Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

a co do audi to pierwszy raz widzę taki dziny panel klimatronika jak tam był

dokładany? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co wy się tam chłopacy zmawiacie? :chytry:

:cicho:

Hehe ok :wink4:

Nie wnikam bo nie chcę wsiąknąć :gwizdanie: :polew:

rezacze :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:46_________________________________________________panowie czu możliwe jest żeby auto miało 1.8T i najechane 345 000 km i ładnie w środku wygladało? kiera niepowycierana fotele łądne itp? :mysli:

przebieg krecony o 100kkm do przodu zebys sie nie polapal ze z dwoch spawane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma sie sprzedać za sensowna kase to sie chce :tongue4:

kasa jest nieduża kolesie wczoraj przywieźli z Danii auta i powiem ze w dobrych cenach mają, a co do audi to pierwszy raz widzę taki dziny panel klimatronika jak tam był

było porobić fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma sie sprzedać za sensowna kase to sie chce :tongue4:

kasa jest nieduża kolesie wczoraj przywieźli z Danii auta i powiem ze w dobrych cenach mają, a co do audi to pierwszy raz widzę taki dziny panel klimatronika jak tam był

pewnie panel z rocznika 96/95 z przetloczeniami na przycskach od dmuchawy i temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma sie sprzedać za sensowna kase to sie chce :tongue4:

kasa jest nieduża kolesie wczoraj przywieźli z Danii auta i powiem ze w dobrych cenach mają, a co do audi to pierwszy raz widzę taki dziny panel klimatronika jak tam był

pewnie panel z rocznika 96/95 z przetloczeniami na przycskach od dmuchawy i temp.

no właśnie chyba nie daj fotkę to był rocznik 98 z Danii a nawet miał pomalowane dokładki ale tylko zderzaków nie wiem czy to fabryczne bo ciemnawo już było. Daj foto tego panelu to powiem czy to ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było fabrycznie malowanych dokładek :gwizdanie:

było zrobić foty panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było fabrycznie malowanych dokładek :gwizdanie:

było zrobić foty panie

to ktoś musiał pomalować, no właśnie kumpel mi mówił żebym zrobił ale czasu nie było, to taki panel którego nie widziałem nigdzie do tej pory i wiem że działał bo się bawiłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były tylko dwa panele klimy, może z passata przełozył ale wtedy było by niebieskie podświetlenie, Tyyy a mozę to były pokrętła :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były tylko dwa panele klimy, może z passata przełozył ale wtedy było by niebieskie podświetlenie, Tyyy a mozę to były pokrętła :kox:

nie no guziczki, a jaki jest w passacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze inny, im większy nadmuch to takie kreski na kółeczku się zwiększały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze inny, im większy nadmuch to takie kreski na kółeczku się zwiększały

To na bank dokładany :wink4: Pewnie w jakiejś firmie klima dokładana i mieli jakieś klimatroniki samochodowe, ale nie wyprodukowane przez jakąś markę (VW czy inne), tylko zamiennik zrobiony przez żółte rączki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze inny, im większy nadmuch to takie kreski na kółeczku się zwiększały

To na bank dokładany :wink4: Pewnie w jakiejś firmie klima dokładana i mieli jakieś klimatroniki samochodowe, ale nie wyprodukowane przez jakąś markę (VW czy inne), tylko zamiennik zrobiony przez żółte rączki :wink4:

temperatura też była[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:36_________________________________________________a czy wg was 345 000 jak na auto z 98 roku i 1.8T to dużo? :mysli: koleś mówi że to ori przebieg i ja też tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wg was 345 000 jak na auto z 98 roku i 1.8T to dużo? :mysli: koleś mówi że to ori przebieg i ja też tak myślę

Gdyby to było 1,9 TDI to bym powiedział że się dociera dopiero, ale widziałem S4ki z takimi przebiegami, myślę że spokojnie 500 tysi ten silnik wytrzyma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wg was 345 000 jak na auto z 98 roku i 1.8T to dużo? :mysli: koleś mówi że to ori przebieg i ja też tak myślę

Gdyby to było 1,9 TDI to bym powiedział że się dociera dopiero, ale widziałem S4ki z takimi przebiegami, myślę że spokojnie 500 tysi ten silnik wytrzyma :wink4:

no właśnie widziałem że silniczek zalany był trochu olejem uszczelka pod klawiaturą do wymiany a tak poza tym to ok pracował eleganco zapalił choć nie był jeżdżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz paput to auto co oglądałeś :) Wiecie że miałem wczoraj "przyjemny" telefon od brata znajomego "mechanika" ..hehe tylko nie miałem za długo czasu słuchać jego chu... ja Cię znajdę zaje.... przyjedź po swoją piep.... gwarancje... bo robiłem 6 Weidera :P [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________1.8T 150 czy 180KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Paput przebieg raczej normalny, choc dosć spory jak na benzynke, na gazie toto chociaz :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz paput to auto co oglądałeś :) Wiecie że miałem wczoraj "przyjemny" telefon od brata znajomego "mechanika" ..hehe tylko nie miałem za długo czasu słuchać jego chu... ja Cię znajdę zaje.... przyjedź po swoją piep.... gwarancje... bo robiłem 6 Weidera :P [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________1.8T 150 czy 180KM?

pier... tych oszustów

150 KM w miarę się zbiera :>[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:55_________________________________________________kowi nie samo benzin ale niedużo chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...