Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

taa jasne a gajgerek dalej chcesz montowac jak przed 98 :tongue4:

ruszyłes w ogóle z tym tematem :chytry:

A co tu ruszać, rezać i śmigać :good: Najwyżej rurkę poprowadzę przed pasażera i powiem że to alkomat żeby każdy dmuchał :polew: Teraz jestem w W-wie nie wiem za ile będę na terenie lub. więc wiesz... temat stoi :) Się maluje na schwarz mat chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przesadzaj każdemu się raz może zdarzyć w zryciu. Kup teraz jakiś może 1.8T 180HP +LPG z racji że już TDi miałeś. Opowiesz jak wrażenia po przesiadce :)

mam namiar w Lbn ale 97 rocznik ;(

najlepszy rocznik :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj każdemu się raz może zdarzyć w zryciu. Kup teraz jakiś może 1.8T 180HP +LPG z racji że już TDi miałeś. Opowiesz jak wrażenia po przesiadce :)

mam namiar w Lbn ale 97 rocznik ;(

najlepszy rocznik :kox::good:

Potwierdzam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potwierdzam :tongue4:

czytal Ty smsa?

cztał ale na poniedziałek dopiro :gwizdanie: o ile są bo juz po pracy jest ja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potwierdzam :tongue4:

czytal Ty smsa?

cztał ale na poniedziałek dopiro :gwizdanie: o ile są bo juz po pracy jest ja :tongue4:

poniedzialek pasi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy się tam chłopacy zmawiacie? :chytry:

:cicho:

Hehe ok :wink4:

Nie wnikam bo nie chcę wsiąknąć :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy się tam chłopacy zmawiacie? :chytry:

:cicho:

Hehe ok :wink4:

Nie wnikam bo nie chcę wsiąknąć :gwizdanie: :polew:

rezacze :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:46_________________________________________________panowie czu możliwe jest żeby auto miało 1.8T i najechane 345 000 km i ładnie w środku wygladało? kiera niepowycierana fotele łądne itp? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czu możliwe jest żeby auto miało 1.8T i najechane 345 000 km i ładnie w środku wygladało? kiera niepowycierana fotele łądne itp? :mysli:

Jasne :good: 345 tys. to jest nic na wnętrze B5 :) A jak jeszcze ktoś dbał :) Wygląda na to że przebieg prawdziwy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym problem zarzucić nowe wnetrze, ja przy 260tys fotela jeszcze nie mailem wytartego, chociaz juz sie powoli zapowiadało na przetarcie, zmieniłem na skóry i co uwierzysz ze mam 320tys :decayed:

kierownic w hooj na alegro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym problem zarzucić nowe wnetrze, ja przy 260tys fotela jeszcze nie mailem wytartego, chociaz juz sie powoli zapowiadało na przetarcie, zmieniłem na skóry i co uwierzysz ze mam 320tys :decayed:

kierownic w hooj na alegro :kox:

to chciało by się im wymieniać jak auta biorą z ubezpieczalni trochę stuknięte i nic nie robią? :mysli: dziwne to jakieś ale auto w środku ok na zewnątrz parę rzeczy do poprawienia ale nie wiem czy brać bo przebieg chyba duży ale mówi że to oryginał bo nie chce im sie bawić w cofanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chciało by się im wymieniać jak auta biorą z ubezpieczalni trochę stuknięte i nic nie robią? :mysli: dziwne to jakieś ale auto w środku ok na zewnątrz parę rzeczy do poprawienia ale nie wiem czy brać bo przebieg chyba duży ale mówi że to oryginał bo nie chce im sie bawić w cofanie

Jak turbinka? Sprawdzałeś VAGiem? Jak zawieszenie? Silnik żyleta czy już umiera? Bierz jakieś fachmana dobrego i sprawdzaj auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma sie sprzedać za sensowna kase to sie chce :tongue4:

kasa jest nieduża kolesie wczoraj przywieźli z Danii auta i powiem ze w dobrych cenach mają, a co do audi to pierwszy raz widzę taki dziny panel klimatronika jak tam był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...