Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

lampy tylnie wyglądają ochydnie moim zdaniem, nie rób lanosa z audi :) z całym szacunkiem ofkors, jak wygląda sprawa z tym twoim silnikiem, z tego co wiem BEX wychodziły w s line zawsze, twój nie ma silne, czy masz 2 intercoolery np ?? no i wersja USA, czy to przypadkiem nie jest AMB taki jak mój, bo chyba tylko one wychodziły na amerykę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie listwy boczne na drzwiach, a gdzie zawieszenie 1be, :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki ledy mial malik u siebie, wygladaja fajniusio

Na 100% te miał? Bo mnie się wydaje, że miał te które wszyscy, czyli biała góra a dół czerwony. Te są inne, jeszcze ich na forum chyba nie było. Białe po środku a góra i dół czerwone:

spyd_11-a401-led-rc.jpg

EDIT: Obejrzałem stary temat i jednak ma wersję FK, podobną do tych na tej focie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie listwy boczne na drzwiach, a gdzie zawieszenie 1be, :cool1:

listwy boczne są :cool1:, a co do zawiasu bym się nie wypowiedział bo stoi na nie równym podłożu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy boczne od sline ?, ja tam widzę tylko listwy progowe od s4, ale Moze się nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie są od S4 :decayed:, może kiedyś były s line, ale tego się pewnie nie dowiemy, dobra udy kończymy OT w tym temacie bo psypią się kropki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było pisane w poprzednim temacie to nie jest żaden BEX tylko AMB, bo tylko takie na Amerykę wychodziły. BEX wychodził tylko na Europę i ze skrzynią 6-biegową bardzo często z parze z pakietem S-line. Kolega ma małe pojęcie o tym co posiada i jeszcze twierdzi, że to inni nie mają racji zamiast sprawdzić kod silnika pod pokrywą. Pakiet S-line w stanach nazywają ultrasport. Listwy są S4, więc pewnie wszystko dokładane. Ogólnie wydaje mi się, że samochód po przygodach. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie są od S4 :decayed:, może kiedyś były s line, ale tego się pewnie nie dowiemy, dobra udy kończymy OT w tym temacie bo psypią się kropki :polew:

:good:

Jak już było pisane w poprzednim temacie to nie jest żaden BEX tylko AMB, bo tylko takie na Amerykę wychodziły. BEX wychodził tylko na Europę i ze skrzynią 6-biegową bardzo często z parze z pakietem S-line. Kolega ma małe pojęcie o tym co posiada i jeszcze twierdzi, że to inni nie mają racji zamiast sprawdzić kod silnika pod pokrywą. Pakiet S-line w stanach nazywają ultrasport. Listwy są S4, więc pewnie wszystko dokładane. Ogólnie wydaje mi się, że samochód po przygodach. :gwizdanie:

słyszałem że BEX zawsze był w sline ale mogę powtarzać nieprawdę więc nie będę drążył, no miał jakąś przygode z przodu na pewno, ale ogólnie aby się dobrze sprawował, ja swoim miałem już trzy przygody sam :decayed: ale nie zraża mnie to, kiedyś kupiłem pięknego bezwypadkowego golfa 4, status bezwypadkowy pozostał tylko przez tydzień, teraz posiadamy pięknego golfa z nowym lakierem i wymienioną połową przodu, :decayed:

dbaj o silnik, zalewaj dobry olej , wytnij kata, rób chipa i śmigaj :good:

acha na silniku nad pokrywą rozrządu masz oznaczenie silnika, trzy literki, sprawdź :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki ledy mial malik u siebie, wygladaja fajniusio

Na 100% te miał? Bo mnie się wydaje, że miał te które wszyscy, czyli biała góra a dół czerwony. Te są inne, jeszcze ich na forum chyba nie było. Białe po środku a góra i dół czerwone:

spyd_11-a401-led-rc.jpg

EDIT: Obejrzałem stary temat i jednak ma wersję FK, podobną do tych na tej focie.

To są te lampy:

aof6i.jpg

Tylko przyciemnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki ledy mial malik u siebie, wygladaja fajniusio

Małe sprostowanie. Jeśli nawiązujecie do mojej B6 to był to avant a nie sedan :)

Owszem miałem w niej LEDy ale wyglądały tak:

6.jpg

Co do LEDów do sedana to pomagałem założyć takie Adamoo.

Wyglądały tak:

IMG_1458.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i nie mogłem sobie właśnie przypomnieć kiedy malik był posiadaczem B6 w sedanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta Twoja B6-ka. :) ale widze że wytarty włącznik świateł srogo. :) a tak się składa że mam takowy w pięknym sranie :) chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wytarty wytarty dosc solidnie jak i plastik kolo przyciskow do szyb .hmmmm a za ile? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byly dawane wersje 200KM bo juz spotkalem takich kilka.

W 1.8T montowanych wzdłużnie nie było seryjnych 200KM, tak samo jak nie było silnika na stany z kodem BEX. Jeśli to amerykańska wersja to też ma 170KM.

USA to raczej tylko: 1.8T (170-190KM), 3.0 (220KM bodajże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd. modow :decayed:

wkoncu skonczylem malowanie tych nieszczesnych felg :gwizdanie: (rant polerowany)

P1000877.jpg

P1000878.jpg

P1000880.jpg

P1000881.jpg

P1000882.jpg

na jednej feldze brakuje dwoch nitow ozdobnych ale sa juz zamowione :gwizdanie:

dalsze mody juz wkrotce to:

-gleba H&R (juz w drodze w nastepnym tyg zakladam)

-malowanie zaciskow na seledynowo

-wirus RSserwis +hamownia

jak tylko poskladam to wszystko do kupy to wstawie foty i wkoncu pokaze sie na spocie w Rzesz bo juz dawno dawno nie bylem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd. modow :decayed:

wkoncu skonczylem malowanie tych nieszczesnych felg :gwizdanie: (rant polerowany)

P1000877.jpg

P1000878.jpg

P1000880.jpg

P1000881.jpg

P1000882.jpg

na jednej feldze brakuje dwoch nitow ozdobnych ale sa juz zamowione :gwizdanie:

dalsze mody juz wkrotce to:

-gleba H&R (juz w drodze w nastepnym tyg zakladam)

-malowanie zaciskow na seledynowo

-wirus RSserwis +hamownia

jak tylko poskladam to wszystko do kupy to wstawie foty i wkoncu pokaze sie na spocie w Rzesz bo juz dawno dawno nie bylem :decayed:

Dobrze że gleba będzie bo była koza jak nie wiem co :decayed: a do tych seledynowych zacisków pasowało by coś jeszcze zrobić w ten kolor np. znaczki :audi: z grila i klapy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...