Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Projekt Mocny AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to wrzucam i ja wreszcie :decayed:

-Turbina BRD

-Wtryski Fratelli Bosio 0.216

-FMIC

-Kolektor ssący AWX

-Flansza z wyjściem na BOOST (usunięty i zaślepiony EGR)

-Stożkowy filtr powietrza K&N

-Cały dolot w aluminium i złączkach silikonowych

-Wężyki podciśnieniowe Samco

-Usunięty katalizator

-Przelotowy układ wydechowy

-Przepływomierz AWX

-Map sensor AWX

-Program by Dynosoft Wrocław

Wykresu nie będzie bo jak wiadomo jest to 4o biegowy automat DMX ale chyba nie muszę mówić jak to idzie :decayed:

Opublikowano

hmmm... ale koniki i niutki podasz?

Opublikowano
  • Autor

hmmm... ale koniki i niutki podasz?

szacuję że jest +170PS i w granicach +360NM

ale czeka mnie korekta softu pod map z AWX'a i powinno być ciekawiej :)

Opublikowano

turbina i reszta więcej pociągnie... ale co z wtryskami? nie kończą się czasem właśnie na tym co masz?

Opublikowano

turbina i reszta więcej pociągnie... ale co z wtryskami? nie kończą się czasem właśnie na tym co masz?

Wtryski to może i wystarczą na więcej ale pompa już nie więc jak nie wymienisz na 11 to raczej więcej mocy nie zrobisz. W TDI moc uzyskuje się paliwem nie doładowaniem.

Opublikowano

z związku z tym jak paliwa jest KM to sporo taki mod musi palić :confused4:

ogolnie to ciekawy projekt

a jest chłodniczka oleju :cool1:

Opublikowano
  • Autor

w planach jest chłodniczka oleju oraz 11mm +0.230

na tym poprzestanę :good:

Opublikowano

:mysli:

w takim razie ciekaw jestem czy 200KM będzie...

Opublikowano
  • Autor

:mysli:

w takim razie ciekaw jestem czy 200KM będzie...

w taką moc celuje ale co wypluje to zobaczymy :)

do czerwca projekt zostanie ukończony :wink4:

Opublikowano

:mysli:

w takim razie ciekaw jestem czy 200KM będzie...

raczej nie ....widziałem(a raczej czytałem o) kiedyś afn'a z jednomasem ,pompą 11+0,230 , BRD, FIMIC ,kolektorem od awx , chłodnicą oleju , całym dolotem z kwasiaka +wydech 2,5cala.......i jedynie 190km wypluł

Opublikowano
  • Autor

raczej nie ....widziałem kiedyś afn'a z jednomasem ,pompą 11+0,230 , BRD, FIMIC ,kolektorem od awx , chłodnicą oleju , całym dolotem z kwasiaka +wydech 2,5cala.......i jedynie 190km wypluł

wydaje mi się że kwestia serii... u mnie bardzo zdrowo było :mysli:
Opublikowano

raczej nie ....widziałem kiedyś afn'a z jednomasem ,pompą 11+0,230 , BRD, FIMIC ,kolektorem od awx , chłodnicą oleju , całym dolotem z kwasiaka +wydech 2,5cala.......i jedynie 190km wypluł

wydaje mi się że kwestia serii... u mnie bardzo zdrowo było :mysli:

bardzo możliwe.......powodzenia w modach :good:

Opublikowano

Somes ja to ciekaw jestem jak ta twoja skrzynia temu podoła :kox: cos mi sie wydaje że z tym momentem nie bedziesz mógł pójsć wyzej niz te 360-380nm :gwizdanie:

No ale powodzenia czekam na rezultat :kox:

Opublikowano

wydaje mi się że kwestia serii... u mnie bardzo zdrowo było :mysli:

AFN'y z reguly maja bonusy.

Ja nie wierze w 200PS, to juz nie ta mechanika co PD :wink4:

Opublikowano

z drugiej strony czy AFN nie ma takiego samego dołu jak AJM ??

Opublikowano

Zawsze kazdy twierdzi, ze AJM ma miekki dol... a do AFN'a nikt sie nie przyczepial ;)

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy co z tego będzie... mi zależy na płaskim ale dostępnym w możliwie największym zakresie obrotów momencie właśnie z racji skrzyni :) [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 17:20_________________________________________________

z drugiej strony czy AFN nie ma takiego samego dołu jak AJM ??

z tego co mi wiadomo AJM jest z z dołu słabszy :mysli:

zapomniałem jeszcze dopisać że mam już zamówiony i oczekuję na przelotowy układ wydechowy :)

Opublikowano

ja powiem tyle, za co w sobie teraz w brodę pluję, było od razu, jako baza zakupić awx, avf i go modzić, bo do afn wszystko praktycznie z awx się przekłada a awx już to ma... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja powiem tyle, za co w sobie teraz w brodę pluję, było od razu, jako baza zakupić awx, avf i go modzić, bo do afn wszystko praktycznie z awx się przekłada a awx już to ma... :gwizdanie:

rozsprzedać silnik na części, zostawić turbo + cooler + kilka pierdołek i kupić awx'a z manualem od razu mówisz?

w sumie pomysł nie głupi bo jak mam wydać teraz 3k na jeszcze większe wtryski i pompkę to kupię za to kompletny silnik a po sprzedaży gratów wyjdę w okolicach zera... temat swapa myślę bym ogarnął tylko nie wiem jak tam z wiązkami? :mysli:

Opublikowano

z tego co mi wiadomo AJM jest z z dołu słabszy

A po czym tak wnosisz? Co w nim jest słabszego jak w AJM? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.