Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odświeżam kotleta ! jak się Tomek sprawują zawiasy od R7 JAREK ? :decayed::decayed:

zayebiście tak jak i twoja korba......nadal leżą u niego :decayed:

taki Kolega ! powinien dowozić graty do "Klientów" w cenie haha :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

babci sie kwiatki dostały na stare lata........

8syhujyt.jpg

Opublikowano

Ale przecież dzień babci był w styczniu :decayed:

Ależ ten front robi robotę :slina::shock3:

Opublikowano

Front kozak też bym chcial taki :)

Opublikowano
  • Autor

Front kozak też bym chcial taki :)

dla chcącego nic trudnego :wink:

Opublikowano

Ojjj prezenciła się konkret w tym dniu, przyznam ! :naughty:

Opublikowano

sedanik Ci tyle waży ? masakra moje pokazało 1615 kg z 1/4 pb i 1/3 lpg

no sam sie zdziwilem ale tak jest

o B6 sie nie zapomina i dostała nową baterie :naughty:

70923114aca65e50.jpg

oraz nowe osłony do silnika trzeba je deczko podrezac żeby pasowały

3a03b68ac435caed.jpg

Gdzie wyrwałeś osłony silnika? Ile mniej więcej $ pochłonęły, może być PW?

Opublikowano
  • Autor

Osłony na forum dorwałem obie za stówę ;)

Opublikowano

babci sie kwiatki dostały na stare lata........

8syhujyt.jpg

Pięknie :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a wpadł ostatnio i kevlar :decayed:

m7tp4knf.jpg

ostatnio w aucie powymieniałem kilka zaworków które ze względu pewnie wieku swojego po prostu sie psuły i waliło dziwnymi błędami na blacie itp ,

ostatnio zauważyłem że zaczęło mi się pocić pod pokrywą zaworów , czyli wymiana uszczelki oczywiście na ori

umyłem wcześniej cały silnik a że troche zawiało nudą pod maska stwierdziłem że sie troche pobawie kolorami :decayed:

póki co mam mieszane uczucia co do tego ale na razie zostanie tak , jeśli mi sie znudzi to sciagne tą farbe a ogólnie jestem ciekawy opinii publicznej

a przy pkazji rozebrałem cały przód żeby go od nowa do kupy poskładać, ostatnio było u mechanika na wymianie sprężarki klimatyzacji i tu troche zderzak odstawał tu było nierówno i takie tam , poprawie mocowanie IC ....poskładam sobie tak jak ma być :wink:

6p2jioig.jpg


posklejane

y6uezr6l.jpg

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

Nie ma się do czego przyczepić :decayed: Ma coś w sobie ta kolorystyka :wink:

Opublikowano

a przepustnica ? :P jak już prysnąłeś kolektor :)

Opublikowano

siemka ładny sedanik pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

a przepustnica ? :P jak już prysnąłeś kolektor :)

no wiem wiem :P zostawiłem ją ale chyba ja też w kolor dam bo sie troche wyróżnia

Opublikowano

Super wyszło! ;) czym malowałeś ten kolektor i pokrywe? :)

Opublikowano

Jaką farbą malowałeś to? Czy może piecówka?

Opublikowano
  • Autor

farba VHT , w tym temacie pomógł mi krzysiekvtec

Opublikowano

wydales nasza tajemnice teraz całe forum bedzie miało tak :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

żadna tajemnica po to jest forum :wink::decayed:


:decayed:

ykfu3zrb.jpg

Opublikowano

panie zrób pan 345km :D bo co patrze opis tematu to te hamulce myla mi się z mocą :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.