Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Sum mały może miał ze 35cm a karas srebrny taki jak dłoń możemy się zgadzać ba ja jadę następnym razem z bratem tylko lepiej się przygotuję i jadę na cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale wam dobrze, rybki, piwko...a ja cały weekend w robocie :kwasny:

Paweł, bierzesz ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323321-caly-pakiet-ospojlerowania-ms-design-do-a4-b6-avant-wydech-25tdi-pdc/

Nasz kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też żonka wymyśliła urlop więc z modów na sezon wakacyjny jestem wyłączony

no może haka mi się uda usunąć :decayed: będziemy się zbroić na zimę :D

poza tym ori sline bardziej mi się podoba, tam spasowanie dokładek jest idealnie, w tych pakietach typu ms design, dokładki wystają ponad krawędź zderzaka i to mi się nie widzi

tak jak tu np. http://www.ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,2544255,audi-a4-b6-1.9tdi-130km-s-line-nvi-pakiet-ms-design.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też żonka wymyśliła urlop więc z modów na sezon wakacyjny jestem wyłączony

no może haka mi się uda usunąć :decayed: będziemy się zbroić na zimę :D

poza tym ori sline bardziej mi się podoba, tam spasowanie dokładek jest idealnie, w tych pakietach typu ms design, dokładki wystają ponad krawędź zderzaka i to mi się nie widzi

tak jak tu np. http://www.ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,2544255,audi-a4-b6-1.9tdi-130km-s-line-nvi-pakiet-ms-design.html

Zderzak przedni "jak cię mogę" ale tył ... ble :decayed::wink: Zdecydowanie jak już to S-line :a4fan::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też żonka wymyśliła urlop więc z modów na sezon wakacyjny jestem wyłączony

no może haka mi się uda usunąć :decayed: będziemy się zbroić na zimę :D

poza tym ori sline bardziej mi się podoba, tam spasowanie dokładek jest idealnie, w tych pakietach typu ms design, dokładki wystają ponad krawędź zderzaka i to mi się nie widzi

tak jak tu np. http://www.ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,2544255,audi-a4-b6-1.9tdi-130km-s-line-nvi-pakiet-ms-design.html

Zderzak przedni "jak cię mogę" ale tył ... ble :decayed::wink: Zdecydowanie jak już to S-line :a4fan::)

to fakt przedni git ale tył bym założył slain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myślę Marcinie :) u mnie s-line raczej na pewno trafi na auto, plan to zima zakup, wiosna 2016 r. montaż

btw testowałeś już tego water blocka ? bo jakiś soft mi chodzi po głowie i zastanawiam się pomiędzy nim a KOG

w poniedziałek będę miał gyeona cure, zobaczymy co to warte, udało mi się dorwać za śmieszną kaskę ori tester 100ml z zestawu powłoki gyeon mohs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Water Block można powiedzieć jeszcze dobrze nie ruszany.
W sobotę jak będzie ładna pogoda to wrzucę go do siebie i na tolka.
Z takiego pierwszego wrażenia "na szybko" to bardzo fajnie ściemnia lakier.
Zastanawiam się czy nie dać pod spód SRP od AG. Może efekt będzie jeszcze fajniejszy niż po samym DoDo LPL tylko tu mam dylemat czy nie odbije się to na jego trwałości.

Docieranie Water Blocka jest cięższe niż np. FK1000P szczególnie gdy położy się go grubiej i mocniej podeschnie ale tragedii nie ma.
Po dotarciu wosku lakier staje się bardzo śliski i szklisty, tu ogólny efekt na + .
Zrobiłem na szybko kawałek maski na której czasami bawię się siuwaxami(kolor wiśnia metalik) no i jeśli będzie dobrze zrzucać wodę tak jak deklaruje producent(zrzutu wody nie sprawdzałem) i i trzymać tak długo jak FK to brawa dla soft'a.



tazman, jeśli masz na dniach zamiar coś działać przy swoim aucie to jeśli chcesz możemy się zgadać i wrzucisz sobie na parę paneli WB do testu ;)
Mogę zabrać też Trim Glitz i Black to the future o który pytałeś na spocie. ;)

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taki spokój? Byliście niegrzeczni w weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym SRP pod Water Blocka to dobry pomysł, ostatnio ktoś na forum KA wrzucił zdjęcia KOG od fusso właśnie na SRP i wyglądało to świetnie :)

Nie ma problemu, możemy się zgadać i trochę podziałać :ad: trzeba tylko na lepszą pogodę poczekać bo dziś zdrowo rano polało, ja i tak czekam na tego cure od gyeona

btw, widział ktos taka hybryde b6 i b7 ? :D

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-1-9-tdi-bixenon-duzy-gril-2004r-CID5-IDakner.html#39dcff2b4c;promoted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ;)
Taki mix kiedyś widziałem na otomoto, tylko że kolor czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostkę mam dotyczącą cen małych pierdółek.

Pękł mi lejek bagnetu paliwa ( taka mala pomarańczowa rurka) . W Lublinie cena u niedzialka 32 zł, w IC 28 zł. Natomiast w międzyczasie ojciec kupił mi w Tomaszowie Lubelskim, tą samą część, z takimi samymi numerami, tego samego producenta, za.... 5 zł!! [emoji35] to pokazuje że chyba jednak czasami warto w poszukiwaniu części obdzwonic parę sklepów, bo przebitki są różne, nawet na częściach których koszt wytworzenia wynosi pewnie jakieś 50 groszy... [emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u niedziałka i w ic są ogromne ceny, ale też i zniżki. 50% rabatu dla stałych kupujących to nic nadzwyczajnego u niedziałka, a i tak jest drogo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w IC mam takie rabaty, że Knechta mam taniej od Filtrona :grin: Jak ostatnio robiłem zakupy to koleś wywalił oczy i pytał: "Jakim cudem" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co prezes to prezes powiem ze widziałem na żywo cały pakiet i tak przedni z ms jest obłędnie fajny ale tył nie pasuje i chyba zrobię delikatną chybryde może nie długo tak myślałem że może przód od ms a tył od s4 pytałem się brejdaka w Angli i i ma tylny tylko muszę się dowiedzieć ile chce bo ma rozbity przód i może kupie tylny tylko do malowania będę musiał oddać bo jest czerwony co tym myśli cię czekam na uwagi

Edytowane przez pawel212333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak z s4 chyba nie podejdzie bo tam są poszerzenia boczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba podejdzie, Armi ma w swojej b6 zderzak tył z s4

dla mnie ideał to, przód sline, listwy boczne s4 i zderzak tył s4

paweł, gdzieś widział na żywca pakiet ms design ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...