Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem Kamil. Wybierałem się na ostatni spot, lecz złamałem kość łódeczkowatą, co przez pewien czas dyskwalifikowało mnie z roli kierowcy. Mam do was pytanie, gdzie w Lublinie wymienić szybę przednią czołową w Audi A4 B7 Avant 2008rok? Zależy mi naczasie, fachowym wystawieniu oraz dobrej cenie. W aucie jest tylko czujnik deszczu.

hanesco tam napewno ci dobrze zrobią na tazman wie coś na ten temat

Ktos z kompem zeby podlaczyc a3 najlepiej jutro?

a może być wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W hanesco są duże kolejki?

Chyba postawię na poligonowa 98, mają pozytywne opinie

Edytowane przez KamilM22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rapackiego robimy całą naszą flotę zrobili nam ponad 100 aut i nigdy nie było zastrzeżeń

Jak sprawdzić jaki mam moduł.? Chciał bym dołożyć tempomat, da się to zrobić bez rozbierania.? Ewentualnie gdzie to znajdę.?

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Magor na poligonowej - dwa razy poleciłem znajomym i dwa razy było mi wstyd. Wszędzie logo pilkingtona a wrzucaja przeważnie chińszczyzne. W a3 wkleili jakieś g, które po tygodniu pękło od małego odprysku - niby niefart, ale gdzie indziej mówili o tych szybach ze takie właśnie są. Drugi znajomy pojechał umówiony na szybę Pilkingtona, bo od razu mu tak powiedziałem po wcześniejszej sytuacji - zostawił swoją hondę jazz, wraca a tam znowu jakiś shit, BO JEDNAK NIE BYŁO INNYCH - ... Na placu stała też inna jazz i wiadomo jak pewnie było. Szkoda nerwów na nich :-)

Co do samej roboty, ciężko mi powiedzieć, ale w a3 źle spasowali boczna listwę i odstawała górą.

W życiu nikomu ich JUŻ nie polecę, zajeżdża cwaniactwem.

Edytowane przez toman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rapackiego robimy całą naszą flotę zrobili nam ponad 100 aut i nigdy nie było zastrzeżeń

Jak sprawdzić jaki mam moduł.? Chciał bym dołożyć tempomat, da się to zrobić bez rozbierania.? Ewentualnie gdzie to znajdę.?

Mozesz podlaczyc pod kompa albo odkrecasz 2 srubki od obudowy za kierownica . Podnosisz obudowe i bedzie widac modul. Musisz sciagnac kierownice. Potem tasme i dopiero bedziesz mial dostep zeby zamontowac manetke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Mam do sprzedania moje felgi wzór z a4 b5 16 cali... Może ktoś na zimę chce etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to juz czas rozejrzec sie za felgami na zimę. Mile widziane każde info z miejscowką gdzie mozna nabyc ori stalowki '16.

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje alu sprzedam w cenie stalowek w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak bede mial odpowiedni modul i zamontuje manetke i wystarczy zakodowac i będzie smigac? Czy musze tez manetki zmieniac na takie tempomatem?

Wysłane za pomocą Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak bede mial odpowiedni modul i zamontuje manetke i wystarczy zakodowac i będzie smigac? Czy musze tez manetki zmieniac na takie tempomatem?

Wysłane za pomocą Commodore 64

sprawdz modul jaki masz F oraz S nie obsluguje tempo wiec wymiana na inny.

jesli chdozi o manteki to wkrecasz w moduł i kodowanie pierwsze do tego ze masz zainstalowana manetke tempomatu drugie aby aktoywowac manetke.

potrzebujesz jeszcze dolnej obudowy kierownicy z otworem na tempomat chyba ze swoja dotniesz.

robilem u siebie w B7 mam potrzebne narzedzia wiec mozemy sie tym zajac gdybys potrzebowal pomocy

Edytowane przez Herdas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Sprawdze i zaczne kompletowac graty. Dzieki za pomoc

Herdas masz mozliwosc sprawdzenia kompem jaki mam modul? Zawsze obeszlo by sie bez zbednego rozbierania.

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Sprawdze i zaczne kompletowac graty. Dzieki za pomoc

Herdas masz mozliwosc sprawdzenia kompem jaki mam modul? Zawsze obeszlo by sie bez zbednego rozbierania.

mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie odezwe bym podjechał sprawdzic bum wiedIal naczym stoję. Odezwe sie w tej sprawie

Wysłane za pomocą Commodore 64

Info do szyby: saint gobain- to nie chinczyk mi bez czujnika z montarzem 420 powiedziala pani Julitka na rapackiego

Wysłane za pomocą Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki,potrzebuje kogoś z VAGiem lub VCDSem, żeby wyłączyć tryb skandynawski w aucie na standard bo będę montował moduł DRL. Dzisiaj lub jutro w Lublinie, mogę podjechać. Kwestia 10 minut. Stawiam dobre pivko. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki,potrzebuje kogoś z VAGiem lub VCDSem, żeby wyłączyć tryb skandynawski w aucie na standard bo będę montował moduł DRL. Dzisiaj lub jutro w Lublinie, mogę podjechać. Kwestia 10 minut. Stawiam dobre pivko. ☺

Mam taki sprzęt odezwij sie to jutro (wtorek) ogarniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza modul kierownicy z litera F

Wysłane za pomocą Commodore 64

f0df9c3cee5edf43a1ff1cdd332ac806.jpg

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/page-1

* Lowline
o kierownica: standardowa 4-ramienna kierownica
o dostępne funkcje: manetka komputera pokładowego (trip computer) (nie wspiera tempomatu !)
o numer VAG: 8E0 953 549 F (8E0953549F)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko...

ja na weekendzie zrobiłem akcje demontażu całej górnej deski rozdzielczej... coś mi tam trzeszczało a strasznie tego nie lubię :) do wymiany poszły spinki które mocują całą deskę do podszybia ... kupa roboty ale świerszcz zlikwidowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...