Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A nie widać? lampy z przodu każda w swoją stronę patrzy, listwy wiszą jak psu...kiera ztyrana, fotel też, pewnie reszta nie lepsiejsza, ktoś zajumał kierunek, błotnik nie z tego auta pewnie... trzeba by to na żywo oglądnąć może mechanicznie nie ma tragedi,a kosmetyka zawsze do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić w solidnie i dobrze w naszych okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był sedan i miałbym troche luźnej kasy to bym się zainteresował i może zaryzykował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić w solidnie i dobrze w naszych okolicach.

Jak nie pomogło? Co robiłeś? Sam wyjmowaleś i czyściłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejżeć zawsze można tymbardziej że na miejscu i nie ponosisz kosztów. A nóż okazja:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejżeć zawsze można tymbardziej że na miejscu i nie ponosisz kosztów. A nóż okazja:kox:

Niestety teraz niemam nawet na połowe tej okazji wiec nie podejmuje tropu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele w autach z Włoch to zawsze spanachańce, a kierowcy albo podarty albo wymieniony, ostatnio kupowaliśmy golfa na wuja też w Włoch, ogólnie auto spoko ale fotel wymieniany. Włosi nie dbają o samochody, także trzeba je dogłębnie prześwielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sam to robiłem nie pierwszy już raz. Jak auto schody z obrotow słychać jak turbo wpada w rezonans jak by stare łożysko jest to dość głośne i zagłuszą cały silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie dbają nie dbają... wiem bo sam ściąganą z Włoch mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi to samo, ja mam z francji to tez łoch jakich mało. Dopiero sam doprowadziłem do stanu uzywalności. A apropo tego egzemplarza to ze względu na małą cene i jeżeli mechanicznie sprawny to zawsze inwestując pare groszy można zrobic sobie fajne autko za śmieszne pieniądze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...