Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm,

stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema,

Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm,

stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary?

Pozdrawiam

co do radarów to tu już na trasie od kurowa do lublina ze 2 jest czynne ale nie wiem które dokładnie bo czasem zamieniają. Jak masz CB to Ci zaraz powiedza który czynny. Tam pod radomiem wylot na lublin czasami stoja ale też nie mają stałego miejsca. Dalej na chełm nie podpowiem bo nie wiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm,

stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary?

Pozdrawiam

co do radarów to tu już na trasie od kurowa do lublina ze 2 jest czynne ale nie wiem które dokładnie bo czasem zamieniają. Jak masz CB to Ci zaraz powiedza który czynny. Tam pod radomiem wylot na lublin czasami stoja ale też nie mają stałego miejsca. Dalej na chełm nie podpowiem bo nie wiem :hi:

Dzięki wielkie, będzie antyradar i CB na pokładzie, ale wole popytać bo trochę punktów premium już mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dosyć często na wlocie do Lublina przed salonem Seata czynny jest radar.

Jak jedziesz na Chełm weź pod uwagę remont miedzy Lublinem a Piaskami. Czasem ten odcinek zajmuje naprawdę baaardzo dużo czasu.

Na Chełm dalej to o ile pamiętam chyba w Siedliszczach często stoją z radarem tak przynajmniej słyszę odbijając na Zamość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźno możesz popylać ile fabryka dała. O ile warunki na drodze pozwolą. Na Chełm też raczej pustki. Na wlocie do Chełma masz fotkę ale nie zawsze czynną. Po drodze LU -> LC masz chyba 3 fotki, ale też zazwyczaj puste :wink: chyba że coś się zmieniło w porównaniu z tym co widziałem jakieś 2 lata temu na tej trasie :decayed: Ja jakoś jeżdżę te 8 lat i jeszcze ani jednego punkcika, fakt że cb kupiłem jak tylko kupilem A4, ale lata się jak tylko to możliwe i km też się robi sporo i do tej pory mandatów za prędkość brak. A bardzo często osiągam maksymalne prędkości podróżne AFNa :decayed: i odpierdziela mi bo chcę się ścigać z każdym kto jedzie szybciej niż 140 km/h :decayed: *

* wszystkie wyżej opisane sytuacje do wiadomości służb mundurowych zostały zmyślone i był to sen :facepalm:

Bo przecież kto o zdrowych zmysłach ściga się AFNem z dużo nowszymi i lepszymi furami :doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo często osiągam maksymalne prędkości podróżne AFNa :decayed: i odpierdziela mi bo chcę się ścigać z każdym kto jedzie szybciej niż 140 km/h :decayed: *

* wszystkie wyżej opisane sytuacje do wiadomości służb mundurowych zostały zmyślone i był to sen :facepalm:

Bo przecież kto o zdrowych zmysłach ściga się AFNem z dużo nowszymi i lepszymi furami :doh::decayed:

:polew: ja pier...ole za***isty tekst :kox:

Dzięki za info:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pożyczyć elektroniczny miernik do bieżnika opon?

Powiedz że żartujesz :shock3:

Po co Ci elektroniczny nie znasz obsługi zwykłej suwmiarki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne do dokumentacji zdjęciowej do sądu :) Nie mam tak dobrej cyfrówki by po zrobieniu zdjęcia z suwmiarki dało się odczytać precyzyjnie pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne do dokumentacji zdjęciowej do sądu :) Nie mam tak dobrej cyfrówki by po zrobieniu zdjęcia z suwmiarki dało się odczytać precyzyjnie pomiaru.

Aha. może ktoś ma suwmiarke taką z wyświetlaczem. My mamy taka w robocie ale nie wyniose bo niema jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm,

stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary?

Pozdrawiam

Kolego jak będziesz leciał przez Puławy to przed Puławami w miejscowości Góra Puławska (tam się ładnie leci bo jest z góry) będziesz miał fotradar jest czynny prawie cały czas, a pózniej Końskowola, Kurów, Markuszów, Zagrody(te raczej nie czynne), Jastków (ten czasami czynny) i ten co wojci pisał koło Seata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z wyświetlaczem, ale myślę, że jeżeli ma być to dowód do sądu to suwmiarka musi byc legalizowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być legalizowana :) ma być widać tylko na zdjęciu oponę i ile ma bieżnika. Bo sprzedjąca mówiła że ok 6mm a na oko widać że max 3,5mm. Zresztą też 3 z 4 felg są krzywe.,,,, Ale to dłuższa historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moze nie raz sie udało robic trase LU -> LC ile fabryka dała ale za obwodnica lub dalej potrafia stac z suszara albo vectra moze sie krecic a fotki to nie aktywne tylko w stołpiu wali na 2 strony :decayed: dawno temu robiłes taka trase to koleszko nie wiesz co sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być legalizowana :) ma być widać tylko na zdjęciu oponę i ile ma bieżnika. Bo sprzedjąca mówiła że ok 6mm a na oko widać że max 3,5mm. Zresztą też 3 z 4 felg są krzywe.,,,, Ale to dłuższa historia

ileś ty dał za te koła ze az po sądach sie szarpiesz, nie szkoda Ci zdrowia:shock3: mam nadzieje że zrobiłes screeny aukcji, anawet zapisałes ja na dysku, bo takto koleszka sie wszystkiego wyprzeć może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Sąd nic nie kosztuje tylko troszkę czasu i chęci :Phttp://www.wykop.pl/ramka/820133/jak-odzyskac-pieniadze-od-nieuczciwego-sprzedawcy-na-allegro-zakonczenie/ Cena atrakcyjna 650zł za felgi 17 cali CMS z oponami 225/45 z bieżnikiem ok 3mm ( miało być ok 6mm i felgi proste http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-cms-17-od-bmw-e36-i2191202473.html). Ale nie odpuszczę tej Pani, bo towaru nie chce przyjąć, naprawić też nie, nie odpowiada na e-maile, jak dzwonie to rozłączą się, a jak się już udało raz skontaktować to dała chłopaka do telefonu który kłamał w żywe oczy że na oponach się nie zna itp itd :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx to czas zmienić na coś nowszego

:whistling: no taki jest plan, ale ze względu na różnicę wieku pojazdów plan przesunął mi się o kolejne 2-3 miesiące :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx to czas zmienić na coś nowszego

:whistling: no taki jest plan, ale ze względu na różnicę wieku pojazdów plan przesunął mi się o kolejne 2-3 miesiące :decayed:

weź gałgan jesteś tyle czasu auto kupowac:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź gałgan jesteś tyle czasu auto kupowac:facepalm:

Tylko wiesz ja z pierwszej wersji rocznika 2002 stopniowo zmieniałem zdanie aż doszedłem do rocznika 2008/2009 :decayed: i stąd te opóźnienia :decayed: A na starym poczciwym AFNie można nieźle zaoszczędzić bo na nim już się prawie nic nie traci :decayed: A nawet zyskuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...