Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Bawię się ustawieniami profilu na nowym forum i potrzebuję posta więc piszę.

Swoją drogą z deczka lipnie konfiguruje się profil na nowym forumie :(.

I dlaczego nie widać danych mojego parcha w profilu.

Lepsze jest wrogiem dobrego...

włąsnie to też mi się nie podoba

nie podoba mi się też brak możliwości edycji tytułów wątków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę na torze na RallySprincie swoją a4 zieloną w avancie, i we fiacie 125p także jak cuś to podbijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko, miałem HID-y w soczewce, jedziłem tak 2 lata ale w grudniu mnie miśki dorwały i musiałęm wywalić, orientuje się ktoś czy jak spryski włoże i samopoziom to jak spwrotem wrzuce HID czy dalej się będą czepiać?wiadomo jak u Nas w Lublinie są wyczuleni. Druga sprawa jak zmienię soczewki na Bixy to po oznaczeniu na kloszu dalej mają prawo do zabrania dowodu? chce mieć to w miare na legalu bo nieraz jeździ moja żona i lipa jak ją przykoszą. Cały czas się zastanawiam czy jest sens się z nimi szarpać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina to kwestia dogadania wśród osób chętnych.Fajną sprawą były by takie zloty w stałych terminach np.pierwszy piątek miesiąca na puławskiej pod Mc tak jak to robią koledzy na dwóch kółkach ale znając życie mało realna wizja bo każdy ma swoje życie i gdy na wszystko brakuje czasu woli spędzić go z rodziną lub w inny miły sposób niż latać na spoty ale oczywiście nie mowie,że na spotach nie mija miło czas :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuję że na wszystkie wpadne ale jak najbardziej sie piszę. Dla mnie na te chwile nie ma wiekszego znaczenia czy na tygodniu czy w weekend poza tym że na weekendy czasami wyjeżdzam na wieś.

Jak coś wymyslicie chłopacy to dawać i coś zorganizujemy :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie podrzucić mi jakąś lokalizację w lbn gdzie podprostują mi "siedemnastkę". Wiosna tuż tuż i przy dobrych lotach lada moment można wskakiwać w letnie kapcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...