Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info jutro bede u Sida to oddam te klocki dobrze ze ten fimc mnie przytrzymal bo bym pewnie założył :facepalm:

Opublikowano

mogłes mi powiedziec co jeszcze działasz to bym Ci wrzucił do paczki przednie klocki

Opublikowano
  • Autor
mogłes mi powiedziec co jeszcze działasz to bym Ci wrzucił do paczki przednie klocki

tak tylko ze juz z kasa bylo cienko a w sumie to sie zastanawialem czy przetaczac tarcze czy nie i czy zmieniac klocki , ale jednak zrezygnowalem z przetaczania mam od ciebie elegancki zestaw na tyl wiec i przod musi byc ideal, no ale nic sie nie stalo dobrze ze mnie ostzegliscie wczesniej dokupie klocki i bedzie git

Opublikowano

SID będzie sapał :grin:

nie mów mu prosze że to moja spręzyna w tym była bo mnie znienawidzi do reszty

Opublikowano
  • Autor
SID będzie sapał :grin:

nie mów mu prosze że to moja spręzyna w tym była bo mnie znienawidzi do reszty

:grin: nie no spoko nic nie bedzie sapal, nic nie bede mowil hehe,

Opublikowano

A klocki w 288 a 320 były inne czy można założyc z 288 do 320 ? Sory za of

Opublikowano
A klocki w 288 a 320 były inne czy można założyc z 288 do 320 ? Sory za of

inne, 288 ma te same co 312

Opublikowano
Tomek słuchaj Dev`a.Takich info nie zna żaden sprzedawca w najwiekszych hurtownich w pl:good: Ostatnio musiałem ponaglić jedną hurtownię bo nie mieli ferodo 288mm na tył bo niby im się nie sprzedaja:facepalm:

Dev -przydałby się na forum A3.

[8L] Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie?

Jakie tarcze? ATE:polew:

Jakie klocki? Kup ATE:polew:

Sorry za OT.

B6 piękna:slina:, mimo że srebrna:wink:

Opublikowano

Nie chce im tam zmieniać ich feng shui :grin:

Opublikowano
  • Autor
Nie chce im tam zmieniać ich feng shui :grin:

:grin: bobre , wiec tak klocki leza tam gdzie maja lezec :wink: a centralny IC daje mi najbardziej w kosc skurczybyk:facepalm: ale wszystko juz praktycznie dopasowane bylo dzisiaj jedyny wniosek jest taki ze musze pare cm opuscic chlodnice klimy i bedzie wszystko jak nalezy , ale to juz po swietach

Opublikowano
Tomek słuchaj Dev`a.Takich info nie zna żaden sprzedawca w najwiekszych hurtownich w pl:good: Ostatnio musiałem ponaglić jedną hurtownię bo nie mieli ferodo 288mm na tył bo niby im się nie sprzedaja:facepalm:

Dev -przydałby się na forum A3.

[8L] Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie?

Jakie tarcze? ATE:polew:

Jakie klocki? Kup ATE:polew:

zalogowałem sie na tym forum, bieda straszna :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Tomek słuchaj Dev`a.Takich info nie zna żaden sprzedawca w najwiekszych hurtownich w pl:good: Ostatnio musiałem ponaglić jedną hurtownię bo nie mieli ferodo 288mm na tył bo niby im się nie sprzedaja:facepalm:

Dev -przydałby się na forum A3.

[8L] Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie?

Jakie tarcze? ATE:polew:

Jakie klocki? Kup ATE:polew:

zalogowałem sie na tym forum, bieda straszna :facepalm:

musisz im tam Dev troszke uporzadkowac w dziale hamulcow:grin:
Opublikowano

Gó....o tam jest, zobaczymy co sie da zrobić :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie widze ze dosc ubogo:whistling:

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 22:07 ----------

morda ulepiona wszystko poskladane teraz a4 czeka na usuniecie kata i wstawienie dp bo kat sie tak grzeje ze masakra :facepalm:

WP_000575.jpg

Opublikowano
no wlasnie widze ze dosc ubogo:whistling:

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 22:07 ----------

morda ulepiona wszystko poskladane teraz a4 czeka na usuniecie kata i wstawienie dp bo kat sie tak grzeje ze masakra :facepalm:

http://s30.postimg.org/py6p553r1/WP_000575.jpg

piękna robota Tomek :thumbup1: !

Opublikowano
  • Autor

wiec tak auto mialo mala reanimacje , Gregor wstawil dp i wtryski od bexa i wystroil to wszystko .......powiem krotko teraz to ono zapier..la az milo , jestem w szoku co Gregor wyczarowal az chce sie jezdzic :slina: wykresik jutro wiec sami ocenicie :wink:

WP_000592.jpg

---------- Post dopisany 01-05-2014 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 16:38 ----------

jesli chodzi o moc narazie jest to finalny setup , ale mysle ze nie jest tak zle zreszta program byl na zwyklej k03 i wtryskach z bexa , zreszta Gregor10 wystroil to elegancko wszystko tyka jak w szwajcarskim zegarku:naughty:

MOD.jpg

Opublikowano

353nm? Skad tak duzy niuton?

Opublikowano
  • Autor
353nm? Skad tak duzy niuton?

czary Gregora :grin:

Opublikowano

To ponad 100nm wiecej niz 190konny bex..

Opublikowano
  • Autor
To ponad 100nm wiecej niz 190konny bex..

powiem Ci Tomek ze co co zrobil Gregor to naprawde szacun auto wkreca sie teraz jak dobry diesel od dolu ciagnie jak glupie , zreszta jak on bedzie przegladal moj watek niech sie wypowie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.