Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dorwali na światłach i gonili jak zbira:decayed:

mnie też... :decayed: Ale wtedy miałem 6K i brak spryska, odkąd pojawił się sprysk i 5K wsio jest git :good:

---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 09:59 ----------

Koledzy możecie podrzucić mi jakąś lokalizację w lbn gdzie podprostują mi "siedemnastkę". Wiosna tuż tuż i przy dobrych lotach lada moment można wskakiwać w letnie kapcie :)

Kunickiego, boczna uliczka, jak się leci na Zemborzyce, prosto z tego skrzyżowania w uliczkę i po prawej zaraz za skrzyżowaniem jest zakład. Ja u nich nie prostowałem ale dużo ludzi ich poleca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kunickiego, boczna uliczka, jak się leci na Zemborzyce, prosto z tego skrzyżowania w uliczkę i po prawej zaraz za skrzyżowaniem jest zakład. Ja u nich nie prostowałem ale dużo ludzi ich poleca.

tutaj?

http://adresyfirm.pl/mapa.php?address=LUBLIN ul. KUNICKIEGO 176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem tez ma 6k i jeszcze nigdy sie nie czepili , po założeniu hid do schowka wrzuciłem dwie żarówki h7 w razie kontroli ze wymienię przy nich ale póki co nie było potrzeby. Może zdają sobie sprawę ze nawet ta vectra 3.0 BT nie dogonią mojej strzały heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już miałem 2 może 3 kontrole na mieście i bacznie przyglądali się światłom i spryskom, ale ja mam fabryczne więc bólu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również byłbym za :D może w piątek ruszymy z tematem? pisał bym się :)

Niestety tyram do 21 chyba że po, a może czwartek?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunickiego, boczna uliczka, jak się leci na Zemborzyce, prosto z tego skrzyżowania w uliczkę i po prawej zaraz za skrzyżowaniem jest zakład. Ja u nich nie prostowałem ale dużo ludzi ich poleca.

tutaj?

http://adresyfirm.pl/mapa.php?address=LUBLIN ul. KUNICKIEGO 176

no no no gdzieś tam. Nie pamiętam już dokładnie, kiedyś byłem u nich 2 razy. Ale tylko przekładkę opon robiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ja się mogę dostosować. Jakieś propozycje co do miejsca spotkań? Może parking koło carrefour przy Jana Pawła, tam od strony Armii Krajowej, wydaje mi się dobrą miejscówką, ew. inne Wasze sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spod carrefour'a do prostej na Jana Pawła daleko nie mamy a tam nikomu nie będziemy przeszkadzać zotoczka jest ok,tylko czy po 20 min nie będą kierowcy autobusów nam stękać,że tam nie wolno stawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spod carrefour'a do prostej na Jana Pawła daleko nie mamy a tam nikomu nie będziemy przeszkadzać zotoczka jest ok,tylko czy po 20 min nie będą kierowcy autobusów nam stękać,że tam nie wolno stawać?

nie będa stekac bo to nie jest zatoczka autobusowa. Jest to miejsce przy skrzyżowaniu i chyba docelowo tam będzie droga ale narazie urywa się po 30m i tam jest fajna miejscówka nawet na większej liczby samochodów.

Poza tym w razie potrzeby robienia logów zaraz obok mamy długą dwupasmówkę. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to sobota po 18, jeśli nie to innym razem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany na krakow z lbl to ktoredy lepiej (lepsza droga) na sandomierz czy przez kielce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...