Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

przyszedl czas na nowy setup zimowy tj fele z a6c6 z oponami goodyear ultragrip:banan:

DSCN0020.jpg

DSCN0039.jpg

dojdzie jeszcze kilka zmianek na pierwszy rzut zmiana tunelu dorwalem tunel 2 din z b7 praktyczie w idealnym stanie na niezla kaske:naughty:

DSCN0071.jpg

nastepnie wyrzucilem wizytownik i wstawilem przyciski chrom +pdc ( w przyszlosci zawita wiazka i modul) i tam ugniezdzilem wskaznik lpg wczesniej mialem schowany ale denerwowalo mnie ciagle zagladanie i szukanie stanu paliwa :facepalm: teraz jest podrecznie

DSCN0044.jpg

i jeszcze kilka gadgetow nowy zbiorniczek wyrownawczy ledy po tablicy i nowy czujnik polozenia walka bo stary sie spier....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dam na auto to tez na full daje a bez ustawiasz ile chcesz:whistling:

---------- Post dopisany 25-11-2013 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 18:08 ----------

grazty doszly wiec zacznie sie zabawa ze spryskami

DSCN0164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Spryski ważna rzecz. :wink4: Ciekawe rozwiązanie ze wskaźnikiem LPG jak ktoś ma choć przydałoby się lepsze foto. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazna w swietle prawa , moim zdaniem spryski lamp dodatkowy koszt a rzecz malo przydatna :wink: no ale takie przepisy wiec szoda dowodu , a z ostatnich aktualnych modow to zawiasy klapy od lukaszxxx zajefajna sprawa :decayed:

---------- Post dopisany 10-12-2013 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 21:05 ----------

teeera jak zderzak pod spryski lezy u lakiernika doszla nowa zabawka :decayed:

image.jpg

po sofcie ori icek dostaje troche po d.... teraz bedzie ok ale jak przyjdzie lato :facepalm: w drodze modul drl oraz zarowki led w bixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie sie calosc prezentuje

widac ze modow konca nie ma :decayed:

Jak chcesz malowac fele to albo zrob ori srebrny albo daj grafit bo inny kolor nie bedzie pasowac,napewno nie bialy

taki maly szczegol: lewa koncowke wydechu obniz o 1 cm bo bardzo do gory poszla:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno obnizona tylko foty muszę zaktualizować hehe :wink:

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2013 at 12:12 ----------

morda gotowa zderzak ze spryskami zalozony nawet nie bylo problemow z dopasowaniem dolnej czesci s-line z seria:decayed:, spryski ruszyly od strzala:wink:

front.jpg

maska i zderzak swierzo po malowaniu :wink:

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 19:02 ----------

DSCN0216.jpg

nastepnie kiera mf z b8 ogolnie w idealnym stanie - dziekuwa sieman :hi:

no i dawca do przeszczepu z a3

- nastepny mod to dekory z bialych pojda w szczotkowany grafit

- jak mi sie uda wychaczyc licznik z kolor fisem od s4 to tez zakladam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo docinania miales ze zderzakiem?

ja mailem zwykly zderzak pod spryski i nie chcialem nic ciac jakos wole ori ale jesli twierdzisz ze wszytsko ladnie siedzi to gratki moda :wink:

te wlaczniki z chromem do mnie nie przemawiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke zabawy jest z 2 godz z dopasowywaniem i musi wyjsc , ale nie takie to straszne jak sie wydaje myslalem ze bedzie gorzej , szczerze tez wole ori wlacznik ale ten dorwalem praktycznie za flaszke wiec na przeszczep jak znalazl zobacze jak to bedzie wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest samochod do sprzedaja ?
przykro mi ale niestety bede jezdzil nim az sie rozpadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie montowalem ale raczej da rade czemu nie , dopiero na wiosne bede go zakladal bo w zimie seryjny da rade

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 14:37 ----------

do kompletu dolna krata s4-tnx Jarek:hi: , na razie nie wpasowana w kratke s line ale tak zostaje przez pewien czas na wiosne pobawie sie w docinanie ,moze:decayed:

5xct.jpg

2bsp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::thumbup1: na razie tak przez chwile pojezdze moze kiedys ja wpasuje w sline ale krata jest w takim stanie ze szkoda jej docinac:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem , widziałem , a nawet macałem :naughty:

Szczególną uwagę przykuła mi kierka :decayed: teraz już wiem dlaczego- pochodzi z b8 :wink:. Na fotach to jest pikuś , na żywo robi meeega robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny grill tez bedzie w czarnym macie ? Fajnie sie przod prezentuje :-)

si ramka bedzie na czarno , na razie tylko przymiarka:wink:

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 20:39 ----------

przyszla paczka czas na zmiane zawiechy z przodu:wink: podziekowal dziku:hi:

WP_000454.jpg

jeszcze czekam na pake od deva z zestawem s4 na tym 300mm i bedziemy montowac wszystko do kupy

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 19:05 ----------

zawieszenie zalozone , nastepnie geometria kol

e47ad2b4e772d178m.jpg

czas na licznik z kolor fisem , tnx Lukaszxxx:hi:

8484dffa9f86d75fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie chcesz zamienić ramki górnej grilla na chromową ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie chcesz zamienić ramki górnej grilla na chromową ? :decayed:

dolna moge zamienic na czarna:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...