Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Kto tam się blatem przejmuje :wink4:

Jak 3 z przodu się nie podoba to handlarz chętnie skręci na mniej. A4 którą miałem kupić handlarz przy mnie na 150k km skręcił. Jeździ sobie po Dbl, widzę ją często a właściciel nieświadomy jaki ma przebieg.

Jeśli chcesz mieć niski przebieg musisz dołożyć więcej kasy. Ja kupiłem swoją a4 w DE za cenę zarejestrowanego auta w PL. Ale za to przebieg oryginał, książka, wydruk z aso, wydruk wyposażenia, każda zmiana czy naprawa robiona przez Niemca to fakturka albo certyfikat (oczywiście z przebiegiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto tam się blatem przejmuje :wink4:

Jak 3 z przodu się nie podoba to handlarz chętnie skręci na mniej. A4 którą miałem kupić handlarz przy mnie na 150k km skręcił. Jeździ sobie po Dbl, widzę ją często a właściciel nieświadomy jaki ma przebieg.

Jeśli chcesz mieć niski przebieg musisz dołożyć więcej kasy. Ja kupiłem swoją a4 w DE za cenę zarejestrowanego auta w PL. Ale za to przebieg oryginał, książka, wydruk z aso, wydruk wyposażenia, każda zmiana czy naprawa robiona przez Niemca to fakturka albo certyfikat (oczywiście z przebiegiem).

to w końcu jak radzicie? :mysli: cena jest atrakcyjna, motor się w miarę zbiera i nie klekocze :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze sceneria zapowiada sie tak jak z lampami :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 21:06_________________________________________________lubię banie katować :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdzaj i jak ok to bierz :naughty:

Ty się wypowiedz w temacie wojewódzkiego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdzaj i jak ok to bierz :naughty:

Ty się wypowiedz w temacie wojewódzkiego :tongue4:

Przecierz sie wypowiedziałem w tamtym watku.

Mysle że spokojnie da rade jesli było zadbane. Każdy samochód da sie zajeździć w 50tys a moze jeździc i milion. Kwestia tylko poszanowania. Wiec szukaj poprostu zadbanego w dobrym stanie i nie zrazaj sie tak tym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem wszystkie wcześniej na allegro, szkoda że do zamościa nie pojechałem zobaczyć a4 b5 98rok 1.8 T Q ale już jej nie ma na allegro[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:00_________________________________________________a tamtego co wczoraj pisałem nie jeździłem oglądać już, cana za niego to 7500 zł + opłaty :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:45_________________________________________________do kilku poprawek

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-1998-kombi-i1413029995.html[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:45_________________________________________________a ten który ogladałem wczoraj w LBN to prawdziwa padaczka na kable go odpaliliśmy nie pracował równo i okazało się ze 3/4 auta jest malowane a koleś zapewniał że nic nie było malowane karwa a cena wcześniej 10.000 była

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-i1421069759.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe auto jak by go ogarnąć już nawet ktoś mu lampy po II lifcie z tyłu wstawił. Ciekawo ile blacharz i lakiernik powie za wszystko :P albo może zamiast dawać 300zł za element kupić cały błotnik w kolorze na allegro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tył polift :decayed: te puknięcia to lekkie :gwizdanie: więc tylko wiaderko szpachli i nadaje się do jazdy :naughty: Mogli wnętrze pokazać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe auto jak by go ogarnąć już nawet ktoś mu lampy po II lifcie z tyłu wstawił. Ciekawo ile blacharz i lakiernik powie za wszystko :P albo może zamiast dawać 300zł za element kupić cały błotnik w kolorze na allegro :P

no wiem własnie i w środku nie zjeżdzone a mam kolege lakiernika[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:49_________________________________________________wnętrze ładne wczoraj nim jeździłem[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:50_________________________________________________klapa nie wygląda na malowana a podłoga na spwawaną jedyne co to drugi błotnik był troche maźnięty i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-150km-gaz-sekwencja-i1421125861.html ciekawa opcja :P o ile prawda to co pisze :) na dodatek z Zamościa:)

183 tys :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historii i tak powinie się nie dowiesz bo sugerując po elektrycznych składanych lusterkach jest to auto z Włoch :P [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:57_________________________________________________http://allegro.pl/a4-s4-1-8t-quattro-s-line-tuning-18-skora-it-i1405864795.html :P Auto uzytkownika z A4 klub :P

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-t-i1419669962.html to jest według mnie ciekawe, podoba mi się kolorek, i welurek w środku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jutro jednak przejadę się obejrzeć jeszcze raz tego niebieskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pany pobiłem letni rekord za 100zł zrobiłem 320km i jeszcze FIS 40 pokazuje :kox: 4,68zł/l

wiecie na pełnym baku max 700 dotychczas było :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...