Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym obstawial za słaby naciąg. Na tym pasku nie ma sprzegla jednokierunkowwego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na spocie nie bardzo bo mam wesele ale zobaczę co da się zrobić napiszcie mi pw kto chce ramki i od razu zamówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienię chyba pasek i wyreguluję tak jak instrukcja mówi momentem 25 Nm. może w niedzielę mi się to uda zrobić i dam znać.

ps. co do sprzęgła to niestety nie mam pojęcia, ale spróbuję się dowiedzieć. a myślisz, że może sprzęgło padać? sprawdzę przy wymianie.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zapalonym wędkarzem. ale ostatnio trochę zaniedbałem hobby, a o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolegę w mełgwi to postaram się na jutro dowiedzieć. ja lubię sobie na szczupaka na żywca siąść albo na karpia i na zemborzyce dobrze pojechać w takim celu, a jak dalej to na nieliszu jest fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to prawda ale obiło mi się o uszy, że w okręgu zamość dla nowo przyjętych członków karta kosztuje 45zł. musiałbyś się dokładnie zorientować bo to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamość ma porozumienie z lbn i płacąc w zamościu możesz też łowić i w lublinie. na stronie okręgu pzw zamość powinna być lista z jakimi okręgami maja porozumienie i wszędzie tam możesz łowić na karcie zamościa albo za symboliczną opłatą.

najlepiej przedzwoń do jakiegoś koła wędkarskiego okręg zamość lub jego skarbnika to ci powinien wyjaśnić ile i co. ja mam takie info z koła pzw józefów(23-460)

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



i czy może wiesz czy w mełgwi jest staw prywatny

dostałem info. w mełgwi wędkować można na kartę pzw. prywatne łowisko jest w krzesimowie obok mełgwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz bardzo ci dziękuje za pomoc



to na nieliszu jest fajnie:)

moje rodzinne strony ;) , dziadków mam z stamtąd

jest fajnie tam na zalewem tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a gdzie można wyciągnąć węgorza? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem, że są nad zalewem. na co złowiłeś? duży był? przypadkowa zdobycz czy polowałeś na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...