Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

To się podjedzie do Ryk i naprostuje. Jak Twoja Kowi pesymistyczna wizja się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To się podjedzie do Ryk i naprostuje. Jak Twoja Kowi pesymistyczna wizja się sprawdzi.

Prostowanie nie jest drogie, 60zł zapałcisz z wyważeniem i załozeniem gumy, ale moze to tylko brak ciezarków na feldze, chociaż jak aż tak czuć jak napisałes to obstawiam krzywa felge od wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy że zwolnię do 80km/h i jest ok. Nie wiem zobaczę co to ..... wkurzam się bo kolo zapewniał minie ze wyważone i proste. Poślę mu negatywa na allegro jak się okaże ze krzywa. Jak pojadę do zwykłego wulkanizatora w Lublinie, to wykryje na maszynie która jest krzywa ,a które są proste i tylko trzeba wyważyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w samsungu galaxy 1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl :shock3: . widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos?? I czy moze ktos zna jakis serwis w lbl ktory mi to zrobi za normalna cene

Sama operacja jest dość skomplikowana przy wymianie całości dotyku, różnie to się robi, ale w tym przypadku można by zaryzykować podgrzanie tej szybki i cieniutkim ostrzem próbować ją podważyć. Ale nie możesz za głęboko wsunąć ponieważ wtedy ruszysz digitizer który jest razem z taśmą. Najpierw nagrzewasz np. z jednego roku(górny prawy) i zaczynasz podwarzać podgrzewająć dalszą część.

Myślę że powinno Ci się udać, pod warunkiem że masz cierpliwość i czas, pośpiech w zupełności nie wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maju sam byś to zobaczył wystarczy zrobic jakis kustomowy widelec z piastą co by kkoło przykrecić, od samego obrotu juz zobaczysz jak proste to koło, moze też być opona z d*py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w samsungu galaxy 1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl

:shock3: . widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos?? I czy moze ktos zna jakis serwis w lbl ktory mi to zrobi za normalna cene

Sama operacja jest dość skomplikowana przy wymianie całości dotyku, różnie to się robi, ale w tym przypadku można by zaryzykować podgrzanie tej szybki i cieniutkim ostrzem próbować ją podważyć. Ale nie możesz za głęboko wsunąć ponieważ wtedy ruszysz digitizer który jest razem z taśmą. Najpierw nagrzewasz np. z jednego roku(górny prawy) i zaczynasz podwarzać podgrzewająć dalszą część.

Myślę że powinno Ci się udać, pod warunkiem że masz cierpliwość i czas, pośpiech w zupełności nie wskazany.

najchetniej dalbym to komus kto sie w takie rzeczy bawi niestety w lbl chca caly wyswietlacz wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pozatym coś nam sie tu chłopaki wykruszyli i bida nikt sie nie odzywa :kwasny:

pojeb@ło się niektórym w głowach i olali forum :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zasługa nowego forum :facepalm: Sam miałem ochote stąd prysnąc :decayed:

też chyba, ale nie tylko. Mi to się z deka chyba już znudziło... :facepalm: Czasami z nudów wpadnę se poczytać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zasługa nowego forum :facepalm: Sam miałem ochote stąd prysnąc :decayed:

też chyba, ale nie tylko. Mi to się z deka chyba już znudziło... :facepalm: Czasami z nudów wpadnę se poczytać :decayed:

sie znudziło, jak sie bmw ogląda to co sie ma podobać na forum audi:facepalm:

tojke se kup jeszcze

i cego becys pytam sie cego becys:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zasługa nowego forum :facepalm: Sam miałem ochote stąd prysnąc :decayed:

też chyba, ale nie tylko. Mi to się z deka chyba już znudziło... :facepalm: Czasami z nudów wpadnę se poczytać :decayed:

sie znudziło, jak sie bmw ogląda to co sie ma podobać na forum audi:facepalm:

tojke se kup jeszcze

i cego becys pytam sie cego becys:polew:

:grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie znudziło, jak sie bmw ogląda to co sie ma podobać na forum audi:facepalm:

tojke se kup jeszcze

i cego becys pytam sie cego becys:polew:

:facepalm::facepalm::facepalm::dancing::dancing::dancing: mało wiesz i pertolisz takie (nieaktualne) farmazony :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucuj sie co za logan GTI stoi na wieżei:grin:

jeszcze nic nie stoi... znaczy stoi czasami jak jest potrzeba :facepalm: ale nie logan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co sie jarasz że nie bmw:facepalm:

na 90% bedzie biemdabliu:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co sie jarasz że nie bmw:facepalm:

na 90% bedzie biemdabliu:wallbash:

już nie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...