


silniki powyżej v8 nie są takie straszne, głównym problemem jest to, że do każdej naprawy trzeba je wyciągać z powodu braku miejsca

jak kolega wpadł na spota s4 b6 z 4.2 v8 to dosłownie nie było gdzie ręki włożyć :wink: no ale coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zgodnie z życzeniem, login zmieniony na xMarcin95x :hi:

Dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zgodnie z życzeniem, login zmieniony na xMarcin95x :hi:

Dzień dobry :)

Hej, Dzięki Hugo.

:JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy posiada ktoś starszego vcds ponieważ robie TV u siebie i potrzebuje by ktoś mi sie zalogował w radio, By odblokować oglądanie podczas jazdy.

Ponieważ posiadam nowe kable i wszystkiego nie można zrobić...

Edytowane przez strazak990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sum?? duży? jaki tam wymiar mają na suma? bo żeby się opłacało go brać to chociaż te 80cm powinien mieć. a karaś srebrny czy złoty? ale mi ochoty narobiłeś. ja to lubię duże wypady co jest czas na relaks, jakieś piwko i rybkę z grila :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...