Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Pany gdzies koło bidy jest zakład regenrujący wały napędowe?? wiecie cos o tym, musze odddac swó na sprawdzenie i ewentualne wywazenie

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

http://panoramafirm.pl/bogucin/tad_car_sprzedaz_autoczesci_zofia_malocha-pjtno_pad.html#galeria

to bedzie to??

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

http://panoramafirm.pl/bogucin/tad_car_sprzedaz_autoczesci_zofia_malocha-pjtno_pad.html#galeria

to bedzie to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie co sądzicie o tym aucie http://otomoto.pl/audi-a6-C24077892.html

Pewnie przejadę się dziś oblukać

co do zakładu w Bogucinie to wysłałem pytanie do kumpla czy tym się zajmują, ten warsztat prowadzi jego kuzyn z teściem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik mi powiedział ze ten zakład jest gdzies koło bidy przy głównej drodze

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

wojci to jak sie cos dowiesz to pisz bo ja tam na dniach chce zawiesć ten wał, mozesz spytać jak tam z terminami

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

wojci to jak sie cos dowiesz to pisz bo ja tam na dniach chce zawiesć ten wał, mozesz spytać jak tam z terminami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jeżeli chodzi o terminy to nie będziemy się bawić w głuchy telefon, zadzwoń zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o tym aucie http://otomoto.pl/audi-a6-C24077892.html

Pewnie przejadę się dziś oblukać

co do zakładu w Bogucinie to wysłałem pytanie do kumpla czy tym się zajmują, ten warsztat prowadzi jego kuzyn z teściem

wyplakowana kiera, odkurzane nawet oparcie kanapy tył - handlarze picują auto:whistling: uważaj

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

poza tym nie lepiej jakiś mocnieszy motor kupic?

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

poza tym nie lepiej jakiś mocnieszy motor kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem już auto

kiera nie wyplakowana ale ściuchana gałka zmiany biegów

auto ma nalatane dużo więcej niż na liczniku i to dużo.

Ogólnie jednak nie jest źle, do wymiany szyba przednia, wyświetlacz licznika, blenda na klapie, przełącznik lusterek, nie działa tylna wycieraczka.

Zawieszenie jakoś się trzyma ale już jakieś dźwięki zaczynają dobiegać.

Prawa przednia lampa wygląda na polerowaną, obie lampy mają kolejne numery.

Auto zapuszczone i to bardzo.

dwa malutkie parchy na tylnych prawych drzwiach na dole.

Cena na jaką koleś chciał zejść to 18tys

Szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem już auto

kiera nie wyplakowana ale ściuchana gałka zmiany biegów

auto ma nalatane dużo więcej niż na liczniku i to dużo.

Ogólnie jednak nie jest źle, do wymiany szyba przednia, wyświetlacz licznika, blenda na klapie, przełącznik lusterek, nie działa tylna wycieraczka.

Zawieszenie jakoś się trzyma ale już jakieś dźwięki zaczynają dobiegać.

Prawa przednia lampa wygląda na polerowaną, obie lampy mają kolejne numery.

Auto zapuszczone i to bardzo.

dwa malutkie parchy na tylnych prawych drzwiach na dole.

Cena na jaką koleś chciał zejść to 18tys

Szukam dalej

zapomniałes dodac że jeszcze muł :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomniałem

szału nie ma ale nie było źle. od czego są wirusy?

lepszy motyw miałem w poniedziałek, spotkałem na trasie z Zamościa do Lublina gościa który sporadycznie zagląda na forum.

Jechał b6 1,9 130KM.

Jako, że obaj zwolniliśmy przed C4 inspekcji, dogoniłem go pod górkę (dwa pasy w miejscowości Podkrasne) i biorę się za wyprzedzanie.

Gość dusi na prawym pasie, ja na lewym tak do 3000obr moje wozidło kiepsko przyspieszało na 4 biegu, ale jak przekroczył zacząłem go wyprzedzać.

Jak już byłem prawie przed nim, gościu mówi przez radio: "A co ty chłopie tam za silnik masz?" zdziwo, że b6 nie daje rady b5 no i jak zobaczył mój tyłek dodał tylko: "ok 1.8T nie pytam o nic" :P

Co suszarka pompuje to suszarka :)

Dziś przy przejeździe 136km w czasie 1:20h (z krótkim postojem przy komisie samochodowym) spalił mi 10l/100km ;) jak tu nie kochać tego silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomniałem

szału nie ma ale nie było źle. od czego są wirusy?

lepszy motyw miałem w poniedziałek, spotkałem na trasie z Zamościa do Lublina gościa który sporadycznie zagląda na forum.

Jechał b6 1,9 130KM.

Jako, że obaj zwolniliśmy przed C4 inspekcji, dogoniłem go pod górkę (dwa pasy w miejscowości Podkrasne) i biorę się za wyprzedzanie.

Gość dusi na prawym pasie, ja na lewym tak do 3000obr moje wozidło kiepsko przyspieszało na 4 biegu, ale jak przekroczył zacząłem go wyprzedzać.

Jak już byłem prawie przed nim, gościu mówi przez radio: "A co ty chłopie tam za silnik masz?" zdziwo, że b6 nie daje rady b5 no i jak zobaczył mój tyłek dodał tylko: "ok 1.8T nie pytam o nic" :P

Co suszarka pompuje to suszarka :)

Dziś przy przejeździe 136km w czasie 1:20h (z krótkim postojem przy komisie samochodowym) spalił mi 10l/100km ;) jak tu nie kochać tego silnika :)

no po czipie to inna rozmowa:decayed: bez to i b5 to lekki mułek jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pewnie będe jutro albo w piatek, bo śpieszy mi sie z tym wałem, a wiem ze robia to bo mój mechanik pare razy korzystał z ich usług kiedys:wink:

Wojci to czego chcesz go sprzedać?? ja bym został z tym 1,8t, bo zamieniac na większe i cieższe o słabszym silniku A6 to moim zdaniem bez sensu:whistling: tylko po to by było wiecej miejsca, to już lepiej jakiegoś vana kupic typu sharan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może a6 c4 2.2T byś poszukał:naughty:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

czyli s6

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

czyli s6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co

lepiej c5 2,7bit

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

byłeś nad tym firlejem?? ja dwa dni juz tam siedze

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

byłeś nad tym firlejem?? ja dwa dni juz tam siedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co

lepiej c5 2,7bit

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

byłeś nad tym firlejem?? ja dwa dni juz tam siedze

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

byłeś nad tym firlejem?? ja dwa dni juz tam siedze

miałem zamiar jutro jechać, ale kurna wszyscy mówia że woda pewnie zimna, to jak tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda daje rade, nie jest oczywiscie wrzątek, ale sporo ludzi sie kompało, wczoraj było mało ludzi ale dzisiaj to doj**ało narodu z każdej strony lubelskiego, jutro juz mnie tam chyba nie będzie pozatym pogoda ma sie zmienic

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

chociaz nie według onetu 31stopni i słońce:decayed: ale my chyba jedziemy teraz nad Łukcze

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

chociaz nie według onetu 31stopni i słońce:decayed: ale my chyba jedziemy teraz nad Łukcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadam proste pytanie:

masz dzieci?

Przy moim wzroście i gabarytach a4 jest stanowczo za małym autem.

Aktualnie mam dwoje dzieci i nie daję rady się pomieścić i nie chodzi o bagażnik ale o miejsce w środku.

Jakbym sobie uj..ał z 15cm z wzrostu to może bym i jeździł dalej tym autem.

A niestety fundusz nie pozwala na mocniejszy silnik.

Mam kotwicę w postaci kredytu na mieszkanie i nie stać mnie na auto które pali jak smok.

Mam na auto ok 18-19tys zł i muszę się w tym zmieścić, moja a4 ma już nowego właściciela, chociaż chwilowo jeszcze nią jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chyba ze tak:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bogucinie robią tylko wały zawieszeń nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakby ktos potrzebowal to znalazlem zaklad zajmujacy sie regeneracja swozni w wahaczach i ceny to 100zl za dolny i 60 za gorny. Zaklad znajduje sie na ul. 1Maja 17 w lublinie i jest tam tablica regeneracja ukladow kierowniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na tygodniu wioze do nich i mi zrobia takze bede dawal znac co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...