Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może i ja bym się wybrał na spocik naszych :a4fan::mysli: dobry temat Pastaldo :good: taki grilowo :drunk::decayed:

moim skromnym zdaniem okolice zalewu są jak najabrdziej ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to teraz sie zacznie :kox:

to ja tez sie przychylam w okolicach kwietnia.... + grill :evil: obowiązkowo

[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 19:06_________________________________________________a co do miejsca to chociażby gdzieś na peryferie i w szczerym polu chociażby... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bywałem do tej pory na zamojskich :P ale jako, że osiadłem już raczej na stałe w Lublinie to na zamojskich będę coraz rzadziej pewnie

i co robiliście w Zamościu na spotach :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden był przy piwie ale to Chudineze popijał :P

a tak zazwyczaj to gadka szmatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden był przy piwie ale to Chudineze popijał :P

a tak zazwyczaj to gadka szmatka :)

eee to tutaj ma być lepiej podbobno Pastaldo szykuje darmowy poczęstunek dla strudzonych spotowiczów :cicho:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie wydaje że poczatek kwietnia to będzie to :good:

Wstepnie roponuje zalew. Tam jest dość spory parking wiec było by sie gdzie ustawic, pogadac i fotek porobić.

A mam nadzieje do tego czasu więcej Lubelskich :a4fan: Sie tu pojawi.

Wysłałem zaproszenia do w miare aktywnych uzytkowników z forum bo jakbym chciał do wszystkich (22 strony wyników) to by mnie zastała jesień :tongue4:

Jak macie znajomych z Lublina i okolic z klubu lub takich co jeszcze nie sa to polecajcie tu wątek co by sie nas troche uzbierało :chytry::przebiegly:

Jesli chodzi o mnie to drugi weekend kwietnia odpada bo mam konferencje z roboty.

Dlatego jako pierwszą propozycję w nagłówku wątku pisze pierwszy lub 3 weekend kwietnia jako możliwą date zlotu a jak bedzie bliżej to będziemy dogadywać szczegóły.

Show must go on :kox:

jeden był przy piwie ale to Chudineze popijał :P

a tak zazwyczaj to gadka szmatka :)

eee to tutaj ma być lepiej podbobno Pastaldo szykuje darmowy poczęstunek dla strudzonych spotowiczów :cicho:

Nie ma sprawy :good: Ja stawiam Wy płacicie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :good: Ja stawiam Wy płacicie :polew:

Twoimi pieniędzmi :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tylko jak picie to kto furą przyjedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( trzeba by komuś stery powierzyć...oczywiście w drodze powrotnej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję podwiesić ankietę z możliwymi datami spota! ;) Ja proponuję z góry I weekend kwietnia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy weekend kwietnia mi tez pasuje.

Może narazie sie wypowiadajmy a jak będzie powiedzmy dwie daty do wyboru to wrzuce ankiete i rozstrzygniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wrzućmy pierwszy i drugi weekend kwietnia pod głosowanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wrzućmy pierwszy i drugi weekend kwietnia pod głosowanie :gwizdanie:

drugi Tomkowi nie pasuje :wink4:

Jesli chodzi o mnie to drugi weekend kwietnia odpada bo mam konferencje z roboty.

Mi to tam ryba aby weekend i w sumie kwiecień... może jeszcze soboty będę miał wolne :rolleyes:

I proponuję konkretniej coś już planować co będzie się działo na spocie, bo potem każdy kto będzie pierwszy albo drugi raz będzie się na Ciebie patrzył z pytaniem: "I co teraz robimy?", a po jakimś czasie odwróci się na pięcie i powie "nara" ja już jadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wrzućmy pierwszy i drugi weekend kwietnia pod głosowanie :gwizdanie:

drugi Tomkowi nie pasuje :wink4:

Jesli chodzi o mnie to drugi weekend kwietnia odpada bo mam konferencje z roboty.

Mi to tam ryba aby weekend i w sumie kwiecień... może jeszcze soboty będę miał wolne :rolleyes:

I proponuję konkretniej coś już planować co będzie się działo na spocie, bo potem każdy kto będzie pierwszy albo drugi raz będzie się na Ciebie patrzył z pytaniem: "I co teraz robimy?", a po jakimś czasie odwróci się na pięcie i powie "nara" ja już jadę :decayed:

Dobra uwaga :good:

Ja powiedzmy licze że może do końca tyg będzie jakies poruszenie i zaciekawienie i w weekend mozna by jakis plan obmysleć i poddac głosowaniu terminy.

Co do drugiego weekendu ja nie mam jak sie wykpic bo to służbowy wyjazd wiec rozumiecie.

No chyba że jednak zapadnie decyzja że drugi weekend to najwyżej Was będę wspierał duchowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić ze 2 ankiety:

1. Data spota.

2. Gdzie ma się odbyć. (z tego co widzę chyba większość jest za zalewem ale warto poznać inne propozycje)

A plan "co będziemy robić" to pozostawiam inwencji twórczej organizatorów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Panowie :hi:,

troche kiepsko kombinujecie jak dla mnie i nie wiem na co czekać ze spotem aż do kwietnia. widze że ludzi jest tyle że już śmiało spota zapoznawczego nawet w następnym tygodniu by można zrobić.

i nie obmyślajcie planu spota bo to nie zlot i nic z tego nie wyjdzie. najlepiej się spotakć np w olimpie pogadać poznać się, skoczyć na coś do picia i tyle wszystkiego...

tak to wyglądało u nas w poznaniu zawsze i było lux, czasem były jakieś kregle bilard ale w mniejszym gronie bo ciężko było wszystkich zebrać.

a co do grilla to Hugo jest na diecie i się tylko bedzie wku...wiał że nie bedzie mógł jeść i ro***bie nam spota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Panowie :hi:,

troche kiepsko kombinujecie jak dla mnie i nie wiem na co czekać ze spotem aż do kwietnia. widze że ludzi jest tyle że już śmiało spota zapoznawczego nawet w następnym tygodniu by można zrobić.

i nie obmyślajcie planu spota bo to nie zlot i nic z tego nie wyjdzie. najlepiej się spotakć np w olimpie pogadać poznać się, skoczyć na coś do picia i tyle wszystkiego...

tak to wyglądało u nas w poznaniu zawsze i było lux, czasem były jakieś kregle bilard ale w mniejszym gronie bo ciężko było wszystkich zebrać.

a co do grilla to Hugo jest na diecie i się tylko bedzie wku...wiał że nie bedzie mógł jeść i ro***bie nam spota :gwizdanie:

:polew:

Cos w tym pewnie jest :tongue4:

Kwiecień bo wtedy powinno byc juz cieplej. Ale jak kolego zauwazyłes mniejszy spot teraz jakos wcześniej jak najbardziej mozna zorganizować.

Tylko żeby było kilka osób bo miałem juz okazje uczestniczyc w dwuosobowych spotach :polew: Przyznaje było fajno ale jak spot to spot :przebiegly:

Możemy sie spotkać jakos teraz a w kwietniu zrobimy wiekszy i ściągniemy chłopaków z okolic (paput, rafalekx,kowi, mrogal :przebiegly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno przyjade, Hugo też bo łaski nie robi, wiec jeszcze kilka osób i można się w następny weekend spotkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno przyjade, Hugo też bo łaski nie robi, wiec jeszcze kilka osób i można się w następny weekend spotkać...

:good:

Jestem za :decayed:

Jeśli tylko nic nie wypadnie i będę w Lublinie to ja jestem niemal cały czas do dyspozycji. Nawet na tygodniu wieczorem po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...