Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Enjoy jest jeszcze, alkoholu do woli, na tygodni nie ma tragedii z cenami - jest taniej do chyba godz 20, a jak będą chęci, to i kręgle są :-D

Edytowane przez toman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę i w niedzielę i w środę

Edytowane przez Simmon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie mam,w środę ktoś przyjeżdża autem czy wszyscy piechotą utopić śledzia i pysk?

Bo jeśli więcej jak połowa przyjdzie piechota to może lepiej zarezerwować w jakiejś knajpce kilka stolików i gościć się jak cywilizowani ludzie a nie włóczyć się po galeriach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja autem z lpu więc daruje sobie moczenie dzioba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w czwartek rano muszę być "na chodzie" :decayed: także też podziękuję :drunk: choć opcja z jakąś knajpką wcale nie jest głupia :hi::)

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie mówi że musimy sie nachlać aż nam nogi odejmie, jak mówi przysłowie: wypiję jedno, drugie, trzecie piwo, pójdę trochę krzywo a po gorzale wcale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy dobrze mowi. Tez chcialbyn usiąść w jakimś lokalu i kulturalnie delikatnie coś spożyć. Ma ktos do polecenia jakis lokal zeby śledź i wóda byla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pub U Szewca

https://www.facebook.com/PubUSzewca

Księżycowa
https://www.facebook.com/Ksi%C4%99%C5%BCycowa-744935555532244/timeline

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.giuseppe.pl/pl/content/kontakt

Ja polecam tę knajpkę, chodzę tam od lat, fajne wnętrze, dobra wyżerka, miła obsługa, ceny na średnim poziomie (dla jednych drogo dla innych tanio :wink: ) ja osobiście uważam że jak się chce dobrze zjeść i napić w miłej atmosferze to trzeba za to zapłacić a jak ktoś chce gratis to piwko na przystanku :grin:

Nie wiem dokładnie jak jest z rezerwacją możliwe że trzeba coś zapłacić, ale to trzeba by zadzwonic i czegoś się dowiedzieć, poza tym to trzeba by znać przybliżona liczbę osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.giuseppe.pl/pl/content/kontakt

Ja polecam tę knajpkę, chodzę tam od lat, fajne wnętrze, dobra wyżerka, miła obsługa, ceny na średnim poziomie (dla jednych drogo dla innych tanio :wink: ) ja osobiście uważam że jak się chce dobrze zjeść i napić w miłej atmosferze to trzeba za to zapłacić a jak ktoś chce gratis to piwko na przystanku :grin:

Nie wiem dokładnie jak jest z rezerwacją możliwe że trzeba coś zapłacić, ale to trzeba by zadzwonic i czegoś się dowiedzieć, poza tym to trzeba by znać przybliżona liczbę osób

całkiem spoko opcja wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym z chęcią załatwił rezerwację problem w tym że w Lublinie bedę dopiero we wtorek wieczorem a to trochę za późno, także potrzebny chętny co by podzwonił i zapytał czy w tym terminie bedzie możliwość rezerwacji i jakie koszta.

Poza tym trzeba by zrobić listę żeby było wiadomo ile osób (mniej więcej) będzie, ile osób przyjdzie, kto sam kto z przyjaciółką, przyjacielem, mamusią, córką (pod warunkiem że ładna :wink: ) itd itp.

Lista chętnych na śledzia :wink:

1. andynl - 1 sztuka ludzia

2.

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze;) bylem ww guseppe i dobry lokal pod wzgledem jedzenia i klimatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. andynl

2.Herdas

3.paweł212333

4. mophk

ale raczej długo nie będę siedział nie lubie poki co jeździć wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...