Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Człowieku te fotele to mega wypasssss :hi:

sam chetnie bym takie przyjął na pokład :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W między czasie wskoczyło JVC LH-911 i oryginalne głośniki :)

fajne radio :decayed::kox: od NOSBa?

Nein, miałem na nie chęć, ale wtedy nie czułem zapotrzebowani na kulture w moim aucie, a w dodatku drogo chciał :)

Dzięki chłopaki za dobre słowo :wink4:

Opublikowano

no recaro dobre, ale najlepiej prezentowałoby się w półskórze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak już wspominałem dla mnie Recaro liczyły się tylko w materiale, bo po prostu się w nich zakochałem i nie żałuje :)[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 00:17_________________________________________________1e35a86e.jpg

Kurde nie wiem czy zakładać. W sumie poliftowy ładnie leży, ale jak patrze na tego z RS4 to aż szkoda go sprzedać, bo jest idealny. Zobaczymy, który prędzej się sprzeda - RS4 400zł, a poliftowy 100zł :)

Opublikowano

Krycha zakladaj RS'a, a zobaczysz jak przod sie pieknie zmieni :naughty:

Opublikowano

Tylko RS. Bez dwóch zdań.

Opublikowano
  • Autor

Założyłem RS`a, ale raczej odpada :)

Opublikowano

wrzuć jakąś fotkę :gwizdanie:

Opublikowano

krycha... grillami mozemy sie mienic:D

Opublikowano
  • Autor

fe7b9908.jpg

Kurde jedno jest pewne, musze kupić kratki w zderzak, bo jak tak patrze to już mnie to zaczyna denerwować :)

Opublikowano

fe7b9908.jpg

Kurde jedno jest pewne, musze kupić kratki w zderzak, bo jak tak patrze to już mnie to zaczyna denerwować :)

uwazam ze grill jest kox :good:

Opublikowano

na czarno ramkę psiknij i będzie jeszcze ładniej :good:

Opublikowano

fe7b9908.jpg

Kurde jedno jest pewne, musze kupić kratki w zderzak, bo jak tak patrze to już mnie to zaczyna denerwować :)

uwazam ze grill jest kox :good:

ja również :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dobra ciul tam, narazie niech se bedzie :)

e700fe4a911d7760m.jpg f92fe383513bb5cam.jpg

Kurde nie wiem może by lusterka rzucić w taką satynę jak ramka grilla i tą samą farbą również malnąć felgi, bo wymagają odświeżenia :)

Opublikowano

na czarno ramkę psiknij i będzie jeszcze ładniej :good:

to samo chcialem napisac :wink4:

Opublikowano

Ładne to b5 chyba amerykańskie :tongue4:

Opublikowano

Dobra ciul tam, narazie niech se bedzie :)

e700fe4a911d7760m.jpg f92fe383513bb5cam.jpg

Kurde nie wiem może by lusterka rzucić w taką satynę jak ramka grilla i tą samą farbą również malnąć felgi, bo wymagają odświeżenia :)

jak uda Ci sie dorobic ta satyne to daj znac :good: bo tez szukam i nigdzie nie ma typowego koloru satyny, u Ciebie mozna probke z grila pobrac :) Ogolnie gril RS to RS :kox:

Opublikowano

Ja też poproszę o kod lakieru satyny :wink4:

Opublikowano

Dobra ciul tam, narazie niech se bedzie :)

e700fe4a911d7760m.jpg f92fe383513bb5cam.jpg

Kurde nie wiem może by lusterka rzucić w taką satynę jak ramka grilla i tą samą farbą również malnąć felgi, bo wymagają odświeżenia :)

a jak napisałem że by satyna pasowała to chciałeś mieć w kolor :gwizdanie:

grill wygląda murzynsko zostaw go :good:

Opublikowano
  • Autor

a jak napisałem że by satyna pasowała to chciałeś mieć w kolor :gwizdanie

Nigdy tak nie mówiłem, zawsze byłem za czarnymi lusterkami.

Co do tej satyny to muszę się z tym przespać, ale mogło by być niegłupio.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.