Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

bo hondy są hujowe :decayed: robią hałas i nic poza tym, oczywiscie są wyjątki, ale ogólnie zaliczam te auta do typowo spierdolonych przez wiejskie zwyczaje :decayed:

wrzuć ten tekst na forum hondy :polew:

Zlinczowali by go.

W odwecie wyzwałby by ich na pojedynek obwodnicą Garwolina i by się uciszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo hondy są hujowe :decayed: robią hałas i nic poza tym, oczywiscie są wyjątki, ale ogólnie zaliczam te auta do typowo spierdolonych przez wiejskie zwyczaje :decayed:

wrzuć ten tekst na forum hondy :polew:

Zlinczowali by go.

W odwecie wyzwałby by ich na pojedynek obwodnicą Garwolina i by się uciszyli.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w niedalekiej przyszłości nie kupię sobie jakiegoś jajka na dojazdy do pracy czy do jazdy w zimę. Serce mnie boli jak widzę, jak bardzo w zimę samochód się niszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w niedalekiej przyszłości nie kupię sobie jakiegoś jajka na dojazdy do pracy czy do jazdy w zimę. Serce mnie boli jak widzę, jak bardzo w zimę samochód się niszczy.

ja bym na twoim miejscu jakieś stare Quattro kupił z lat 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w niedalekiej przyszłości nie kupię sobie jakiegoś jajka na dojazdy do pracy czy do jazdy w zimę. Serce mnie boli jak widzę, jak bardzo w zimę samochód się niszczy.

ja bym na twoim miejscu jakieś stare Quattro kupił z lat 80

Ale po co, samochód ma być do przejechania 5km.

Ma być tani i sprawny, najlepiej z gazem. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: panda Quattro ( nie jeździłem ale pewne walory to na pewno ma)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: panda Quattro ( nie jeździłem ale pewne walory to na pewno ma)

Oglądałem jakiś test, całkiem nieźle sobie radziła. Prowadzący program też byli zaskoczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: panda Quattro ( nie jeździłem ale pewne walory to na pewno ma)

:polew:

Nie wiem czy w niedalekiej przyszłości nie kupię sobie jakiegoś jajka na dojazdy do pracy czy do jazdy w zimę. Serce mnie boli jak widzę, jak bardzo w zimę samochód się niszczy.

ja bym na twoim miejscu jakieś stare Quattro kupił z lat 80

Ale po co, samochód ma być do przejechania 5km.

Ma być tani i sprawny, najlepiej z gazem. I tyle.

na gaz :shocked: nie poznaje kolegi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość hond opierdala audiki (oczywiście seryjne :wink4:) na światłach, więc nie powiedziałbym że są takie hujowe (a to cenzura) :wink4:

Parę zabiegów i nawet 1.3 jedzie.

Mała masa+vtec i nie ma mocnego.

no adaś już nie przesadzaj z tym "większosć" bo te "nasze okoliczne" szlifierki to tylko hałasują, a choćby ulubienieć z tej pomarańczowej hondy 1,3 :gwizdanie:

Mamy w Rykach honde po swapie na ten sławny Vtec w serii 160kucy niby, a naprawde jak na taka mase i 8s do setki to sorry :decayed: szedł równo z meganą RS, jak pamietasz ta zglebiona niebieska na białej feldze, wiec dobre zdrowe 1,8t i nie masz co robić z tymi szlifierkami :gwizdanie:

Myśle że zdrowy seryjny AJM nie zostanie bardzo w tyle, takie są moje odczucia po przejażdzce swapowanym V-tec :gwizdanie:

Gdyby ludzie robili je z głową to nie miałbym o nich takiego zdania, ale co spotkasz starego civica to jak nie laminat to ciągnie rynne za sobą :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie mam nic przeciwko LPG, może nie w RS4 ale generalnie to co kto lubi.

Jest w Puławach 1.3, które ze świateł zgarnie wszystko :wink4:

Zaraz znajdę filmik.

__________________________________________________________________________________________________

Nie znajdę bo gość usunął konto na youtube :wallbash:

Musicie mi uwierzyć na słowo:

Do 100-120km/h zasuwa ale później stoi w miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten "krzysmarys" z LPU.[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:34_________________________________________________

:decayed:

Co tak wolno? :shocked:

I ten ryk mugenów :wallbash:

nie cierpię tego dźwięku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pany potrzebuję pomocy od właściciela b6 z samo poziomowaniem ksenonów z okolic Lubartów moja avant z 2003r., jakby się kto znalazł i chciał pomóc po prostu podpiąć na chwilkę moduł LWR kwestia zdemontowania schowka przed pasażerem 4 śruby bo po podpięciu kompa niby padnięty ale serwis twierdzi że to mało prawdopodobne a elektryk powiedział że zdechł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 1,3 potwór nie urosnie, az ogladam te filmiki i szukam i póki co wszystko to nie schodzi nizej niz 10s do setki z problemami z trakcja do 80km/h wiec szału to nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:42_________________________________________________ten wyglada na żwawego, ale co z tego jak to wszystko dlatego że trakcji nie łapie do 80km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem pół internetu i znalazłem.

Ta honda 1.3 to już nie jest 1.3. Gość zarżnął silnik i wstawił pomodzone 1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie burza :wink4:

Ile to może mieć mocy? Tzn ile ma seria?

A ze 150KM.

Tyle, że chyba znów zarżnął silnik:gwizdanie:

Filmiki były z czasów 1.5, latało ładnie z 8s do setki. Teraz znów siedzi 1.3, które podobno ładniej lata niż to 1.5.

Generalnie szlifierka, która ładnie lata do momentu aż się panewki nie obrócą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to szlifierka :polew:

jeszcze jak raczkowałem (po zdaniu prawka) Przejechałem się mazdą 1.8 i jak to się bajecznie wkręcało to byłem w szoku i bałem sie tym jeździc :wink4:

Niestety nie była u mnie tylko gość w niemczech dał mi sie przejechać :evil:

Ale jak to wszystkie japońce wysokoobrotówki :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifierka bo ładnie się kręci i robi dużo hałasu :decayed:

Niektórzy wyznają zasadę "nie objedziesz japońca bo kręci się do końca" ale moim zdaniem to nie do końca prawda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifierka bo ładnie się kręci i robi dużo hałasu :decayed:

Niektórzy wyznają zasadę "nie objedziesz japońca bo kręci się do końca" ale moim zdaniem to nie do końca prawda :wink4:

Co do mojej wypowiedzi "Jak to szlifierka " miałem na mysli że to dla nich typowe :wink4: szlifierka jak to szlifierka :wink4:

Ja jak jeździłem benzynkom to marzyła mi sie mazda ale jak wsiadłem do dieselka to teraz najchetniej to miał bym z 500Nm od samego dołu i mógłby sie obrotomierz kończyc przy 3000rpm :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...