Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

No i zrobione zegary.

:gwizdanie:

Mrogal mówiłeś że robiłes jakies przesłony żeby tego efektu nie było. Pozatym miałes od razu mocne podświetlenie wskazówek?

Na zdjęciach ich prawie nie widać ale one świecą tylko słabo.

no w miejscach w ktorych jest za mocno doswietlone podkleilem folia do przyciemniana szyb, moze tam gdzie wskazowki zetrzyj tez farbe? nie pamietam jak ja robilem, ale chyba nie robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i zrobione zegary.

:gwizdanie:

Mrogal mówiłeś że robiłes jakies przesłony żeby tego efektu nie było. Pozatym miałes od razu mocne podświetlenie wskazówek?

Na zdjęciach ich prawie nie widać ale one świecą tylko słabo.

no w miejscach w ktorych jest za mocno doswietlone podkleilem folia do przyciemniana szyb, moze tam gdzie wskazowki zetrzyj tez farbe? nie pamietam jak ja robilem, ale chyba nie robilem

Tylko tak się zastanawiam czy nie będzie zmieniony kolor jesli taką folie podkleje. Co do wskazówek faktycznie tam na środku nie starłem tej farby bo myślałem że będzie ok żeby świeciły normalnie na czerwono.

Bo zacząłem się zastanawiac czy nie dołożyć tam dodatkowych diód w miejscach gdzie sa ciemniejszy tylko trzeba by żeźbić i nie wiadomo jak długo wytrzyma. Hmmm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobione zegary.

:gwizdanie:

Mrogal mówiłeś że robiłes jakies przesłony żeby tego efektu nie było. Pozatym miałes od razu mocne podświetlenie wskazówek?

Na zdjęciach ich prawie nie widać ale one świecą tylko słabo.

no w miejscach w ktorych jest za mocno doswietlone podkleilem folia do przyciemniana szyb, moze tam gdzie wskazowki zetrzyj tez farbe? nie pamietam jak ja robilem, ale chyba nie robilem

Tylko tak się zastanawiam czy nie będzie zmieniony kolor jesli taką folie podkleje. Co do wskazówek faktycznie tam na środku nie starłem tej farby bo myślałem że będzie ok żeby świeciły normalnie na czerwono.

Bo zacząłem się zastanawiac czy nie dołożyć tam dodatkowych diód w miejscach gdzie sa ciemniejszy tylko trzeba by żeźbić i nie wiadomo jak długo wytrzyma. Hmmm :mysli:

dolozenie diod to najlepszy pomysl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem pomyśle jeszcze co z tym zrobić. Kwestia jest taka że potrzebuje samochodu i musze mieć na tyle czasu żeby zrobić to od poczatku do końca i przemyslec żeby sie nie przeliczyć w pewnym momencie że kupa :wink4:

Bo trzeba by tam zrobic jakieś mocowanie dla nich i z zasilaniem właczyc sie do którejś z żarówek.

Choc tam by wystaczyło juz dołożenie po 3 szt do obrotka i predkościomierza, no i po jednej do wskazówek. Wydaje mi sie że plan ok tylko zobaczymy jak mi wyjdzie wykonanie :tongue4: No nic czas na przemyślenia i szukanie czasu na zabawe :naughty:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 12:16_________________________________________________paput coś dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182682.0;topicseen :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 tygodnie temu siadł mi alternator, przejeździłem w sumie bez ładowania jakieś 15-20km po mieście. Samochód czekał na naprawę jakieś 7dni. Później pojechałem autem do mechanika i ten stwierdził ze nie ma ładowania do alternator do wymiany. Zresztą z jego usług nie jestem zadowolony, co opisałem w dziale. Ale zastanawia mnie że po odbiorze auta z zregenerowanym alternatorem , mój Audik jak by gorzej zapala , dawniej nawet przy -20C za pierwszym strzałem, a teraz przy -5C tak za 3 strzałem. Czy to wina akumulatora który został rozładowany do pewnego stopnia i wszystko wróci do normy po przejechaniu jakiegoś dłuższej trasy w czasie której podładuje alternator akumulator ( np 100km)??? Teraz przejechałem po mieście jakieś 30km i nie widzę poprawy. Świece miałem wymieniane rok temu na Beru i max co na nich zrobiłem to 15tys km, a przed awaria jakiś miesiąc temu pali od strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zgadnąć :wink4:

Sprawdź jakie masz napięcie na akumulatorze przy wyłaczonym silniku i jakie przy odpalonym. Jak będzie słaby sku może sie różnie dziac.

Skoro faktycznie przed tym problemem nie było problemów z paleniem to mało prawdopodobne żeby coś sie stało nie ziązanego z tym altkiem. Sprwdż napięcia i sie odezwij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci paput nie pasuje?

za dlugo przed kompem siedzisz a to na oczy szkodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci paput nie pasuje?

za dlugo przed kompem siedzisz a to na oczy szkodzi :decayed:

Hehe spoko. :wink4: Dzięki za troske :notworthy:

Ale niestety to i zawód i uzaleznienie. Po kilkanaście godzin przy kompie robi swoje :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idźta spać :wallbash: obudziliscie mnie nie potrzebnie :wallbash:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 01:15_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paputa cosnie widac moze auto jakieś ogląda :decayed:

jak coś pamietaj będe miał lampy poliftowe za grosze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe miał to na uwadze :naughty:

A z paputem to nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie:

Może szykuje cos specjalnego na rąblów :wink4:

A że tak spytam Ty będziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 50% w sobote jade na egzamin do wawy :wink4: i jak wszystko pójdzie po mojej myśli to pewnie będe, ale nie pisze sie na ujeżdzanie nart, sanek, maski itd, bo ja człowiek anty zima jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paputa cosnie widac moze auto jakieś ogląda :decayed:

jak coś pamietaj będe miał lampy poliftowe za grosze :decayed:

:buhaha:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk::dance::thumbup::banan2::banan::radocha::dance2::punk::black::banan3::yeah::yeee::zyzol::jerk:

opiłes prace czy co dziecko sie urodziło z jedna z tych twoich domowniczek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiłes prace czy co dziecko sie urodziło z jedna z tych twoich domowniczek :naughty:

aż tak to nie :polew: zara powoli :D Nie pali się :D Jeszcze nie opiłem i jeszcze dzieciaczka nie zrobiłem :naughty: Ale mam radochę że praca jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...