Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:shock3::shock3::shock3: wyposażenie dołożone takie i taka cena aż żal się robi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te fotki trochę też niezbyt przejrzyste jak na fotki do ogłoszenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cene dałeś bardzo niską - co się z autem dzieje że chcesz się tak pozbyć na gwałt?

z autem nic się nie dzieje,Adrian chce je po prostu sprzedać, a nie czekać pół roku aż ktoś doceni że jest warta 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlugo raczej nie bedziesz musial czekac...pod warunkiem ze ktos zna te auto. Dla kogos obcego moze byc cos podejrzane.

i te fotki trochę też niezbyt przejrzyste jak na fotki do ogłoszenia..

fotki sa normalne takie jak na forum. moze jedynie brakuje wewnatrz tyl i bagaznik. a tak to sa :thumbup1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie są nieprzejrzyste, słabo na nich widać samochód - sam photoshop..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności z autem nic się nie dzieje tak jak Tomasz napisał tyle chcę za nie dostać i nie jest to żadna jakaś mega niska cena wszyscy wiemy, że żyjemy w kraju gdzie pierwszym kryterium dla kupującego jest cena a nie stan faktyczny czy wyposażenie ja moje na tyle wyceniłem i będę szczęśliwy jeśli za tyle je ktoś przygarnie spośród niektórych "perełek" z allegro nie mam parcia więc będę czekał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności z autem nic się nie dzieje tak jak Tomasz napisał tyle chcę za nie dostać i nie jest to żadna jakaś mega niska cena wszyscy wiemy, że żyjemy w kraju gdzie pierwszym kryterium dla kupującego jest cena a nie stan faktyczny czy wyposażenie ja moje na tyle wyceniłem i będę szczęśliwy jeśli za tyle je ktoś przygarnie spośród niektórych "perełek" z allegro nie mam parcia więc będę czekał :wink:

Wszystko co napisałeś jest prawdą.

Ja dość często zmieniam auta, kilka miesięcy lub kilkanaście i zmiana. I tak od 5 lat, ale w ostatnim roku, zauważyłem, że coraz trudniej sprzedać auto.

Rynek samochodów używanych, jest już zapchany, a teraz wychodzą nowe w salonie za 49.000 zł np KIA ceed - owszem, to tylko KIA, ale kijanka ma coraz więcej zwolenników, podobnie jak hyundai.

Ludzie dojrzali patrzą w ten sposób, że lepiej wziąć nowy rocznik 2012, za 49.000 zł, niż diesla sześcioletniego z Niemiec, z przelotem 200.000 km, z niepewną historią.

Ja sprzedawałem swoje ostatnie auto pełne 2 miesiące, cena była średnia, ale przebieg 250.000km zabijał świadomość klientów.

Telefonów miałem łącznie ze 20, więc całkiem nieźle, ale nikt konkretny nie przyjechał. Dopiero jak zrobiłem promocję to samochód sprzedałem, i to nie od ręki.

Śledzę trochę allegro i oferty z mojego miasta, widzę audice, które sprzedają się 2 lata !!! Dosłownie, 2 lata, i cena ta sama, i przebieg w miejscu stoi.

I obniżenie ceny o kilka tys zł już nie pomaga.

Wierzcie mi lub nie, ale szukając auta w swoim mieście, dzwoniłem do kilku osób, oglądałem kilka aut, i właściciele sami do mnie oddzwaniają i proszą o spotkanie w celu sprzedaży auta, z ceny 42.000 stargowałem na 37.000, albo audi a6 z 46.000 na 42.000. I jeszcze można urobić z 1000 zł. Taka jest obecnie sytuacja motoryzacyjna w Polsce.

A przeciętny Kowalski jak szuka samochodu, to pierwsze na co patrzy to, rok i przebieg. Stan, dodatki... to sprawy drugorzędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz masz rację... obecnie samochody typu Hyundai czy Kia sa ostrym wyzwaniem, a co gorsza np taka Elantra wielkością jak B7, wygląda całkiem nieźle, środek ma dobry wygląd... wersja na bogato z cześciowa skóra itp 72.000, a zwykła wersja z dwustrefową klimą 60.000 PLN...

coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz masz rację... obecnie samochody typu Hyundai czy Kia sa ostrym wyzwaniem, a co gorsza np taka Elantra wielkością jak B7, wygląda całkiem nieźle, środek ma dobry wygląd... wersja na bogato z cześciowa skóra itp 72.000, a zwykła wersja z dwustrefową klimą 60.000 PLN...

coś za coś.

Ja to widzę na co dzień. Mojemu sąsiadowi ukradli spod bloku a4 b7, cieszył się kilka tygodni autem, na szczęście miał AC, i teraz kupił nową kijankę z salonu, chyba ceed, mówi, że to miłe zaskoczenie, nie spodziewał się tak dobrego auta, po marce KIA.

Robią się konkurencyjni i trzeba być tego świadomym. Nie wiem czy zauważyliście, ale w zachodnich państwach, samochody z małymi silniczkami są na czasie, takie oszczędne, z zielonymi wstawkami typu "eco" "green" itp. Natomiast auta z dużymi pojemnościami typu bmw 7 czy a8, lecą w cenie na dół jak nigdy, mowa tutaj o używanych. U nas to nadal swego rodzaju szpan i lans, mieć bmw czy audi, duże i z dużą pojemnością. Ale poczekajcie rok lub dwa lata, ceny paliwa zweryfikują rynek motoryzacyjny, ceny też zaczną drastycznie spadać samochodów o dużej pojemności. W sumie, to do Polski wszystko przychodzi z zachodu, tylko po pewnym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te śiliniczki eco kiedyś charakteryzowały sie słabymi osiągmi a auta kiepskim wyposażeniem... a obecnie wystarczy spojżeć na linie BlueLine w VW... Polo BlueGT silniczek 1.4 7,9 do setki i spalanie średnie 4,5 litra na 100km (czyli realnie +1l) wyposażenie pierwszoklaśne, felgi 17stki i fajny wygląd miejskiego autka i nie ma się czego wstydzić przy mocniejszych kompaktach. Natomiast na stacji jest królem - tankuje 1-2 w miesiącu i robi tyle samo kilometrów co 10 lat temu na dieslu 4 razy tankowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko sprzedane więc wątek do zamknięcia.

nowy właściciel stał na stacji paliw i :dancing:, banan na twarzy miał jakby za komuny pomarańczę dostał:decayed:

gratki sprzedaży:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby mu służyła tak jak mi, kurcze jeszcze nigdy mi tak ciężko nie było podjąć decyzji o sprzedaży jak tym razem mam tylko nadzieję, że B8 będzie mi się równie dobrze sprawować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty sprzedazy :kox: na forum zostanie? widzialem B8 jest :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty sprzedazy :kox: na forum zostanie? widzialem B8 jest :slina:

Klient mówił, że się zalogował, ale czy będzie kontynuował wątek tego nie wiem powiedział tylko, że forum jest mega ciekawe i jest mega kopalnią wiedzy na temat A4 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...