Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

Te postojówki :rolleyes:

hehe wiem nie pasuja mialem kiedys ledowe ale nie wiem czemu palily mi sie i dalem sobie spokoj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te postojówki :rolleyes:

hehe wiem nie pasuja mialem kiedys ledowe ale nie wiem czemu palily mi sie i dalem sobie spokoj :tongue4:

miałem ten sam problem i teraz chwilowo jeżdżę na tych żółtych dziadostwach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dolotu to najlepszym rozwiązaniem jest tip z kwasa pod ori puchę albo silikon np Forge.

Felgi znacznie lepiej by wyglądały jak by były całe srebrne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz zalozenie hid 8000k

zycze Ci zebys sie mijał na drodze z ludzmi którzy tez maja 8K albo i 12 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz zalozenie hid 8000k

zycze Ci zebys sie mijał na drodze z ludzmi którzy tez maja 8K albo i 12 :gwizdanie:

hmm no powiem ci ze juz wczesniej widzialem takie cos no troche daj ale nie ma tragedi a wyprobowalem wczoraj w nocy i o niebo lepiej w porownaniu do tego co bylo wczesniej a i na cb zadne ch..e nie lecialy heh :wink4: tylko teraz pasuje spryski wyrezac zeby sie niebieskie nie czepialy :mysli:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 13:34_________________________________________________

Co do dolotu to najlepszym rozwiązaniem jest tip z kwasa pod ori puchę albo silikon np Forge.

Felgi znacznie lepiej by wyglądały jak by były całe srebrne :wink4:

tak zgodze sie z felgami musze zrobic porzadek bo te ni cholery nie pasuja :kwasny:

---------- Post dopisany 15-12-2012 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2011 at 13:36 ----------

:decayed: pare gratow do rezania na wiosne , heble tarcze przod z s4 no i jak sa heble to i fela musi byc s4 :wink:, musze jeszcze dokupic zestaw na tyl ....

IMAG0415.jpg

IMAG0417.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

a no i przez okres zimowy hamulce do rozebrania i pomalowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej sie bedzie na wiosne dzialo w planach jeszcze odswierzenie wnetrza tzn regeneracja przyciskow climatronika , szyb , obszycie kiery mieszka galki no i mysle ze dekory pojda w kolor ,miedzy czasie jeszcze FMIC i jakis program wkoncu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy byś spasował sobie lepiej przednie;p

spasowane to stare fotki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij kiedyś na zlot do rzeszowa:)

Bylem juz wiele razy:decayed: tylko ostatnio cos sie opuscilem czasu brak:kwasny:

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 21:27 ----------

ludziska wie ktos gdzie mozna zrobic polerke kloszy lamp ? bo nie sa ona za bogate a musze jeszcze raz je rozkleic wiec byla by okazja.. a i czy jest sens polerowac czy to pozniej nie zmatowieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmatowieje jeżeli płynne szkło nałożysz :wink:

olaboga tos mi pojasnil :wink: tzn co jak i z czym ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ekspertem nie jestem, bo swoich JESZCZE nie polerowałem (ale będę :decayed:), napisz do gwerty'ego, on się zna na tym doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki :wink:

---------- Post dopisany 11-03-2013 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 18:30 ----------

teraz cos na co dlugo czekalem :decayed:

imag0484qm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zrobi sie maly bajerek tv in rnse kable juz sa

imag0485b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 20:34 ----------

kilka zmian :decayed:

wp000011mtx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wp000012x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wp000013e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wp000014m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie wyszedł front :slina: Avusy pasują do srebrnego lakieru idealnie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zawsze mi sie avusy podobaly w b6 choc dlugo polowalem na nie to juz sa i micha sie cieszy :decayed:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 18:18 ----------

fotka ze spotu

wp000024j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a ze w maju jest przesiadka na rower to teraz trzeba sie zabrac za wnetrze

pierwsze poszly dekory w biala perle

wp0000202b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

miedzy czasie regeneracja przyciskow climatronika itp no i pomalu na poklad zawita tv tuner dvbt

wp0000192.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...