Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

pytam GDZIE WTEDY BYŁEŚ :decayed:

he :) Solar siedział parę kroków od Was to wpadał, z Puław też było rzut beretem a ja na godzinę spota nie będę zapiertalał 100 km :) no bez przesady :) Poza tym te wasze spoty to zawsze polegały na tym że Ty marudziłeś że Ci auto coś nie jedzie i tyle :polew: A ile można tego słuchać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mrogal tylko bez literki, tak mi kowicz napisał :wink4:

to po c**ju :/

spoko wrazie czego jak by sączyła to masz łątwy do niej dostęp na podnosniku :wink4:

na jutro na 10 ma byc w skodzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam GDZIE WTEDY BYŁEŚ :decayed:

he :) Solar siedział parę kroków od Was to wpadał, z Puław też było rzut beretem a ja na godzinę spota nie będę zapiertalał 100 km :) no bez przesady :) Poza tym te wasze spoty to zawsze polegały na tym że Ty marudziłeś że Ci auto coś nie jedzie i tyle :polew: A ile można tego słuchać :naughty:

no tak, ale widzisz nie było Cie nic nie poradziłeś :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale widzisz nie było Cie nic nie poradziłeś :angry:

Ja zawsze Ci mówiłeś - zrzuć to padło w przepaść :decayed:

Dobra Kowiaczku :) kończ rysowanie tych taboretów i wbijaj na spoty :good: Ja nie zamierzam aż tak bardzo wnikać w warszawskie klimaty bo lubelskie mi odpowiadają, więc na spoty będę przyjeżdżał :wink4: w sumie do Ryczków czasami mogę zajechać jadąc w rodzinne strony :mysli: Najwyżej dołożę 20 km drogi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale widzisz nie było Cie nic nie poradziłeś :angry:

Ja zawsze Ci mówiłeś - zrzuć to padło w przepaść :decayed:

Dobra Kowiaczku :) kończ rysowanie tych taboretów i wbijaj na spoty :good: Ja nie zamierzam aż tak bardzo wnikać w warszawskie klimaty bo lubelskie mi odpowiadają, więc na spoty będę przyjeżdżał :wink4: w sumie do Ryczków czasami mogę zajechać jadąc w rodzinne strony :mysli: Najwyżej dołożę 20 km drogi :decayed:

o widzisz mądrze gadasz :decayed: w LRY fajnie jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :polew:

A co za uszczelke mrogal wymieniasz bo ja jakoś sie tak urwałem i nie w temacie jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :polew:

A co za uszczelke mrogal wymieniasz bo ja jakoś sie tak urwałem i nie w temacie jestem?

w redukcji od turbo AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha luz chyba nawet pod zamkiem było coś o tym mowa :tongue4: Nie skojarzyłem :>

Ja dzis coroczny rytuał odbywam czyli kupowanie oleju i filtrów :naughty: A w weekend wymiana. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Ja się pojawiam dość często na zdjęciach u mrogala i u Ciebie a mój samochód ani razu :polew: Może i lepiej :przebiegly:

Ale ja medialny jestem :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1350493.jpg

a Ty pastaldo to który? strzelam że ten z prawej który coś trzyma w rękach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper tak patrzę na te foty i listwy drzwiowe z S4 by się przydały u Ciebie :kox: Na żywo jakoś mi tego nie brakowało :gwizdanie: Ale jak coś to za te 2 lata sam sobie je najwyżej dokupię :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to ten z prawej tyłem, w czarnej kurtce i jasnych spodniach a w rekach nic nie trzymałem tylko ręce trzymałem w kieszeniach :polew: Lepiej mnie widac na fotkach od mrogala :wink4:

O widze że i tył mojego samochodzika widać na foto wyżej :naughty: A co powiecie o moim skoro tamten jest wysoko? Mój to dopiero wysokie stworzenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to ten z prawej tyłem, w czarnej kurtce i jasnych spodniach a w rekach nic nie trzymałem tylko ręce trzymałem w kieszeniach :polew: Lepiej mnie widac na fotkach od mrogala :wink4:

O widze że i tył mojego samochodzika widać na foto wyżej :naughty: A co powiecie o moim skoro tamten jest wysoko? Mój to dopiero wysokie stworzenie :decayed:

to już wiesz co masz rezać po oględzinach auta adama :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no zobaczymy :wink4:

Z tym że może nie wygląda najlepiej ale za to podoba mi się że jak jest wysoki to ja z kazdej dziury i zaspy w zimę się wydzierałem a inni siedzieli i płakali :tongue4:

Choc jakby się ktos chciał zamienic zawieszeniem powiedzmy -30 na moje seryjne to może bym się zamienił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper tak patrzę na te foty i listwy drzwiowe z S4 by się przydały u Ciebie :kox: Na żywo jakoś mi tego nie brakowało :gwizdanie: Ale jak coś to za te 2 lata sam sobie je najwyżej dokupię :decayed::naughty:

no po lewej stronie nie mam ich wlasnie z prawej sa s-liny listwy , jestem w trakcie zamawiania na ta lewa strone , z tego co gadalem z Patroxem to mu ukradli po marketem te lewej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my odwaliliśmy spontanicznego spota z adamem, co te prosia robia robote, a lacze :slina: ale z resztą zaraz zobaczycie foty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...