Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest ktoś w lubelskim, kto mógłby za mnie ogarnać temat przekładki dwumasy na 1mas + sprzęgło? w zwiazku ze zmianą roboty nie mam czasu na latanie po szrotach, mechanikach i odbieranie paczek od kurierów...

pytam na zaś, na chwile obecną brak kasy na jakieś grubsze dłubania a z tego co wiem to trzeba troche mieć. gdzie wymienie całość najtaniej/najszybciej? najlepiej w sobotę. jest sens np. rozmontować całość, sprawdzić stan i decydować czy tylko sprzęglo awx czy 1mas+ sprzęgło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


czy jest ktoś w lubelskim, kto mógłby za mnie ogarnać temat przekładki dwumasy na 1mas + sprzęgło?

Mogę ci wymienić. :D


jest sens np. rozmontować całość, sprawdzić stan i decydować czy tylko sprzęglo awx czy 1mas+ sprzęgło?

Dwumas w PB wytrzymuje dużo więcej niż w Dieslu. Ja bym go nie ruszał tylko kupił sprzęgło od AWX. Chyba, że po rozebraniu okazałoby się, że jest lipa w co naprawdę wątpię. Tych silników już trochę przewinęło się przez moje ręce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syndrom sztokholmski mam powoli z tobą :D no to zamawiam i będę męczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to zamawiam i będę męczył.

Jak masz szukać nie wiadomo kogo i nie wiadomo ile bulić to Ci to mogę zrobić.


Ma ktos orginalny vcds

Mam. W Lublinie będę po 18.03. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam


panowie jest temat do ogarnięcia http://www.majovwka.pl/?page_id=384panowie zbieram chętnych na zlocik tak żeby wynająć domek czekam na propozycję tych których zainteresuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o spociku dzisiaj o 17.00. Informacje w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj niestety nie dam rady wpaść na spocik :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie podrzuci ktoś jakiegoś sensownego lakiernika w Lublinie lub okolicy?

wczoraj spotkałem się ze słupkiem i efekty jak na zdjęciu

Edytowane przez sprat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoWawer w Bogucinie, jakieś 15km od Lublina w stronę Puław. Konkretnie naprawia, a ceny z nóg nie zwalają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki! a są w miarę terminowi? bo auto mi potrzebne dzień w dzień praktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ruch spory mają tam, bo właśnie dobrzy fachowcy, ale myślę, że się dogadacie bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może sonde lambdy pierwszą? chciałbym wypożyczyć na parę dni lublin/puławy i okolica S17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Masicza nieźle malowali, nie wiem jak teraz, bo jakiś czas temu lakiernik miał odchodzić, ale CHYBA został. Auto Klinika Albert Błotniak robi profi robotę - ojciec z synem. Kumplowi robili dwa samochody i naprawdę ładnie wyszło.

Pany, jakby ktoś miał info o dobrym b6 1.8t najlepiej z Q na sell, to dajcie cynk ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem, w mojej A4 słychać łańcuch rozrządu, i teraz pytanie, jaki jest koszt wymiany, byłem u mechanika powiedział mi że około 2,5k na orginalnych częściach + robocizna, na zamiennikach około 800zł + robota.

łańcuch + napinacz.

teraz pytanie czy to normalne ceny czy jestem robiony w jajo?

dodam że 5k km temu wymieniałem pasek i nie było słychać łańcucha, dlatego go zostawiłem w spokoju.

Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kompa i czas na tygodniu żeby pomóc w kasowaniu błędu air-bag lub ewentualne wyłączenie tego dziadostwa? ;) sypnę groszem ;)

(od razu zaznaczam że błąd spowodowany jest wymianą foteli a nie wadliwym gniazdem w podłodze ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem, w mojej A4 słychać łańcuch rozrządu, i teraz pytanie, jaki jest koszt wymiany, byłem u mechanika powiedział mi że około 2,5k na orginalnych częściach + robocizna, na zamiennikach około 800zł + robota.

łańcuch + napinacz.

teraz pytanie czy to normalne ceny czy jestem robiony w jajo?

dodam że 5k km temu wymieniałem pasek i nie było słychać łańcucha, dlatego go zostawiłem w spokoju.

Proszę o szybką odpowiedź.

Jeśli słychać tylko przy rozruchu, to przyzwyczaj się i nie patrz na to.. ogólnie dopóki nie tłucze mocno w czasie normalnej pracy, to da się na tym jeździć :P W niektórych przypadkach pomaga wymiana samego łańcucha (rozciąga się) i teraz będę wymieniał go u siebie przy okazji rozrządu. A zanim wpakujesz się w koszta, zacznij cokolwiek od czyszczenia smoka i sprawdzenia ciśnienia oleju :) Jest cały wątek na ten temat na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kompa i czas na tygodniu żeby pomóc w kasowaniu błędu air-bag lub ewentualne wyłączenie tego dziadostwa? ;) sypnę groszem ;)

(od razu zaznaczam że błąd spowodowany jest wymianą foteli a nie wadliwym gniazdem w podłodze ;) )

Jak masz chęć to służę pomocą, szczegóły pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...