Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dysku twardego tu kupujcie Seagata 5 lat gwarancji u producenta :) Ja ostatnio zwaliłem w biurka swojego laptopa ( którego kupiłem w 2008r) i dysk się zepsuł, wysłałem na gwarancje i po 2 tygodniach miałem nowy.

Tez byłem do niedawna tego samego zdania. Zmieniłem je gdy 2 serie dysku seagata w RAID nie chciała mi dzialac tylko się wysypywały. Wymieniłem na samsunga i jest lux. Jedyny plus seagata w tej chwili to tylko gwarancja ale ile sie można tym użerac i odsyłać dyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dywaniki jak u mnie wygryzione, to nie znaczy że w złym stanie jest:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak większosć A6:whistling:

Jak większość Audi z tamtych lat :wink: Chociaż ja koledze przedwczoraj oglądałem godny uwagi egzemplarz i to w sedanie :wink: Przebieg sprawdzony po VINie i w 03.2011 miał 298 tys. km AFN, silnik chodził bardzo ładnie, jak trza, wnętrze zadbane i czyste. Pytanie jak jego bezwypadkowość, na pierwszy rzut oka było ok, lakierek raczej ori. Ale do sprawdzenia bo nie miałem miernika ani nic. Na dniach kolega jedzie z nim do serwisu i może kupi. Ale cena trochę spora wg mnie jak za auto z 99/00 :decayed: Bo ta co oglądałem 23 ceniona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo stare bedzie sie cenić nie to co te nowe pascie z roku po 10 w plecy:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo stare bedzie sie cenić nie to co te nowe pascie z roku po 10 w plecy:banan:

Co Ty gadasz, każde nowe auto traci szybciej na wartości. Normalka. Z czasem każde nowe Audi/VW itp. będzie traciło mniej. Największy spadek ceny jest przez pierwsze 3-4 lata. B5 przez ostatni rok/dwa też konkretnie spadło z ceny. Jeszcze lekko ponad rok temu polifty po ponad 20 chodziły a teraz? polifta za 12-15 kupujesz... :decayed: Albo B6, też się dzielnie trzymało okolic 30-40 i co teraz po 20-25 chodzą. Każde auto traci na wartości i wartości B5 też nie utrzymasz, jeszcze rok dwa i będzie jak z B4, dwa lata temu szukałem z kuzynem B4 godnego uwagi 2,0 benzyna lub diesla i poniżej 11-12 ciężko było coś znaleźć a teraz? po 4-5 chodzą... to samo czeka B5, a potem B6, B7... I to nie ma reguły że te nowe, B5 też na początku traciło konkretnie, dlatego Ty użytkując swoje 5 lat straciłeś na nim tylko 10 tysi powiedzmy, bo kupiłeś je te 5 lat temu za małe pieniądze bo swoje już straciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Lublinie można wypożyczyć albo może ktoś was za czteropaka, tudzież flaszeczkę ma pożyczyć czujnik do lakieru? tzn grubości lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ktos wie czy gdzies w lublinie ewentualnie woj lubelskim regeneruja wahacze bo podobno regeneracja jest lepsza od np nowych febiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe febiego to faktycznie szmelc. Co do regeneracji to słyszałm tylko o tym że tuleje wymieniają i to faktycznie dobra rzecz ale ten element żadko pada w wahaczu. Częściej pada ten przegub kulowy którego raczej się nie regeneruje. Jak coś to tez chętnie się dowiem czy ktoś z Lublina działa w tym fachu bo gdzies kiedyś czytałem o kims z iinego końca polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczoraj gula zlapalem wracalem z zona z kazimierza , no i prowadzila malzonka bo ja oczywiscie musialem przyjac pare browarkow :) , no i tak sie toczylismy i toczylismy, no i srednie spalanie z tych prawie 60 km wyszlo 5,9 !!!! Kurde co baba to baba :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczoraj gula zlapalem wracalem z zona z kazimierza , no i prowadzila malzonka bo ja oczywiscie musialem przyjac pare browarkow :) , no i tak sie toczylismy i toczylismy, no i srednie spalanie z tych prawie 60 km wyszlo 5,9 !!!! Kurde co baba to baba :/

a mówią że one tylko wydawać potrafią :decayed: a one też zaoszczędzić mogą:grin:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

ale wczoraj gula zlapalem wracalem z zona z kazimierza , no i prowadzila malzonka bo ja oczywiscie musialem przyjac pare browarkow :) , no i tak sie toczylismy i toczylismy, no i srednie spalanie z tych prawie 60 km wyszlo 5,9 !!!! Kurde co baba to baba :/

a mówią że one tylko wydawać potrafią :decayed: a one też zaoszczędzić mogą:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...