Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy umie ktoś delikatnie obrabiać zdjęcia w jakimś programie?ja jestem kompletnym laikiem jeśli o to chodzi:( bo przypadkowo przy robieniu zdjęć uchwyciłem swoje a4 na jednym foto z moim ukochanym pieskiem(pies energiczny nie lubi pozować) zdjęcie wyszło tragicznie ale że już pewnie drugiego nie zrobię to mógłby to ktoś delikatnie obrobić żeby nadawało się do oprawienia i postawienia na szafce?? jakby coś to piwo stawiam:) tu jest zdjęciehttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f44ae573e591bec.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakiegos diesel speca bo silnik zaczął mi glosniej pracowacować tak jakby lewe powietrze czy cos tego rodzaju basowy dzwiek bym nazwał, macie kogoś zaufanego co ogarnia temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakiegos diesel speca bo silnik zaczął mi glosniej pracowacować tak jakby lewe powietrze czy cos tego rodzaju basowy dzwiek bym nazwał, macie kogoś zaufanego co ogarnia temat

Speca nie znam ale moge Cię naprowadzić na możliwą usterkę .... jeżeli słyszysz basowy podzwięk wydobywający się z filtra powietrza to trzeba zajrzeć do wałka rozrządu... możliwe że przytarty już jest , ewentualnie wypadła zaślepka (brok) z magistrali olejowej głowicy efektem czego jest spadek ciśnienia oleu na wałku rozrzadu i hydropopyhaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakiegos diesel speca bo silnik zaczął mi glosniej pracowacować tak jakby lewe powietrze czy cos tego rodzaju basowy dzwiek bym nazwał, macie kogoś zaufanego co ogarnia temat

Speca nie znam ale moge Cię naprowadzić na możliwą usterkę .... jeżeli słyszysz basowy podzwięk wydobywający się z filtra powietrza to trzeba zajrzeć do wałka rozrządu... możliwe że przytarty już jest , ewentualnie wypadła zaślepka (brok) z magistrali olejowej głowicy efektem czego jest spadek ciśnienia oleu na wałku rozrzadu i hydropopyhaczach.

bedziesz w niedziele na spocie? to posluchasz? jesli chodzi o filt powietrza to sluchac cos bo nasluchiwalem. uszczelke wymienialem pod pokrywą po podciekao z niego przy okazji powiedziałem by zobaczyc na broki wlasnie i powiedzieli mi ze byly pozaginane pewnie by nie wypadly chyba ze tak powiedzieli by wrocic z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy umie ktoś delikatnie obrabiać zdjęcia w jakimś programie?ja jestem kompletnym laikiem jeśli o to chodzi:( bo przypadkowo przy robieniu zdjęć uchwyciłem swoje a4 na jednym foto z moim ukochanym pieskiem(pies energiczny nie lubi pozować) zdjęcie wyszło tragicznie ale że już pewnie drugiego nie zrobię to mógłby to ktoś delikatnie obrobić żeby nadawało się do oprawienia i postawienia na szafce?? jakby coś to piwo stawiam:) tu jest zdjęciehttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f44ae573e591bec.html

to zdjecie nie nadaje sie do obróbki... najlepszy magik nic z nim nie zrobi bo zwyczajnie jest beznadziejnie wykadrowane... jedyne co mozna zrobić to "przerób moje zdjecie" czyli wyciać psa i wkleić w inną scenerie - generalnie robota dla beki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy umie ktoś delikatnie obrabiać zdjęcia w jakimś programie?ja jestem kompletnym laikiem jeśli o to chodzi:( bo przypadkowo przy robieniu zdjęć uchwyciłem swoje a4 na jednym foto z moim ukochanym pieskiem(pies energiczny nie lubi pozować) zdjęcie wyszło tragicznie ale że już pewnie drugiego nie zrobię to mógłby to ktoś delikatnie obrobić żeby nadawało się do oprawienia i postawienia na szafce?? jakby coś to piwo stawiam:) tu jest zdjęciehttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f44ae573e591bec.html

0f724c4e9223de83gen.jpg

d3768bee76a89426gen.jpg

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :) Jak cos to ja piwo przytule bo kolega Marcin nie pije :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał widziany koło zamku

byłem ;) na działeczkę śmigałem

Dobra robota :) Jak cos to ja piwo przytule bo kolega Marcin nie pije :D

wiedziałem, że będziesz chętny :decayed:

ps. dzięki za numer, jak zhandluję to się odezwę

xMarcin95x, po wielu bojach dojechały :wink:

9c2305f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Michal chcesz handlowac? Moj numer ? raczej nikt go nie bedzie chcial ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kołach mówiłem :)

kupca na swojej już mam, tylko ciężko coś fajnego na zamianę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ty szukales na zimie, nie mowiles ze te chcesz zmieniac..

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chciałem pójść również w oem-owe felgi na lato, ale jak wyjdzie zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra robota Jak cos to ja piwo przytule bo kolega Marcin nie pije

piwko będzie, ale fajnie by było tego psa wkleić z powrotem, bo to głównie o niego mi chodziło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jednak się postarali. Co ciekawego dostałeś?
Dziś bawiłem się APC, cmentarz ze zderzaka bez problemu zszedł .... razem z woskiem :grin:( a miał być taki bezpieczny :decayed:) , a tak na poważnie, to super domywa :thumbup1: .

robitl, hah :P, no to nieźle.
Źle cię zrozumiałem bo pisząc :

przypadkowo przy robieniu zdjęć uchwyciłem swoje a4 na jednym foto z moim ukochanym pieskiem

myślałem, że chciałeś właśnie go usunąć ze zdjęcia. :kox: Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że chciałeś właśnie go usunąć ze zdjęcia.

hehe, chciałem żeby i audi i pies były na foto tylko jakoś to obrobić trochę żeby nadawało się do postawienia na biurko w pracy.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że chciałeś właśnie go usunąć ze zdjęcia.

hehe, chciałem żeby i audi i pies były na foto tylko jakoś to obrobić trochę żeby nadawało się do postawienia na biurko w pracy.
Hahahaha oddajcie pieska :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, szyby, plastiki zewnętrzne i wewnętrzne, water spoty i qd

wczoraj po trasie umyłem auto i przeleciałem tym qd velox shine, bardzo przyjemny ;)


a tymczasem wracając z pracy...

4622e74c.jpg

ale upał :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patelnia :beach::JC_fan:
Może do 18 się trochę ochłodzi ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może do 18 się trochę ochłodzi

Przy grillu na pewno :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...