Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny projekcik:wink: ciekaw jestem jak te dekory będą wyglądały na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zostawiłes czarnego środka na grillu dolnym? Fajnie wyglądało imo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zostawiłes czarnego środka na grillu dolnym? Fajnie wyglądało imo :decayed:

bo mialem zimowa stluczke i zderzak byl malowany :kwasny: ale juz niedlugo bedzie czarny :decayed:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

Fajnie te dekory będa wyglądac :naughty:
do tego pojdzie jeszcze kiera mieszek i galka do obszycia z biala nicia :naughty:

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 08:27 ----------

kilka fotek "after szałer"

WP_000123.jpg

WP_000124.jpg

WP_000127.jpg

no i szybki zostaly przyciemnione

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 18:14 ----------

dekory zalozone, fotka podgladowa na razie nie posiadam innej:facepalm: tv w rns odpalone :decayed:

WP_000031.jpg

a i jeszcze jedna mala rzecz ktora mi sie b.podoba :wink: listwy drzwiowe poszly w czarny mat

WP_000150.jpg

WP_000153.jpg

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 21:13 ----------

srodek lata i wskoczyly nowe kapcie :decayed:

WP_000195.jpg

nastepny mod to bixenon , juz w drodze teraz trzeba zbierac graty na wyrezanie regulacji recznej no i w koncu trzeba odwiedzic fabrykemocy ile mozna jezdzic seria:kwasny:

---------- Post dopisany 28-08-2013 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 17:32 ----------

bixy juz na aucie jak swieca to nie wiem bo niedawno zalozylem ogolnie to nie bylo problemow z montazem poza tym ze do prawej lampy przewody byly za krotkie i musialem dolutowac ok 10 cm zeby wpiac wtyke:kwasny:

WP_000231.jpg

WP_000233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny egzemplarz. Środek fajnie bardzo wyszedł, jak dojdzie do tego jeszcze biała nić to będzie kozak :kox: eeeh, ta dokładka przodu za***iście wygląda + bixy i jest malina. Z bixami mam ten sam problem, sprzęt caly jest tylko kabelki trzeba polutować :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie wszystko było P&P, tylko wystarczyło trochę wyciągnąc wiązkę z lewego nadkola (patrząc od frontu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne bixy :)

kurde widzę że musiałeś dorezać trochę kabla. . mi po godzinie napinania i naciągania dało radę, ale mega ciężko z tymi kablami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie wszystko było P&P, tylko wystarczyło trochę wyciągnąc wiązkę z lewego nadkola (patrząc od frontu).

dokładnie. Wystarczy wypiąć wiązke z ostatniego mocowania pod nadkolem i zyskujemy kilka cm wiązki a jeszcze zostaje zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne bixy :)

kurde widzę że musiałeś dorezać trochę kabla. . mi po godzinie napinania i naciągania dało radę, ale mega ciężko z tymi kablami

ladne hehe zgadnij skad je mam :grin: nic to nie dalo u mnie uwolnilem przewod z mocowan i nie dalo sie naciagnac ...moze na wersje us oszczedzali z kablami , ale dolutowalem elegancko i jest git :wink:

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Zacny egzemplarz. Środek fajnie bardzo wyszedł, jak dojdzie do tego jeszcze biała nić to będzie kozak :kox: eeeh, ta dokładka przodu za***iście wygląda + bixy i jest malina. Z bixami mam ten sam problem, sprzęt caly jest tylko kabelki trzeba polutować :kwasny:
a dokladka jest s-line tylko srodkowe slupki folia zaklejone zeby srodek byl czorny :wink:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

wyprubowalem wczoraj pianownice do karchera i swietna sprawa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie wszystko było P&P, tylko wystarczyło trochę wyciągnąc wiązkę z lewego nadkola (patrząc od frontu).

Akurat bałem sie tego zeby nic nie urwać :/ Panowie a wyciagaliście pianke, która siedzi gdzies tak w połowie nadkola ?? Bo u mnie pod palcami jest wyczuwalna pianka wycieta w kształt między prawym błotnikiem a nadkolem (chyba ori) :kwasny: Tomek, wybacz za OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie wszystko było P&P, tylko wystarczyło trochę wyciągnąc wiązkę z lewego nadkola (patrząc od frontu).

Akurat bałem sie tego zeby nic nie urwać :/ Panowie a wyciagaliście pianke, która siedzi gdzies tak w połowie nadkola ?? Bo u mnie pod palcami jest wyczuwalna pianka wycieta w kształt między prawym błotnikiem a nadkolem (chyba ori) :kwasny: Tomek, wybacz za OT :wink:

spox:wink: szczerze to nie zwrucilem uwagi czy jest tam jakas pianka czy nie:eusathink:

---------- Post dopisany 05-09-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 07:41 ----------

proba zabawki z ktorej jestem mega heepi :decayed:

WP_000249.jpg

WP_000253.jpg

tv on board:naughty:

WP_000267.jpg

WP_000260.jpg

musze jeszcze tunel wymienic bo ten jest dosc zniszczony:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek bo zamieszkasz w tym aucie hehe :)

Dużo było zabawy z ogarnięciem TV ??

nie no nawet nie tak zle na spokojnie z 1,5 godzinki ,kwestja wlutowania przewodow z symulatora do przewodow od rnsa bo strasznie tam ciasno ,pozniej reszte poukladac poupychac przeprowadzic kabel do tunera ja umiescilem go w schowku :wink: jeszcze musze jakos ogaznac odblokowanie tv podczas jazdy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek włóż sobie tuner za radio, a do schowka doprowadź przedłużkę USB. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek włóż sobie tuner za radio, a do schowka doprowadź przedłużkę USB. .

tak myslalem na poczatku ale nie raz biore tuner do domu hehe wiec zostaje w schowku:wink:

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 06:51 ----------

dzisiaj maly prezencik dla audi

picture_Akcent_3.jpg

zaraz wstawie wykresik :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

WP_000284.jpg

wynik nie urywa d*py , mozna bylo podciagnac pare kucy i wiecej niutkow ale icek nie wytrzymywal :facepalm: nie bede sie bawil w wieksze przerobki ,mozna by wstawic wiekszy icek i bylo by kilka kuni wiecej ale na razie tak zostaje jestem zadowolony autko sie dosc ladnie odpycha :decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

doszlo jeszcze kilka gadzetow zderzak ze spryskami tylko musze dorezac dol z sline

WP_000287.jpg

i pare gratow do detalingu

WP_000286.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie wszystko było P&P, tylko wystarczyło trochę wyciągnąc wiązkę z lewego nadkola (patrząc od frontu).

Akurat bałem sie tego zeby nic nie urwać :/ Panowie a wyciagaliście pianke, która siedzi gdzies tak w połowie nadkola ?? Bo u mnie pod palcami jest wyczuwalna pianka wycieta w kształt między prawym błotnikiem a nadkolem (chyba ori) :kwasny: Tomek, wybacz za OT :wink:

Nie, ja swoją po prostu chwyciłem i wytargałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...