Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmmm no Grzes ciekawy pomysl pomyslimy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:24_________________________________________________wkoncu znalazlem troche czasu wolnego

nowe sprezyny H&R :decayed:

P1000973.jpg

malowanie zaciskow :decayed: (moze i zle zrobilem ale nie chcialo sie mi tego sciagac i rozbierac w drobny mak wiec pomalowalem bez rozbierania) :tongue4:

P1000974.jpg

P1000977.jpg

P1000975.jpg

P1000979.jpg

P1000980.jpg

a tak to wyglada w calosci :decayed: sorki za jakosc zdjec ale sa swierze dopiero pstrykane w nocy zrobie nowe to wstawie :wink4:

P1000981.jpg

P1000986.jpg

P1000987.jpg

P1000988.jpg

P1000989.jpg

P1000990.jpg

P1000991.jpg

P1000992.jpg

Opublikowano

zielone :D Co innego, planujesz jeszcze jakieś inne detale w zieleń?

Opublikowano
  • Autor

zielone :D Co innego, planujesz jeszcze jakieś inne detale w zieleń?

jeszcze nie wiem mozliwe :tongue4: ale ladnie wyglada do czarnej felgi :kox:

Opublikowano
  • Autor

zapodaj wiekszy zacisk i tarcze to bedzie lepiej widac :kox:

myslalem o tym ale narazie mialem spory wydatek bo cale zawieszenie z przodu wymienialem :confused4: pomalutku sie wszystko zrobi najwazniejsze ze w koncu gleba jest a nie allroad jak przedtem :kox:[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 08:21_________________________________________________teraz troche lepsze zdjecia :kox:

P1010214.jpg

P1010215.jpg

P1010216.jpg

P1010217.jpg

P1010218.jpg

P1010219.jpg

P1010220.jpg

P1010221.jpg

P1010222.jpg

P1010223.jpg

P1010224.jpg

P1010225.jpg

P1010226.jpg

Opublikowano

nigdy nie podobały mi się srebrne B6 ale Twoja jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

nigdy nie podobały mi się srebrne B6 ale Twoja jest :kox:

w sumie to ja wole czarne ale srebrny tez jest git :kox:

Opublikowano

furka się ładniusio prezentuje :naughty::kox:

Opublikowano

Zawiecha, silnik, napęd i Sline OK :good: Mi felgi się wcale nie podobają i tak małych zacisków kolorem bym nie akcentował. Przednie lampy też już za ładnie wyglądają. Wal bixy i program :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zawiecha, silnik, napęd i Sline OK :good: Mi felgi się wcale nie podobają i tak małych zacisków kolorem bym nie akcentował. Przednie lampy też już za ładnie wyglądają. Wal bixy i program :kox:

nie no spoko kazdy ma swoj gust :decayed: program bedzie napewno a bixy hmm narazie to nie wiem mi sie podoba tak jak juz teraz jest i narazie nie bede nic modzil :kox:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:19_________________________________________________

zapodaj wiekszy zacisk i tarcze to bedzie lepiej widac :kox:

a tak z ciekawosci to jaki byl by koszt tarcz i zaciskow ? :decayed: moze byc na PW :>[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 19:11_________________________________________________

P1000948.jpg

:szukaj:

P1000950.jpg

P1000951.jpg

P1000952.jpg

P1000953.jpg

P1000954.jpg

P1000955.jpg

P1000956.jpg

Opublikowano

jest piękna :slina:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

P1010032_resize.jpg

P1010033_resize.jpg

P1010034_resize.jpg

P1010036_resize.jpg

P1010037_resize.jpg

P1010038_resize.jpg

P1010039_resize.jpg

P1010040_resize.jpg

P1010044_resize.jpg

P1010045_resize.jpg

P1010046_resize.jpg

P1010047_resize.jpg

nekst mody:

dolot-nie wiem jeszcze jakiej firmy ale czytam ostro o tym :decayed:

na wiosene wieksze heble

wymienialem dzisiaj filtr kabinowy szkoda ze fotek nie zrobilem bo moze wygralbym konkurs na najbardziej uwalony filtr (ptasie piora , muchy ,osy ,motyle i 3 cm kurzu) :polew:

Opublikowano

Bardzo ładna ! Gratki ! Rezaj dalej ! :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nadszedl czas na nowy mod a mianowicie czarne srodki lamp bo mialem je w oplakanym stanie ale po malym szlifie mysle ze bedzie git ,oraz zalozenie hid 8000k

IMAG0080.jpg

IMAG0089.jpg

IMAG0094.jpg

kto rozklejal ten wie jaki to bol ;(

dojda rowniez na tyl lampy ori bo na te diodowe co mam nie moge patrzec szpeca cale auto :sick3:

mialem niedawno zalozony stozek ale wrocilem do ori bo auto nierowno chodzilo na niskich obrotach

co myslicie o zmianie koloru na alu na cos takiego jak david ma cale biale bedzie pasowalo do srebrnego :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Lampy to ja tez kiedys rozklejałem :naughty::thumbdown:

Moim zdaniem to zmien felge lepiej :wink4:

powiem ci ze to byl moj pierwszy i ostatni raz wiecej sie nie biore za rozklejanie :sick3:

o zmianie felgi tez myslalem wzor rs by pasowal takie jak ty masz w b6 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zobacze jak nie teraz to jeszcze sezon przejezdze ale pozniej napewno gdzies upchne :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 18:07_________________________________________________czarne srodki xenon hid 8000k :cool1:

IMAG0102.jpg

jyhdf.jpg

image.jpg

Opublikowano

Lampy teraz super :good: z tym zdesiem też fajna sprawa przód od razu lepiej wygląda :) co do koła musze się zgodzić z wrclaguna szpeci auto, może gdybyś się pobawił w inne kolory albo chociaż rant wypolerował napewno byłoby lepiej... No i z tym hidem pojechałeś :thumbdown: 6000k to dla mnie max bo wyżej już świeci coraz gorzej i to fioletowe światło :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.