Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

218 ...:slina::kox:

Opublikowano
  • Autor

na tym zestawieniu motorownia przyjela dzisiaj nawet 370Nm tylko ze sprzeglo w pewnym momencie przypomnialo o sobie i Gregor ustawil na bezpieczne 350:naughty:

Opublikowano

Licz sie z tym ze zaraz 350Nm bedzie za duzo :grin:

Opublikowano
  • Autor
Licz sie z tym ze zaraz 350Nm bedzie za duzo :grin:
Gregor wie co robi takze nie ma obaw:wink:
Opublikowano

To ze on wie co robi to ja wiem

Ale wiem rowniez ile jest w stanie zniesc seryjne sprzeglo

Opublikowano
  • Autor

Wszystko było dokładnie sprawdzone wiec nie ma się czym martwic :wink:

Opublikowano

Jak możesz zamieść jakieś logi z 2,115,118.

Opublikowano
  • Autor

Logi są do wglądu dla mnie i Gregora :wink:

Opublikowano

piękny wynik, gratki

Opublikowano

Sprzęgłu nic nie będzie, nie ma szarpnięć ani pików doładowania, a moment obrotowy narasta we właściwy sposób tak aby chronić sprzęgło - proszę sprawdzić przebieg nm - nie ma strzału niutona przy najniższych obrotach z dołu tylko jest łagodne narastanie aż do wartości maksymalnej na wyższych rpm co przedłuża trwałość sprzęgła.

Ten sposób sprawdza się na wielokrotnie. (BTW na A4 clubie jest bliźniaczy projekt AMB quattro 380nm i sprzęgło ma się dobrze, tak więc bez obaw)

Skąd taki niuton ? Tomek prosił o mocniejszy dół - bo nie cierpi laga 'jak w starym polonezie' :wink:

A de facto - to zasługa silnika - który jest w doskonałej kondycji + dopracowanego setupu pod względem mechanicznym + usunięcie najmniejszych niedomagań - sam osobiście dopilnowałem + customowy soft z bonusem.

Opublikowano
  • Autor

Także sami widzicie , auto zapier....ala aż milo :wink: jeszcze raz Grzegorz wielkie dzięki za ogarnięcie tematu :hi:

Opublikowano

TINP by sie przydał :wink:

Opublikowano
TINP by sie przydał :wink:

DEV- moim zdaniem bez sensu, TINP-a przetestowałem już dawno :wink: TINP to mit, przy seryjnym turbo, nawet na tej właściwej **** na *****. Poza większymi cyferkami na vagu przy seryjnych k03 nie ma to przełożenia na cyferki na dyno, dopiero przy większych rpm ujawnia sie potencjał ****, a jak wiadomo seryjne turbiny padają na pysk na wyższych obrotach ,więc cała para tak na prawdę idzie w gwizdek jesli chodzi o TINP-a i stock turbo.

Opublikowano

Dziwne, u mnie jest zupelnie odwrotnie :grin:

Opublikowano

GREGOR, świetny wynik :thumbup1:

u mnie Nm podobnie był rozłożony i nowe seryjne sprzęgło pożyło 2 dni,

http://imageshack.us/a/img221/3732/wykresj.jpg

tam jest tylko 288mm :wink:

Opublikowano

228mm

Opublikowano
228mm

missclick:decayed:

Opublikowano

Ładny wynik, nie chce sie licytowac ale sprzeglo lekko nie bedzie mialo ;P Powiedz mi jaki tam FMIC wrzuciles, to chyba 550x140 ? jakie byly temperatury w dolocie podczas hamowan ? Gregor taki FMIC styka do takich mocy ?

Opublikowano
  • Autor

si 550x140x65 ten fmic ma dac rade do jakis 350km przynajmniej tak podaje producent ale nie chce mi sie w to wierzyc

Opublikowano
GREGOR, świetny wynik :thumbup1:

u mnie Nm podobnie był rozłożony i nowe seryjne sprzęgło pożyło 2 dni,

http://imageshack.us/a/img221/3732/wykresj.jpg

tam jest tylko 288mm :wink:

Booster - Dziękuje , BTW Tobie sprzęgło padło bo jest jeden szczegół - AVJ ma troszkę inne sprzęgło (AVJ/ALT to jest to samo ) niż AMB - słabsze mimo tej samej średnicy, można sprawdzić łatwo choćby w Etce.

Ładny wynik, nie chce sie licytowac ale sprzeglo lekko nie bedzie mialo ;P Powiedz mi jaki tam FMIC wrzuciles, to chyba 550x140 ? jakie byly temperatury w dolocie podczas hamowan ? Gregor taki FMIC styka do takich mocy ?

też się nie chce licytować, tak podam tylko pierwszy lepszy przykład z brzegu

AMB quattro 1800kg , problemów ze sprzęgłem brak, oczywiście sprzęgło 100% stock, wcześniej było założone właśnie z AVJ i poddało :)

Wykres_A4_18TQ_AMB_zps52d11bc1.jpg Photo by lwampir | Photobucket

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.